Кои спортове ще следите в Рио ?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Steve Wayne
Мнения: 557
Регистриран на: 12 юли 2011 01:39
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот Steve Wayne » 03 авг 2016 04:10

На живо ще гледам лека атлетика, колоездене, футбол, баскетбол, ръгби 7, стрелба с лък, модерен петобой, тенис и бадминтон най-вече, но иначе каквото хвана, както и разбира се българското участие. Плуването за съжаление е по нощите и ще се гледа на запис.

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот emi_cska » 03 авг 2016 20:37

женски футбол, мъжки футбол, баскетбол, тенис, плуване, художествена гимнастика и гимнастика а и повечето американски участия
Последна промяна от emi_cska на 08 авг 2016 21:32, променено общо 1 път.
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 04 авг 2016 16:56

Altarf написа:При положение, че една немалка част от най-добрите спортисти не бяха допуснати по политически причини, интересът ми е доста слаб...

:lol: :lol: :lol: И кои представляват тази "немалка част от най-добрите спортисти"!?... :roll: 8-) Допингираните руски лекоатлети и щангисти! ...8-) Голяма загуба, няма що!... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
mel90
Мнения: 9
Регистриран на: 10 мар 2010 23:07
Skype: Mel.Gibson53
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот mel90 » 04 авг 2016 17:53

Аз искам искам просто да се обърна към Томислав и Ирана.
Аз съм МИшо атакиста.:
Аз преди бях състезател по джудо, но още на 18 годишна възраст ме настигна епилепсията и сложи край на кариерата ми на спортист.

Потребителски аватар
mel90
Мнения: 9
Регистриран на: 10 мар 2010 23:07
Skype: Mel.Gibson53
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот mel90 » 04 авг 2016 17:56

Споменатата от Мене Ивомира Михайлова на нея ѝ се скъсаха коленни връзки, но от българската федерация по джудо казаха, че симолира и я накараха да се състезава със скъсани връзки.
После не ѝ дадоха пари за операция.
Михаил ПЕтров( АТАКИСТА)

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1698
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот Blagoy » 05 авг 2016 07:22

Баскетбол, тенис, футбол, лека атлетика - може би най-популярните спортове като цяло. Но е напълно възможно да се загледам и в нещо друго, стига да е в удобен час.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот Red_Neck » 09 авг 2016 11:37

Волейбол (предимно плажен ;) ), плуване и атлетика основно.
Бокс, борба и гребане само ако има наши.

Преди много гледах стрелба (заради традициите ни в този спорт) и сега понякога се зазяпвам ... ама рядко.

Чат-пат някоя екзотика - фехтовка (мноо ме кефи), стрелба с лък, бадминтон, тенис на маса ....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта