Дунав-Берое 24.07.2017 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Marodera
Мнения: 33
Регистриран на: 09 юли 2017 22:31
Контакти:

Re: Дунав-Берое 24.07.2017 г.

Мнениеот Marodera » 24 юли 2017 22:46

hydetoshi написа:Дунав откакто играе в Русе-загуби от Локо(Пд) и Левски,равен в бутафорния мач с братчедите от Разград и победа(с кански мъки) срещу детския отбор на ЦСКА-София. Този мач както върви също отива към загуба.Да не пропускаме Иртиш. Обаче родните журналисти все твърдят,че еди кой си отбор гостува на негостоприемния стадион в Русе. Не разбирам кое му е негостоприемното. Просто обществото трябва да бъде облъчвано с термини,които да се затвърждават на всяка цена.


Най добре за русенци ще е да продължат да домакинстват в Разград :!:

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав-Берое 24.07.2017 г.

Мнениеот FCD » 25 юли 2017 01:39

Marodera написа:Най добре за русенци ще е да продължат да домакинстват в Разград :!:

В Разград си има кой да домакинства, а Дунав си домакинства в Русе. Друг е въпросът, че за мен е абсолютно необяснимо защо, след като се прибраха на родна земя, наливат гипса, а като излязат навън правят много силни мачове като гости.

tmanolov
Мнения: 3743
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Дунав-Берое 24.07.2017 г.

Мнениеот tmanolov » 25 юли 2017 11:34

Снощи загубих 50 кинта със залог за победа на Дунав, които обаче са ултра зле, а аз съм се объркал със залога. В този отбор или нещата се случват на късмет, когато се сизлезе срещу отбор, от който и да загубят, не би следвало да има драма (т.е. горе-долу почти всяко едно тяхно гостуване), или се дънят на макс, когато играят за нещо (изключвам мачът с ЦСКА-София и тотото в Пловдив). Но то така или иначе почти всичко у нас е тото, така че проблемът си е в моята камбанария, че се мъча да търся логика в уреденеото ни първенство. Дунав няма да завърши в топ 4 тази година, така че ще са новата Славия - всеки да го разбира както си иска. Иначе са футболен град, макар и с историята на ЦСКА-София, т.е. без никаква история, но явно не могат да надскочат селския си манталитет (хайде да го нарека провинциален, за д аняма обидени). Просто средняшки отбор, на какъвто все повече заприличва и любимият ми син отбор...
Жалко, принципно са ми сред симпатичните отбори.
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав-Берое 24.07.2017 г.

Мнениеот FCD » 25 юли 2017 11:59

Ти пък как можеш да заложиш на домакинство на Дунав? Има ЛС-та тука, пиши, питай. Всички знаехме и очаквахме това. Двойките са по-лесни за хващане. Тук стъпят ли на стадиона, нещо им става и започват да се занимават с леярство, дърворезбарство и с други полезни за обществото дейности. Аз лично нямам обяснение на този феномен. Още следващия мач обаче имаш възможност да си върнеш петдесетях лева, като вероятността за двойка е над 60%. :mrgreen:

tmanolov
Мнения: 3743
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Дунав-Берое 24.07.2017 г.

Мнениеот tmanolov » 25 юли 2017 13:52

За този месец ми свърши лимита за залози, така че ще съм пас :lol: Следващият пак съм на линия, докато зануля поредния акаунт с някоя глупост. Успех на Дунав - както казах, харесвам факта, че един от големите футболни градове се завърна където му е мястото. А и сте доста футболна публика (както бяха и Горна миналата година), за разлика от разни млека, Бистрици, Краснополянци и т.н., но такива са реалностите...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост