Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот nosmoky » 07 юли 2017 12:06

Няма хейт..преди 2 седмици го написах служебните участници отпадат в първи кръг !

Потребителски аватар
IND
Мнения: 215
Регистриран на: 14 юни 2016 19:31
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот IND » 07 юли 2017 13:58

19.06.2017
„Благодарение на усилената на работа на адвокатския екип, който ни помогна и кореспонденцията ни с УЕФА в часовете, предшестващи жребия, интересите на клуба, футболистите и феновете ни са защитени. Правдата възтържествува и „Дунав“ Русе ще участва в турнира Лига Европа. Вече получихме официално писмо от УЕФА, което да удостовери това. Жребият също бе изтеглен”.


Аз още се чудя правдата възтържествува ли или да :roll:

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот FCD » 07 юли 2017 14:51

Явно обичате да четете сами себе си и не четете другите. За вникване в гледната точка пък да не говорим. Я вижте коментарите на някои определени хора назад, няма нужда да ги цитирам. Не било хейт... Ами да, Дунав се издъни, но това си е вътрешна работа за самоанализ, а не на външни хора, продължаващи да опитват да внушават неверни неща, нямащи връзка с реалните процеси и факти. То човек с вас не може да разговаря нормално, вие едно си знаете - едно си баете. Какво си изливате комплекса тук? Не разбрахте ли, че УЕФА нямаше да ви пусне тази и следващата година? Независимо дали Дунав бе участвал, или не? Какъв ви е проблемът и защо не си правите собствените самоанализи, след като имате богат материал за това, не ми е ясно. Оставете нещата на Дунав на Дунав.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот hd29 » 07 юли 2017 18:42

Очаквано представяне от страна на Дунав.Неочаквано беше високомерието и огромното самочувствие, което някои от фенове на домакините демонстрираха преди мачовете с Иртиш във форума.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот FCD » 08 юли 2017 01:23

Не знам за какво самочувствие говориш и кого визираш. Вие пък като не демонстрирате едно самочувствие, та чак до небесата. Не знам на какво и отгоре. Ние сме Дунав-Русе и винаги ще имаме самочувствие. Не сме ти Германея /Сапарева баня/ или Ботев /Ихтиман/. Това е просто едно падане по пътя към още по-големи успехи за ваша нерадост. Всеки, който е гледал мача, знае, че той можеше да завърши всякак, но неопитността все още и вследствие припряността и притеснеността доведоха пак до ранен гол с късен за капак след купища пропуски пред сякаш омагьосаната врата на казахстанците. Ние въобще българските отбори имаме проблем с ранните голове, а това не е добре. Бяха направени тактически и персонални грешки, които костваха много. Не знам и защо Карагарен не прояви хладнокръвие в точния момент, когато трябваше да вкара в 14-та минута и да обърнем мача в кошмар за Иртиш, а вместо това им осигурихме комфорт и спокойствие. Но не се тревожете, Дунав от 5 години върви нагоре и само нагоре, като тази година не бе изключение. Следващата ще сме още по-силни и ще постигнем още по-големи успехи, независимо дали ви харесва, или не. Искрено пожелавам успех на Ботев, Левски и Лудогорец. Дано поне на тях им върви, желая им го от сърце.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот Живко6461 » 08 юли 2017 09:52

"Иртиш" - мерител за нивото на българския футбол. Дори резултатът и времето на отбелязване на първия гол в реванша съвпадат. Променени са само датата, мястото и българския отбор. Като добавка - българин треньор на "Иртиш". За да бъде извадката още по-представителна, достатъчно представителна.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот hydetoshi » 08 юли 2017 15:40

Дидо написа:
onegavon написа:От играта не съм изненадан , Дунав са си слаби. Обаче от публиката съм изумен.Да оставим настрана ,че не бяха напълнили стадиона и мълчаха като риби.Обаче да си тръгнеш преди края на мача е меко казано невъзпитано.

Изводът е "Всяка жаба да си знае гьола". Очаквам русенци най- сетне да си намерят гьола и той със сигурност не е в ППЛ, а малко по - надолу.

Е как да го напълним след като ни позволиха само 5500 места?
А по време на мача (първото полувреме ) се изсипа порой!

5500 места ама поне ги напълнете. Имаше доста празни седалки. Оправданията с дъжда вървят пред баба ми. Справка-мача на Стоичков миналата година,когато валеше порой и стадиона се пръскаше. Билетите за Дунав бяха по-скъпи от 5 лв а аз от опит знам,че Русенци трудно дават повече от 5 лв за нещо,освен ако не става за ядене и пиене. Сега на Дунав му остават бутафорните мачове с Лудогорец да им се кефят цяла година.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот hydetoshi » 08 юли 2017 15:52

FCD написа:Не знам за какво самочувствие говориш и кого визираш. Вие пък като не демонстрирате едно самочувствие, та чак до небесата. Не знам на какво и отгоре. Ние сме Дунав-Русе и винаги ще имаме самочувствие. Не сме ти Германея /Сапарева баня/ или Ботев /Ихтиман/. Това е просто едно падане по пътя към още по-големи успехи за ваша нерадост. Всеки, който е гледал мача, знае, че той можеше да завърши всякак, но неопитността все още и вследствие припряността и притеснеността доведоха пак до ранен гол с късен за капак след купища пропуски пред сякаш омагьосаната врата на казахстанците. Ние въобще българските отбори имаме проблем с ранните голове, а това не е добре. Бяха направени тактически и персонални грешки, които костваха много. Не знам и защо Карагарен не прояви хладнокръвие в точния момент, когато трябваше да вкара в 14-та минута и да обърнем мача в кошмар за Иртиш, а вместо това им осигурихме комфорт и спокойствие. Но не се тревожете, Дунав от 5 години върви нагоре и само нагоре, като тази година не бе изключение. Следващата ще сме още по-силни и ще постигнем още по-големи успехи, независимо дали ви харесва, или не. Искрено пожелавам успех на Ботев, Левски и Лудогорец. Дано поне на тях им върви, желая им го от сърце.

Човека точно за това самочувствие говори. Като прочета горното се стряскам. То малко на диагноза бие.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот FCD » 08 юли 2017 17:14

hydetoshi написа:Човека точно за това самочувствие говори. Като прочета горното се стряскам. То малко на диагноза бие.

А такива изказвания като твоето не са ли диагноза? Диагноза на омразата българска. И то без да знаеш защо. Вървете им пишете на тези хора, не се занимавайте с темата ни тук. Аз лично съм се включвал два-три пъти във вашата тема с железни аргументи, а не с празни приказки, обиди и квалификации. Обикновено това го правят ваши представители при нас и предизвикват ответната реакция. В това, което казах, няма никаква диагноза. Това, че на теб и още няколко човека им е трудно да го възприемат, си и е ваш проблем. Отстрани за вас звучи пък смешно да се мислите за нещо повече от другите. Най-малкото е нескромно. Нескромни са изксазванията и на ръководството и футболистите ви. Нещо повече - те са високомерни, а някои дори и цинични.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот FCD » 08 юли 2017 17:55

Живко6461 написа:"Иртиш" - мерител за нивото на българския футбол. Дори резултатът и времето на отбелязване на първия гол в реванша съвпадат. Променени са само датата, мястото и българския отбор. Като добавка - българин треньор на "Иртиш". За да бъде извадката още по-представителна, достатъчно представителна.

Потресаващо е. И най-лошото е, че всички сме на този хал, без да го осъзнаваме. Не виждам с какво измисленият рестарт подобри нещо като цяло. Единствено скандали, бомби само на приказки и все същият жалък футбол.
Относно Иртиш. Израснали са доста, неочаквано дори за самия мен. Имат всичко и висок бюджет. Херо не е отишъл там за без пари. Един български треньор в Казахстан, заедно с Мъри и Стойчо, които показват, че могат. И го показват по един недвусмислен начин. Дали футболистите, треньорите или нещо друго ни пречи, или самата среда и хората в нея, най-вече тия, които управляват футбола и спорта въобще. Добър повод за размисъл.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта