Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8852
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Мнениеот Soulen » 29 юни 2017 18:57

Дунав ще ги смаже на реванша. Тия са много зле.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10137
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Мнениеот CSKA 78 » 29 юни 2017 19:06

А Дунав не са, нали? :lol: :lol: :mrgreen:
Image
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Мнениеот Вълчан » 29 юни 2017 19:27

Типично нашенска игра първите 20 минути.Това е патент за Българските отбори да изглеждат абсолютно неадекватни и слаби.Както и смятах Иртиш са слаб отбор и могат да бъдат отстранени без особени проблеми.Публиката ще събори стадиона от подкрепа а това е достатъчно момчетата да се разиграят.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Мнениеот pomiqr272 » 29 юни 2017 19:31

Проблемът на българските футболисти е, че не знаят какво да правят с топката, стигайки до наказателното поле.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Мнениеот nitro77 » 29 юни 2017 19:38

Наистина се потвърди старата слабост на Дунав - липсата на идея за завършващ удар. Като че ли всичко свършва пред наказателното поле. Там започва едно разтакаване, недобро владеене на топката и логично атаката се проваля. Иначе Иртиш са на ниво Славия или Нефтохимик от миналия сезон и въпреки негативния резултат могат да бъдат отстранени от Дунав.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Мнениеот Udoji90 » 29 юни 2017 21:59

Отборите от Казахстан са корави в последните сезони, а тез юнаци все пак елиминираха и "Левски" не много отдавна. Плюс това ги води един добър треньор като Херо. При това положение може би беше логично да бъдат считани за фаворит. Резултатът от първия мач обаче оставя съвсем реални шансове за "Дунав". В началото днес ми се сториха доста разколебани, но към края на срещата се видя, че и домакините не са кой знае колко страшен отбор. След този мач шансовете на русенци ми се струват по-реални, отколкото ми се струваха преди мача.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Мнениеот Bogomil » 29 юни 2017 22:33

Все пак благодарение на скръндзенето на нашия президент, нашите тръгнаха вторник (с автобус до Истанбул!), пристигнаха сряда и имаха само ден да се аклиматизират и да свикнат на часовата разлика. Играхме на терен на какъвто не сме свикнали. Така че резултатът може да е коварен, но няма нищо фатално. Имаме пълните шансове да ги отстраним тея, не играят нищо кой знае какво. Така както можеха да ни ударят лошо 2:0, така можеше и да ги изравним, но каквото такова. Статистиката показва че имаме повече удари към вратата и сме държали топката повече от тях най-малкото. На наш терен спокойно може да ги отупаме едно хубаво, защото ще имаме на наша страна тези фактори плюс публиката.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Мнениеот Дидо » 29 юни 2017 22:54

Bogomil написа:Все пак благодарение на скръндзенето на нашия президент, нашите тръгнаха вторник (с автобус до Истанбул!), пристигнаха сряда и имаха само ден да се аклиматизират и да свикнат на часовата разлика. Играхме на терен на какъвто не сме свикнали. Така че резултатът може да е коварен, но няма нищо фатално. Имаме пълните шансове да ги отстраним тея, не играят нищо кой знае какво. Така както можеха да ни ударят лошо 2:0, така можеше и да ги изравним, но каквото такова. Статистиката показва че имаме повече удари към вратата и сме държали топката повече от тях най-малкото. На наш терен спокойно може да ги отупаме едно хубаво, защото ще имаме на наша страна тези фактори плюс публиката.

Публиката викаш,и като нашия "президент" не му се даваха пари да смени всички седалки ще сме около 7000 освен ако не ни пуснат и в клетката за гости,не вярвам някой да хукне от Павлодар да гледа мач в Русе!
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Мнениеот FCD » 29 юни 2017 23:29

Иртиш не са нищо особено както се видя, но нашите се подадоха на сценична треска в началото и там им беше грешката. След като видяха, че дяволът не е толкова черен, им скочиха здраво, но положенията ни не влязоха този път. Ударът на Димов ако беше малко по-точен, щеше да бъде сигурно голът на кръга на УЕФА, но малшанс. Треснали сме гредата, докато спря сигнала, пак малшанс. Като не върви, не върви. Не съм доволен от това, че се мъчихме да играем като Лудогорец в дълги периоди от мача. Ние не сме Лудогорец, нито имаме такива класни футболисти да разиграваме така топката. Трябваше да си играем нашето си. Въпреки минималната загуба ги надиграхме и надеждата остава жива.
Това е статистиката https://www.soccerpunter.com/soccer-sta ... _2010_Ruse По абсолютно нищо не ни превъзхождат, освен че се уплашиха нашите отначало.
Има немалки шансове да ги елиминираме, но след съответните корекции.

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Иртиш - Дунав (Лига Европа 2017/18 - 1.кръг)

Мнениеот Bogomil » 30 юни 2017 00:21

Е да, много разиграваха наистина което не е нашата игра. Мен повече ме притеснява тия с каква лекота в началото като наляхме гипса преминаха защитата ни на няколко пъти. Тежко се усеща една конкретна липса, от техния край на планетата....ама какво да се прави. Но Иртиш трябва да им се признае правят опасни контри. Мен това ме притеснява с този коварен резултат, като се хвърлим да им вкарваме, да не ни изненадат неприятно с оголената защита....че там на моменти извадихме късмет, можеше да стане много зле.

Но от друга страна, всички шансове са с нас. Видяхме че екзекутора на Левски изобщо не е толкова страшен. Абе в Русе ще става драма.

П.П киселия чичо Скрудж не е виновен за стадиона, би било самоуправство ако тръгнат да монтират седалки, та общината е виновна че са такива мърди...макар че знам ли, може би можеше да се оформи нещо такова като дарение от клуба, както стената дето май се води дарение от networx. Нямам идея доколко е възможно и предвид кратките срокове най-вече.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта