Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Модератори: kartago, SkArY_9, delqnski47, Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

nosmoky
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот nosmoky » 07 юли 2017 11:06

Няма хейт..преди 2 седмици го написах служебните участници отпадат в първи кръг !

Потребителски аватар
IND
Контакти:

Мнениеот IND » 07 юли 2017 12:58

19.06.2017
„Благодарение на усилената на работа на адвокатския екип, който ни помогна и кореспонденцията ни с УЕФА в часовете, предшестващи жребия, интересите на клуба, футболистите и феновете ни са защитени. Правдата възтържествува и „Дунав“ Русе ще участва в турнира Лига Европа. Вече получихме официално писмо от УЕФА, което да удостовери това. Жребият също бе изтеглен”.

Аз още се чудя правдата възтържествува ли или да :roll:

Потребителски аватар
FCD
Контакти:

Мнениеот FCD » 07 юли 2017 13:51

Явно обичате да четете сами себе си и не четете другите. За вникване в гледната точка пък да не говорим. Я вижте коментарите на някои определени хора назад, няма нужда да ги цитирам. Не било хейт... Ами да, Дунав се издъни, но това си е вътрешна работа за самоанализ, а не на външни хора, продължаващи да опитват да внушават неверни неща, нямащи връзка с реалните процеси и факти. То човек с вас не може да разговаря нормално, вие едно си знаете - едно си баете. Какво си изливате комплекса тук? Не разбрахте ли, че УЕФА нямаше да ви пусне тази и следващата година? Независимо дали Дунав бе участвал, или не? Какъв ви е проблемът и защо не си правите собствените самоанализи, след като имате богат материал за това, не ми е ясно. Оставете нещата на Дунав на Дунав.

Потребителски аватар
hd29
Контакти:

Мнениеот hd29 » 07 юли 2017 17:42

Очаквано представяне от страна на Дунав.Неочаквано беше високомерието и огромното самочувствие, което някои от фенове на домакините демонстрираха преди мачовете с Иртиш във форума.

Потребителски аватар
FCD
Контакти:

Мнениеот FCD » 08 юли 2017 00:23

Не знам за какво самочувствие говориш и кого визираш. Вие пък като не демонстрирате едно самочувствие, та чак до небесата. Не знам на какво и отгоре. Ние сме Дунав-Русе и винаги ще имаме самочувствие. Не сме ти Германея /Сапарева баня/ или Ботев /Ихтиман/. Това е просто едно падане по пътя към още по-големи успехи за ваша нерадост. Всеки, който е гледал мача, знае, че той можеше да завърши всякак, но неопитността все още и вследствие припряността и притеснеността доведоха пак до ранен гол с късен за капак след купища пропуски пред сякаш омагьосаната врата на казахстанците. Ние въобще българските отбори имаме проблем с ранните голове, а това не е добре. Бяха направени тактически и персонални грешки, които костваха много. Не знам и защо Карагарен не прояви хладнокръвие в точния момент, когато трябваше да вкара в 14-та минута и да обърнем мача в кошмар за Иртиш, а вместо това им осигурихме комфорт и спокойствие. Но не се тревожете, Дунав от 5 години върви нагоре и само нагоре, като тази година не бе изключение. Следващата ще сме още по-силни и ще постигнем още по-големи успехи, независимо дали ви харесва, или не. Искрено пожелавам успех на Ботев, Левски и Лудогорец. Дано поне на тях им върви, желая им го от сърце.

Живко6461
Контакти:

Мнениеот Живко6461 » 08 юли 2017 08:52

"Иртиш" - мерител за нивото на българския футбол. Дори резултатът и времето на отбелязване на първия гол в реванша съвпадат. Променени са само датата, мястото и българския отбор. Като добавка - българин треньор на "Иртиш". За да бъде извадката още по-представителна, достатъчно представителна.

hydetoshi
Контакти:

Мнениеот hydetoshi » 08 юли 2017 14:40

Дидо написа:
onegavon написа:От играта не съм изненадан , Дунав са си слаби. Обаче от публиката съм изумен.Да оставим настрана ,че не бяха напълнили стадиона и мълчаха като риби.Обаче да си тръгнеш преди края на мача е меко казано невъзпитано.

Изводът е "Всяка жаба да си знае гьола". Очаквам русенци най- сетне да си намерят гьола и той със сигурност не е в ППЛ, а малко по - надолу.

Е как да го напълним след като ни позволиха само 5500 места?
А по време на мача (първото полувреме ) се изсипа порой!

5500 места ама поне ги напълнете. Имаше доста празни седалки. Оправданията с дъжда вървят пред баба ми. Справка-мача на Стоичков миналата година,когато валеше порой и стадиона се пръскаше. Билетите за Дунав бяха по-скъпи от 5 лв а аз от опит знам,че Русенци трудно дават повече от 5 лв за нещо,освен ако не става за ядене и пиене. Сега на Дунав му остават бутафорните мачове с Лудогорец да им се кефят цяла година.

hydetoshi
Контакти:

Мнениеот hydetoshi » 08 юли 2017 14:52

FCD написа:Не знам за какво самочувствие говориш и кого визираш. Вие пък като не демонстрирате едно самочувствие, та чак до небесата. Не знам на какво и отгоре. Ние сме Дунав-Русе и винаги ще имаме самочувствие. Не сме ти Германея /Сапарева баня/ или Ботев /Ихтиман/. Това е просто едно падане по пътя към още по-големи успехи за ваша нерадост. Всеки, който е гледал мача, знае, че той можеше да завърши всякак, но неопитността все още и вследствие припряността и притеснеността доведоха пак до ранен гол с късен за капак след купища пропуски пред сякаш омагьосаната врата на казахстанците. Ние въобще българските отбори имаме проблем с ранните голове, а това не е добре. Бяха направени тактически и персонални грешки, които костваха много. Не знам и защо Карагарен не прояви хладнокръвие в точния момент, когато трябваше да вкара в 14-та минута и да обърнем мача в кошмар за Иртиш, а вместо това им осигурихме комфорт и спокойствие. Но не се тревожете, Дунав от 5 години върви нагоре и само нагоре, като тази година не бе изключение. Следващата ще сме още по-силни и ще постигнем още по-големи успехи, независимо дали ви харесва, или не. Искрено пожелавам успех на Ботев, Левски и Лудогорец. Дано поне на тях им върви, желая им го от сърце.

Човека точно за това самочувствие говори. Като прочета горното се стряскам. То малко на диагноза бие.

Потребителски аватар
FCD
Контакти:

Мнениеот FCD » 08 юли 2017 16:14

hydetoshi написа:Човека точно за това самочувствие говори. Като прочета горното се стряскам. То малко на диагноза бие.

А такива изказвания като твоето не са ли диагноза? Диагноза на омразата българска. И то без да знаеш защо. Вървете им пишете на тези хора, не се занимавайте с темата ни тук. Аз лично съм се включвал два-три пъти във вашата тема с железни аргументи, а не с празни приказки, обиди и квалификации. Обикновено това го правят ваши представители при нас и предизвикват ответната реакция. В това, което казах, няма никаква диагноза. Това, че на теб и още няколко човека им е трудно да го възприемат, си и е ваш проблем. Отстрани за вас звучи пък смешно да се мислите за нещо повече от другите. Най-малкото е нескромно. Нескромни са изксазванията и на ръководството и футболистите ви. Нещо повече - те са високомерни, а някои дори и цинични.

Потребителски аватар
FCD
Контакти:

Мнениеот FCD » 08 юли 2017 16:55

Живко6461 написа:"Иртиш" - мерител за нивото на българския футбол. Дори резултатът и времето на отбелязване на първия гол в реванша съвпадат. Променени са само датата, мястото и българския отбор. Като добавка - българин треньор на "Иртиш". За да бъде извадката още по-представителна, достатъчно представителна.

Потресаващо е. И най-лошото е, че всички сме на този хал, без да го осъзнаваме. Не виждам с какво измисленият рестарт подобри нещо като цяло. Единствено скандали, бомби само на приказки и все същият жалък футбол.
Относно Иртиш. Израснали са доста, неочаквано дори за самия мен. Имат всичко и висок бюджет. Херо не е отишъл там за без пари. Един български треньор в Казахстан, заедно с Мъри и Стойчо, които показват, че могат. И го показват по един недвусмислен начин. Дали футболистите, треньорите или нещо друго ни пречи, или самата среда и хората в нея, най-вече тия, които управляват футбола и спорта въобще. Добър повод за размисъл.

Върни се в “Дунав Русе”