Кои спортове ще следите в Рио ?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
hristov25
Мнения: 1231
Регистриран на: 12 юни 2008 15:03
Местоположение: Една дъжава наречена България. Единствена на света.

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот hristov25 » 01 авг 2016 19:43

Плуване, гребане, баскетбол, лека атлетика, за останалото ако имам възможност. Като приоритет е българското участие.
Една страна ,един народ. България силна като лъв ,вечна както Христо Ботев и Васил Левски!
Офтопик:
Червена кръв гори в нашите тела, защото пеем на уста Само ЦСКА!!!
Image

Dr0w
Мнения: 114
Регистриран на: 06 юли 2016 13:29
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот Dr0w » 01 авг 2016 19:52

Може да погледам спортове където дрогираните до козирката американци/британци няма да ме карат да повръщам.А те са наистина малко и ще стават все по малко...От следващата олимпиада може да разкарат Китай и някои от "братовчедите" от НАТО ,както сега направиха с Русия и олимпиадата да заприлича на Игрити на Британската общност.След безсрамно ,очеизбождащо несправедливото и нагло орязване на Русия се разбра ,че организацията е повече от жалка марионетна притурка на англо-саксите.Все повече заприличва на пародия.

Потребителски аватар
arsenvengerin
Мнения: 901
Регистриран на: 27 мар 2010 22:53
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот arsenvengerin » 01 авг 2016 19:52

Волейбол
Обичам Левски

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот защо » 01 авг 2016 21:47

Ми ще гледам спортовете, за които Олимпиадата е важна - плуване, лека атлетика, гимнастика, борба, щанги. Някой екзотичен, щото ако не са Олимпиадите, кога ще се сетя да гледам стрелба с лък, или пистово колоездене, или хокей на трева. Ама хич няма да си губя времето с тенис, футбол и други такива.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот veni__85 » 01 авг 2016 23:42

Футбол, Лека атлетика, Волейбол, Плуване, тенис и всяко едно българско участие (ако имам възможност , примерно съм на работа или нещо друго).Преди години на европейските игри за пръв път гледах бадминтон, заради сестрите Стоеви, така,че с най-голям ще следя българите, макар, че ми е ясно, че ще е цяло чудо , ако вземем медал в някой от спортовете.

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот Altarf » 02 авг 2016 08:49

При положение, че една немалка част от най-добрите спортисти не бяха допуснати по политически причини, интересът ми е доста слаб. Вследствие на неупотреба на забранени стимуланти и честно съравнование на тези игри ще паднат сигурно дузина рекорди. Какво да им гледам? Професионалният спорт е лицемерие.

С оглед на горното ще гледам само технически дисциплини, например спортна гимнастика (не че и там няма допинг). Но силови дисциплини и такива за издръжливост - няма смисъл.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 авг 2016 09:58

Altarf написа:
При положение, че една немалка част от най-добрите спортисти не бяха допуснати по политически причини

Кои са тия "най-добри спортисти" дето не са били допуснати ?
Ти руските атлети за голяма сила ли ги имаш ?
Липсват 2-3 имена, не повече.
Кофти е, когато се действа политически в спорта, но руснаците сами са си виновни.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот saffron » 02 авг 2016 14:42

Синхронно плуване , стрелба с лък , ветроходство , фехтовка .. Ако ми остане време - батут , голф и скокове във вода , може и хокей на трева ...
Image

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот Цецо Чука » 02 авг 2016 15:18

Дочувам че самовзривяването ше бъде интересно, както и стрелбата с Калашников по цивилни, очаква се и в колите-бомби да има сериозни сблъсъци....дано не съм прав....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Кои спортове ще следите в Рио ?

Мнениеот nghcvth » 02 авг 2016 16:44

Бях бая надъхан за голфа, ама там най- силните му биха отбой с оправданието "вируса Зика", въпреки че истинската причина е липсата на пари на Олимпиадата и множеството високоплатени турнири през този период от годината.
Ще хвърлям по едно око на всички спортове иначе.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта