Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот Skywalker » 09 юли 2017 00:55

FCD написа:Да, тъжно е, че донякъде отпаднахме незаслужено, но си абсолютно прав за психиката. Поздравявам те, защото повечето хора не отдават значение на това и тук жестоко грешат. Иртиш имат опит и самочувствие. А и пари. Иртиш се оказа по-дълбок от Дунав в крайна сметка. Херо надхитри Великов, защото просто има повече опит Великов, а и Великов наивно сгреши и пусна същия състав 1:1. А не е като да няма опции, при все че се виждаше още първия мач, че са позиционирани и комбинирани неправилно хората. Явно Веско има още мнооого какво да учи за тактическите изненади и надлъгване. До последно си мислех, че се прави на умряла калинка, а той бил директен, че нямало да прави промени. Нужно е съзряване и на отбор, и на треньор. Зеленички са още, а ни създадоха заблуда след първия мач, че са способни да ги отстранят. Но животът си продължава и сега наистина ще им е нужна психика.

Кой е отпаднал незаслужено бе :mrgreen: Иртиш са страшно слаб отбор. Не, колкото Дунав, но и Верея биха ги отстранили. Изказваш съмнение, че ЦСКА също биха били отпаднали от Иртиш :mrgreen: На мнение съм, че ЦСКА ги отнасяха на ходом по простата причина, че знам, каква им е формата в момента. Виждам и вашата каква е. Иртиш имали опит и самочувствие :mrgreen:
Спрямо вас, да, но като цяло са слаб отбор. Нищо де, поне поиграхте доволно в Европа и няма да гледате ЕКТ по телевизията.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот FCD » 09 юли 2017 12:56

Skywalker написа:Кой е отпаднал незаслужено бе :mrgreen: Иртиш са страшно слаб отбор. Не, колкото Дунав, но и Верея биха ги отстранили. Изказваш съмнение, че ЦСКА също биха били отпаднали от Иртиш :mrgreen: На мнение съм, че ЦСКА ги отнасяха на ходом по простата причина, че знам, каква им е формата в момента. Виждам и вашата каква е. Иртиш имали опит и самочувствие :mrgreen:
Спрямо вас, да, но като цяло са слаб отбор. Нищо де, поне поиграхте доволно в Европа и няма да гледате ЕКТ по телевизията.

Иртиш може да не са Арсенал или дори Астана, но в никакъв случай не са слаби! :shock: Незаслужено паднахме, защото по нищо не ни надиграха, има си статистики и който е гледал мача, но като не вкараш, ще ти вкарат - стара максима. Не знам на коя планета живееш, но от трите ни съперника до момента - Партизани, Сутиеска и Иртиш - последните са най-кофти и труден отбор. И аз смятах като теб до началото на втория мач, макар и доста по-реалистично и резервирано от теб, но с очите си се убедих съвсем не по телевизията колко опитен, уверен и не толкова слаб отбор са с играчи като Карлос Фонсека, Марио Машлач, Живкович и т.н. Не е добре да сте толкова високомерни и да леете акъл наляво-надясно, докато един ден не гледате шокирано и изненадано. Верея пък хептен нямаше да могат да ги отстранят, защото това са съвсем друг тип мачове на друго ниво. Някои хора за Господ ли се взимат, че гадаят, че сте щели да обърнете Иртиш на разлика? Колкото обръщате на разлики и нас без помощ от съдиите. Отстрани е лесно да се говори, но нищо, поживьом-увидем каква сила сте след 1-2 години. :mrgreen: Вместо да се дракаме, дай да си говорим истината като фенове. Това "рестарт" ли беше? Имаше ли някакви наистина важни и релевантни мерки от БФС нивото на футбола да се вдигне? Вместо това се нагледахме на идиотски изисквания, които тази година ще се отсвирят, защото е видно, че не това ни е проблемът на футбола. Проблемът е съвсем на друго място. И докато туморът не бъде изрязан, всички така ще сме еднакво слаби. После се изсипва хейт срещу Лудогорец от безсилие, а всъщност не виждаме какви слабаци сме под общия знаменател.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот tornadooo » 09 юли 2017 14:59

Аз го казах и по рано, тази игра е на голове. Ама натиск, ама положения, ама превес... ама Иртиш в следващия кръг. Не е зле и малко да слезете на земята, вземете пример от Лудогорец колко постигнаха и постоянно говорят реално без да се изхвърлят. Наистина започвате да приличате на софийските фенове, което не говори добре за вас.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот Skywalker » 09 юли 2017 18:32

FCD написа:
Skywalker написа:Кой е отпаднал незаслужено бе :mrgreen: Иртиш са страшно слаб отбор. Не, колкото Дунав, но и Верея биха ги отстранили. Изказваш съмнение, че ЦСКА също биха били отпаднали от Иртиш :mrgreen: На мнение съм, че ЦСКА ги отнасяха на ходом по простата причина, че знам, каква им е формата в момента. Виждам и вашата каква е. Иртиш имали опит и самочувствие :mrgreen:
Спрямо вас, да, но като цяло са слаб отбор. Нищо де, поне поиграхте доволно в Европа и няма да гледате ЕКТ по телевизията.

Иртиш може да не са Арсенал или дори Астана, но в никакъв случай не са слаби! :shock: Незаслужено паднахме, защото по нищо не ни надиграха, има си статистики и който е гледал мача, но като не вкараш, ще ти вкарат - стара максима. Не знам на коя планета живееш, но от трите ни съперника до момента - Партизани, Сутиеска и Иртиш - последните са най-кофти и труден отбор. И аз смятах като теб до началото на втория мач, макар и доста по-реалистично и резервирано от теб, но с очите си се убедих съвсем не по телевизията колко опитен, уверен и не толкова слаб отбор са с играчи като Карлос Фонсека, Марио Машлач, Живкович и т.н. Не е добре да сте толкова високомерни и да леете акъл наляво-надясно, докато един ден не гледате шокирано и изненадано. Верея пък хептен нямаше да могат да ги отстранят, защото това са съвсем друг тип мачове на друго ниво. Някои хора за Господ ли се взимат, че гадаят, че сте щели да обърнете Иртиш на разлика? Колкото обръщате на разлики и нас без помощ от съдиите. Отстрани е лесно да се говори, но нищо, поживьом-увидем каква сила сте след 1-2 години. :mrgreen: Вместо да се дракаме, дай да си говорим истината като фенове. Това "рестарт" ли беше? Имаше ли някакви наистина важни и релевантни мерки от БФС нивото на футбола да се вдигне? Вместо това се нагледахме на идиотски изисквания, които тази година ще се отсвирят, защото е видно, че не това ни е проблемът на футбола. Проблемът е съвсем на друго място. И докато туморът не бъде изрязан, всички така ще сме еднакво слаби. После се изсипва хейт срещу Лудогорец от безсилие, а всъщност не виждаме какви слабаци сме под общия знаменател.

Ще се повторя, но изказвам мнение, изхождайки от моментното състояние на отборите. ЦСКА в момента са на ниво, много над вашето, над Иртиш и сходни отбори.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот pomiqr272 » 09 юли 2017 19:51

Иртиш играха 15 минути за два мача и ги прегазиха, но инак нямали късмет и заради това паднали. Какъв късмет, братче. Толкова си можете и си повярвахте твърде много.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот FCD » 10 юли 2017 00:44

Skywalker написа:
FCD написа:
Skywalker написа:Кой е отпаднал незаслужено бе :mrgreen: Иртиш са страшно слаб отбор. Не, колкото Дунав, но и Верея биха ги отстранили. Изказваш съмнение, че ЦСКА също биха били отпаднали от Иртиш :mrgreen: На мнение съм, че ЦСКА ги отнасяха на ходом по простата причина, че знам, каква им е формата в момента. Виждам и вашата каква е. Иртиш имали опит и самочувствие :mrgreen:
Спрямо вас, да, но като цяло са слаб отбор. Нищо де, поне поиграхте доволно в Европа и няма да гледате ЕКТ по телевизията.

Иртиш може да не са Арсенал или дори Астана, но в никакъв случай не са слаби! :shock: Незаслужено паднахме, защото по нищо не ни надиграха, има си статистики и който е гледал мача, но като не вкараш, ще ти вкарат - стара максима. Не знам на коя планета живееш, но от трите ни съперника до момента - Партизани, Сутиеска и Иртиш - последните са най-кофти и труден отбор. И аз смятах като теб до началото на втория мач, макар и доста по-реалистично и резервирано от теб, но с очите си се убедих съвсем не по телевизията колко опитен, уверен и не толкова слаб отбор са с играчи като Карлос Фонсека, Марио Машлач, Живкович и т.н. Не е добре да сте толкова високомерни и да леете акъл наляво-надясно, докато един ден не гледате шокирано и изненадано. Верея пък хептен нямаше да могат да ги отстранят, защото това са съвсем друг тип мачове на друго ниво. Някои хора за Господ ли се взимат, че гадаят, че сте щели да обърнете Иртиш на разлика? Колкото обръщате на разлики и нас без помощ от съдиите. Отстрани е лесно да се говори, но нищо, поживьом-увидем каква сила сте след 1-2 години. :mrgreen: Вместо да се дракаме, дай да си говорим истината като фенове. Това "рестарт" ли беше? Имаше ли някакви наистина важни и релевантни мерки от БФС нивото на футбола да се вдигне? Вместо това се нагледахме на идиотски изисквания, които тази година ще се отсвирят, защото е видно, че не това ни е проблемът на футбола. Проблемът е съвсем на друго място. И докато туморът не бъде изрязан, всички така ще сме еднакво слаби. После се изсипва хейт срещу Лудогорец от безсилие, а всъщност не виждаме какви слабаци сме под общия знаменател.

Ще се повторя, но изказвам мнение, изхождайки от моментното състояние на отборите. ЦСКА в момента са на ниво, много над вашето, над Иртиш и сходни отбори.

Мечтай си.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта