Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот Дидо » 06 юли 2017 23:04

onegavon написа:От играта не съм изненадан , Дунав са си слаби. Обаче от публиката съм изумен.Да оставим настрана ,че не бяха напълнили стадиона и мълчаха като риби.Обаче да си тръгнеш преди края на мача е меко казано невъзпитано.

Изводът е "Всяка жаба да си знае гьола". Очаквам русенци най- сетне да си намерят гьола и той със сигурност не е в ППЛ, а малко по - надолу.

Е как да го напълним след като ни позволиха само 5500 места?
А по време на мача (първото полувреме ) се изсипа порой!
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот BEROE_StZ » 06 юли 2017 23:07

Жалко за Дунав. Можеха да не загубят мача. Имаха шансове и не ги оползотвориха. Турнирна битка. Херо е стара лисица.
Ранният старт заради ЛЕ ще си каже думата при мачовете за първенството.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот onegavon » 06 юли 2017 23:10

А значи са ви били малко местата.За това имаше толкова празни места. :mrgreen:
Аз пък си помислих,че стадиона е много голям и вие не можете да го напълните.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот Red_Neck » 06 юли 2017 23:39

onegavon написа:А значи са ви били малко местата.За това имаше толкова празни места. :mrgreen:
Аз пък си помислих,че стадиона е много голям и вие не можете да го напълните.

Стадиончето им има само 5600 седалки с облегалки. УЕФА не разрешава използването на дървени пейки за седящи места, ... затова бяха малко.

Момчета, паднахте, но горе главата! Поне натрупахте коефициент за догодина ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот FCD » 07 юли 2017 01:32

Гледам голям хейт се е изсипал в темата ни, типично по български. Абе затова сме си на това дередже. Да, Дунав беше неузнаваем последните мачове, вкл. в контролите. И това май се дължи на някои малоумни кадрови ходове на ръководството ни в последно време. Обаче като чета простотиите тук, аз се срамувам, че съм българин в такива моменти. В този мач можеше да ние да вкараме много, а можеше и те да вкарат много. Е, не ни се получи на нас, а на тях. Какво да правим сега, да се убием ли? Чудя се, ако ЦСКА-София бяха на наше място, дали щяха да говорят други неща. Защото и ЦСКА, и Литекс, години наред си бяха редовни евроидиоти и аз не съм убеден, че щяха да направят нещо повече срещу един вече опитен в евротурнирите и сигурен в силите си Иртиш. Това беше най-кофти жребият от трите ни.

Относно играта ни. Играчите ни се мъкнеха като торби по терена и за това е виновно единствено и само ръководството ни. Не може да сменяш произволно доказани хора и специалисти, само защото така ти е скимнало. Не може по селски да правиш тънки сметки и да пестиш от чартъри. Резултатът е налице. Дано са доволни от себе си.

Относно публиката. Тя си беше на ниво. Човекът по-горе ви каза истината, че се изсипа внезапен порой, независимо от ведрите прогнози за времето и 2-та процента вероятност за валежи. Явно 2% са много за синоптиците. Поне едно 1000 души, предимно жени и деца, се изнесоха по верме на пороя, а останалите бяхме прогизнали и поизмръзнали от студения вятър. Като добавиш 0:1 и вялата игра, какво да очакваш друго? Но все пак публиката не спря да подкрепя отбора, дори при 0:2. Грозно е някой, който не е бил там и зпитал тези неща да плюе тука и да приказва идиотщини.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот Eminem » 07 юли 2017 01:51

Жалко за Дунав, вярвах, че имате сили да ги отстраните. Не съм гледал мача и не знам каква е разликата в класите, но в крайна сметка 3:0. Няма как да не повлияе липсата на опит.

Не обръщайте внимание на припознавачите. За тях е по-лесно да обвиняват вас, бфс и домусчиев за неучастието си в ЛЕ, отколкото да си кажат истината в очите. Истината е много болезнена за тях и предпочитат да си живеят в тяхна паралелна реалност, в която домусчиев може да заповядва на УЕФА какво да прави.

Пожелавам ви успех в първенството.

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот Speranza » 07 юли 2017 02:04

Аз оставям настрана всичките предрасъдаци за това кой за какво има право и къде може да участва, фактите са такива каквито са.
Факт е,че особено във втория мач, Дунав показа,че не е отбор за Европа и няма психиката най - вече за такъв тип мачове. Иртиш далеч не са по-качествен отбор, но явно има нещо в повече от нас (което е жалко,имайки предвид от коя страна са)
Лично мнение е ,че ако Локо Пд или Черно Море се беше пуснало в тия мачове, можеха да вземат повече ... ЦСКА-София не ги коментирам , за тях беше ясно още преди сезона ,че няма да участват в ЕКТ, друг е въпроса ,че точно те дори до плейоф можеха да стигнат .... това е
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот FCD » 07 юли 2017 02:30

Да, тъжно е, че донякъде отпаднахме незаслужено, но си абсолютно прав за психиката. Поздравявам те, защото повечето хора не отдават значение на това и тук жестоко грешат. Иртиш имат опит и самочувствие. А и пари. Иртиш се оказа по-дълбок от Дунав в крайна сметка. Херо надхитри Великов, защото просто има повече опит Великов, а и Великов наивно сгреши и пусна същия състав 1:1. А не е като да няма опции, при все че се виждаше още първия мач, че са позиционирани и комбинирани неправилно хората. Явно Веско има още мнооого какво да учи за тактическите изненади и надлъгване. До последно си мислех, че се прави на умряла калинка, а той бил директен, че нямало да прави промени. Нужно е съзряване и на отбор, и на треньор. Зеленички са още, а ни създадоха заблуда след първия мач, че са способни да ги отстранят. Но животът си продължава и сега наистина ще им е нужна психика.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот Udoji90 » 07 юли 2017 08:38

Русенци започнаха втория двубой като първия - някак стреснато и с ранен гол. Оттам нататък беше ясно, че ситуацията става почти непосилна. И двата отбора можеха да вкарат доста голове вчера, но вратарите изиграха отлични двубои. В крайна сметка Иртиш бяха по-добрият или поне значително по-увереният отбор от двата, така че не е незаслужено, че продължават.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Дунав - Иртиш (Лига Европа 2017/2018, 06.07.2017, реванш кръг 1)

Мнениеот Red_Neck » 07 юли 2017 08:40

Какъв хейт, бе колега?
В първи квалификационен кръг губите и двата мача, .... не донесохте и точица за националния коефициент!
За сравнение Ботев спечели 6, а Левски 4.
На същия етап миналия сезон Славия спечели 3, а Берое 4!
Играхте на стадион с наполовина орязан капацитет, защото не е годен и за капак мрънкахте заради скъпи билети!

Каква точно беше ползата от упражнението?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост