Волейболен турнир

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейболен турнир

Мнениеот TodorT » 10 авг 2016 09:52

Курек е абсолютно лайно! Много ми е противен тоя :x Пак прави сцени след края на мача.... жалко за иранците, трябваше да натрият носовете на поляците, но много зле в атака :oops: Бразилците с втора победа с 3-1, но този път срещу Канада. Следващият им мач е срещу Щатите, които са "притиснати до стената" и очаквам да стане голям мач :) Като цяло лесното за Резенде мина, защото следват Франция и Италия в групата, но да видим. Египет с 3-0 над Куба. Малко изненадващ резултат с оглед играта на младите кубинци срещу Русия, но.... това е спортът :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Волейболен турнир

Мнениеот Red_Neck » 12 авг 2016 16:03

Хамериканос изчеластриха "селесао", кат' "стой, та гледай" ;)
Мнооо силен Матю Андерсън ..... Предвид програмата, Бразилия може да се вкара в неприятен филм и в 1/4 финала да се натресат на "дружината" ;)
Ако бразилците играят като днес, Италия и Франция могат да си ги треснат също, .... та група А си се завърза яко ;)

Не можах да гледам целия мач на хокеистите, ама франсетата направо са ги отнесли ... и съм леко разочарован :evil:

В другия поток нещата изглеждат ясни за първите 3 места ....

ПП: 'бат Сашо май е щракал пръсти цела нощ ... леко присипнал ми се стори ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейболен турнир

Мнениеот TodorT » 12 авг 2016 16:24

Селесао разочароват малко с играта си. Прекалено много са зависими от Лукаш. Бруно е магьосник, вдига от всякаква позиция на центровете, но подаванията му няма как да са перфектни винаги. На всичкото отгоре дядо Бернардо продължава с двойната смяна разпределител и диагонал, а тя вчера му изяде втория гейм. Заради тази смяна си изпати и на финалите в Лигата, сега пак. :oops: Малко изненадващо домакините не могат да напълнят залата, дори когато играят "селесао". Съгласен съм с теб, че групата много се завърза и до последно няма да е сигурно кой на кое място ще завърши. :)

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейболен турнир

Мнениеот TodorT » 14 авг 2016 00:30

Русия надви Полша с 3-2 гейма, Иран и Аржентина с чисти победи над Египет и Куба. В момента играят САЩ и Франция, франсетата падат 0-2 гейма

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейболен турнир

Мнениеот TodorT » 14 авг 2016 22:17

Продължавам сам да си правя обзор на мачовете от олимпийския турнир. :oops: :lol: Дано поне някой да ги чете :lol: :lol: :lol: САЩ с нова победа- 3-1 над Франция. Малко странен мач, но американците бяха по-добри от противника. Италия е сигурен 1/4 финалист и първи в група А. За второто място ще е лудница-Бразилия, САЩ, Франция и Канада с по 2 победи и 2 загуби. В последния кръг играят Франция-Бразилия, Италия-Канада. На теория домакините могат да изхвърчат от турнира още след следващия си мач. До момента най-добра игра показват италианците и донякъде поляците. Те се открояват с организирана игра, по-малко грешки и добра ефективност, но това все още са само мачове от груповата фаза. :)

П.П. Феновете на волейбола да пишат нещо в темата. Red_Neck, NOMER14, айде малко активност, де... :lol:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22351
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейболен турнир

Мнениеот NOMER14 » 14 авг 2016 22:42

Какво да коментираме?!
Италианците ще лягат ли на Канада?
Русия и Иран какви ще ги вършат? А след това Полша. Защото, ако си четвърти в групата, играеш с Италия, а не с бразилци и американци. На много циркове съм се нагледал в любимия волейбол.
Гордо можем да кажем, че България никога не е правила циркове.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Волейболен турнир

Мнениеот 1982 » 14 авг 2016 22:48

TodorT написа:Продължавам сам да си правя обзор на мачовете от олимпийския турнир. :oops: :lol: Дано поне някой да ги чете :lol: :lol: :lol:


Аз ти чета всеки коментар, спокойно, не пишеш залудо. 8-) 8-)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Волейболен турнир

Мнениеот 0007 » 14 авг 2016 23:40

Четем,просто ни мързи да пишем :lol: Утре ще има "Полегнала е Тодора" :roll: Италианците са тарикати и няма да оставят и бразилци,и французи да излязат сухи.Бразилия-Франция ще е бижуто на това първенство,чак ме е яд,че е в 4:30 сутринта.В другата група класиращите се са ясни.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Волейболен турнир

Мнениеот Red_Neck » 15 авг 2016 00:26

Аз подкрепям 2 отбора на това първенство - Аржентина и Канада .... просто ми се ще някой да метне една яка боНба ;)

Ако Италия не играе с резервите и на 50% с/у хокеистите, ... ще е глупаво от тяхна страна. Опекли са си работата, ... могат и малко стратегия да вкарат, ..... а ако от цялата работа Селесао отпадне, .... още по-добре ;)
От група А напред - Италия, САЩ, Канада, Франция

В поток Б е ясно - Архентинос, Полша, Русия, Иран

+ за Аржентина е, че играе пред домашна публика и .... има един гений на пейката ;) Остава им мач с Египет .. първи са.

Ако Бразилия думне Франция може да има мега-гига-супер латино дерби на 1/4 финала!!!!
...ако пък и САЩ срещнат Русия .... ееееех, мечти :)

Гледа ми се финал Аржентина - Италия ...... Дон Хулио Веласко може да води двата отбора едновременно ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейболен турнир

Мнениеот TodorT » 15 авг 2016 01:01

Група Б не би трябвало да има изненада и очаквам подреждането да се запази.
Red_Neck написа:От група А напред - Италия, САЩ, Канада, Франция



В група А, обаче, такива въртележки могат да станат, че ме заболя главата да смятам. Щатите с чиста победа над Мексико и стават с 9 точки, но после ще се играе на кило кръв и метър кожа. Ако трябва да има драма до край, то най-добре Канада да загубят с 2-3 от Италия, да вземат една точка и да имат в актива си 7. После Франция и Бразилия ще играят на кило кръв и метър кожа, стига се до пети гейм и загуба в него (19-21 точки) означава край за Бразилия :o

Класиране група А
1. Италия ------12т.
2. Франция -----6т.
3. Канада -------6т.
4. Бразилия ----6т.
5. САЩ-----------6т.
6. Мексико------0т.

Класиране група Б
1. Aржентина ----9т.
2. Полша----------9т.
3. Русия ----------8т.
4. Иран -----------7т.
5. Египет--------- 3т.
6. Куба------------0т.


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта