Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Модератори: kartago, SkArY_9, delqnski47, Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Дидо
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот Дидо » 06 юли 2017 22:04

onegavon написа:От играта не съм изненадан , Дунав са си слаби. Обаче от публиката съм изумен.Да оставим настрана ,че не бяха напълнили стадиона и мълчаха като риби.Обаче да си тръгнеш преди края на мача е меко казано невъзпитано.

Изводът е "Всяка жаба да си знае гьола". Очаквам русенци най- сетне да си намерят гьола и той със сигурност не е в ППЛ, а малко по - надолу.

Е как да го напълним след като ни позволиха само 5500 места?
А по време на мача (първото полувреме ) се изсипа порой!
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Контакти:

Мнениеот BEROE_StZ » 06 юли 2017 22:07

Жалко за Дунав. Можеха да не загубят мача. Имаха шансове и не ги оползотвориха. Турнирна битка. Херо е стара лисица.
Ранният старт заради ЛЕ ще си каже думата при мачовете за първенството.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
onegavon
Контакти:

Мнениеот onegavon » 06 юли 2017 22:10

А значи са ви били малко местата.За това имаше толкова празни места. :mrgreen:
Аз пък си помислих,че стадиона е много голям и вие не можете да го напълните.

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 06 юли 2017 22:39

onegavon написа:А значи са ви били малко местата.За това имаше толкова празни места. :mrgreen:
Аз пък си помислих,че стадиона е много голям и вие не можете да го напълните.

Стадиончето им има само 5600 седалки с облегалки. УЕФА не разрешава използването на дървени пейки за седящи места, ... затова бяха малко.

Момчета, паднахте, но горе главата! Поне натрупахте коефициент за догодина ;)
Този пост няма за цел да Ви провокира!
Ако въпреки това сте почувствали душевен дискомфорт, моля приемете моите извинения!
Приятен ден.

Потребителски аватар
FCD
Контакти:

Мнениеот FCD » 07 юли 2017 00:32

Гледам голям хейт се е изсипал в темата ни, типично по български. Абе затова сме си на това дередже. Да, Дунав беше неузнаваем последните мачове, вкл. в контролите. И това май се дължи на някои малоумни кадрови ходове на ръководството ни в последно време. Обаче като чета простотиите тук, аз се срамувам, че съм българин в такива моменти. В този мач можеше да ние да вкараме много, а можеше и те да вкарат много. Е, не ни се получи на нас, а на тях. Какво да правим сега, да се убием ли? Чудя се, ако ЦСКА-София бяха на наше място, дали щяха да говорят други неща. Защото и ЦСКА, и Литекс, години наред си бяха редовни евроидиоти и аз не съм убеден, че щяха да направят нещо повече срещу един вече опитен в евротурнирите и сигурен в силите си Иртиш. Това беше най-кофти жребият от трите ни.

Относно играта ни. Играчите ни се мъкнеха като торби по терена и за това е виновно единствено и само ръководството ни. Не може да сменяш произволно доказани хора и специалисти, само защото така ти е скимнало. Не може по селски да правиш тънки сметки и да пестиш от чартъри. Резултатът е налице. Дано са доволни от себе си.

Относно публиката. Тя си беше на ниво. Човекът по-горе ви каза истината, че се изсипа внезапен порой, независимо от ведрите прогнози за времето и 2-та процента вероятност за валежи. Явно 2% са много за синоптиците. Поне едно 1000 души, предимно жени и деца, се изнесоха по верме на пороя, а останалите бяхме прогизнали и поизмръзнали от студения вятър. Като добавиш 0:1 и вялата игра, какво да очакваш друго? Но все пак публиката не спря да подкрепя отбора, дори при 0:2. Грозно е някой, който не е бил там и зпитал тези неща да плюе тука и да приказва идиотщини.

Потребителски аватар
Eminem
Контакти:

Мнениеот Eminem » 07 юли 2017 00:51

Жалко за Дунав, вярвах, че имате сили да ги отстраните. Не съм гледал мача и не знам каква е разликата в класите, но в крайна сметка 3:0. Няма как да не повлияе липсата на опит.

Не обръщайте внимание на припознавачите. За тях е по-лесно да обвиняват вас, бфс и домусчиев за неучастието си в ЛЕ, отколкото да си кажат истината в очите. Истината е много болезнена за тях и предпочитат да си живеят в тяхна паралелна реалност, в която домусчиев може да заповядва на УЕФА какво да прави.

Пожелавам ви успех в първенството.

Потребителски аватар
Speranza
Контакти:

Мнениеот Speranza » 07 юли 2017 01:04

Аз оставям настрана всичките предрасъдаци за това кой за какво има право и къде може да участва, фактите са такива каквито са.
Факт е,че особено във втория мач, Дунав показа,че не е отбор за Европа и няма психиката най - вече за такъв тип мачове. Иртиш далеч не са по-качествен отбор, но явно има нещо в повече от нас (което е жалко,имайки предвид от коя страна са)
Лично мнение е ,че ако Локо Пд или Черно Море се беше пуснало в тия мачове, можеха да вземат повече ... ЦСКА-София не ги коментирам , за тях беше ясно още преди сезона ,че няма да участват в ЕКТ, друг е въпроса ,че точно те дори до плейоф можеха да стигнат .... това е
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
FCD
Контакти:

Мнениеот FCD » 07 юли 2017 01:30

Да, тъжно е, че донякъде отпаднахме незаслужено, но си абсолютно прав за психиката. Поздравявам те, защото повечето хора не отдават значение на това и тук жестоко грешат. Иртиш имат опит и самочувствие. А и пари. Иртиш се оказа по-дълбок от Дунав в крайна сметка. Херо надхитри Великов, защото просто има повече опит Великов, а и Великов наивно сгреши и пусна същия състав 1:1. А не е като да няма опции, при все че се виждаше още първия мач, че са позиционирани и комбинирани неправилно хората. Явно Веско има още мнооого какво да учи за тактическите изненади и надлъгване. До последно си мислех, че се прави на умряла калинка, а той бил директен, че нямало да прави промени. Нужно е съзряване и на отбор, и на треньор. Зеленички са още, а ни създадоха заблуда след първия мач, че са способни да ги отстранят. Но животът си продължава и сега наистина ще им е нужна психика.

Потребителски аватар
Udoji90
Контакти:

Мнениеот Udoji90 » 07 юли 2017 07:38

Русенци започнаха втория двубой като първия - някак стреснато и с ранен гол. Оттам нататък беше ясно, че ситуацията става почти непосилна. И двата отбора можеха да вкарат доста голове вчера, но вратарите изиграха отлични двубои. В крайна сметка Иртиш бяха по-добрият или поне значително по-увереният отбор от двата, така че не е незаслужено, че продължават.
ЦСКА, Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains, Linkin Park...

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 07 юли 2017 07:40

Какъв хейт, бе колега?
В първи квалификационен кръг губите и двата мача, .... не донесохте и точица за националния коефициент!
За сравнение Ботев спечели 6, а Левски 4.
На същия етап миналия сезон Славия спечели 3, а Берое 4!
Играхте на стадион с наполовина орязан капацитет, защото не е годен и за капак мрънкахте заради скъпи билети!

Каква точно беше ползата от упражнението?
Този пост няма за цел да Ви провокира!
Ако въпреки това сте почувствали душевен дискомфорт, моля приемете моите извинения!
Приятен ден.

Върни се в “Дунав Русе”