Oкончателно: Дунав ще играе в ЛЕ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот tornadooo » 21 юни 2017 19:23

И мен ми прави впечатление че дунавци много на сериозно са се взели. Малко ми приличат на паленца които опитват да подражават на някой по голям. Първо плюха по Левски и ЦСКА, то това е разбираемо, двата вечно подпирани отбора всеки ги мрази. После и на Лудогорец се дървят, дето ако им откажеха стадиона си щяха да домакинстват кой знае къде. Там чух и теория че това било конспирация на Домусчиев, че да вземал наем от Дунав :) 15000 лв наем, това са му сигурно дневните на човека, искрено се смях. Нямам нищо против отбора на Дунав, добре играят, много реално си преценяват възможностите, но феновете им леко се поизлагат с някои свои изявления.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот slash1912 » 21 юни 2017 19:25

FCD написа:
trokadero_ написа:Ами успех , но до там с Иртиш.

Да, ама последния път не позна. ;)
Стартираме с 10% шанс, както и в Хипер Мега Първата Лига.

Процентите на терена не играят ;) И ние имахме 1% шанс да бием Лудогорец на финала,ама...
Пожелавам успех на Дунав!
Image

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот FCD » 21 юни 2017 20:23

Офтопик:
Вашето е общи приказки, общи приказки и сипене на безпочвени обвинения и простотии. Именно вие ги говорите тези простотии - все дъвчете, Домусчиев, Лудогорец, Лудогорец, Домусчиев... помагали ни, пречели ни... Абе какво ви бърка толкова отзад този Лудогорец и каква връзка има с нас? Или има връзка само с развинтеното ви въображение. Нямам никакво намерение да се занимавам с вас и да си чеша езика, фактите говорят сами за себе си. Само че вземете пример от съфорумника от Ботев как се пожелава успех и се научете малко, че трябва да уважаваш, ако искаш да те уважават.


slash1912 написа:Процентите на терена не играят ;) И ние имахме 1% шанс да бием Лудогорец на финала,ама...
Пожелавам успех на Дунав!

Благодаря, колега slash1912. Успех и на вас с албанците. Нека им покажем как се прави.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот damyanov1963 » 21 юни 2017 21:06

tornadooo написа:И мен ми прави впечатление че дунавци много на сериозно са се взели. Малко ми приличат на паленца които опитват да подражават на някой по голям. Първо плюха по Левски и ЦСКА, то това е разбираемо, двата вечно подпирани отбора всеки ги мрази. После и на Лудогорец се дървят, дето ако им откажеха стадиона си щяха да домакинстват кой знае къде. Там чух и теория че това било конспирация на Домусчиев, че да вземал наем от Дунав :) 15000 лв наем, това са му сигурно дневните на човека, искрено се смях. Нямам нищо против отбора на Дунав, добре играят, много реално си преценяват възможностите, но феновете им леко се поизлагат с някои свои изявления.

Колега, имайте и вие по около милион фенове(аз няма да се изхвърлям, като някои от Левски и ЦСКА, че имали по 2,5 - 3 милиона привърженици, но по около милион е сигурно, че ги имат и двата отбора), тогава щяхте да имате лоби във всяко едно правителство и щяхте да сте вечно подпирани!
А колкото до Дунав, че са ни плювали - ами просто са се поддали на модата в България. Аз ги помня още от 74-та година, когато пак влязоха в А група и направиха фурор, а за УЕФА за малко да отстранят Рома!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот Bogomil » 21 юни 2017 23:47

Офтопик:
Истината е че в България единственият отбор където нещо се прави като хората в момента е Лудогорец, трябва да го призная, колкото и да не им се радвам на изпълненията на феодала и при положение че знам какво беше там преди него. Как се финансира няма значение, важното е че се прави професионално на фона на всичко останало в България. Ама нямали фенове - ОК нямат, ама тя и фенщината вече умря. Левски и ЦСКА като имат уж милиони фенове къде са, на последното им дерби двата отбора общо имаха на стадиона по-малко хора, отколкото имаше на Дунав - Локо Пловдив, не е ли смешно това? Аз доста съм мислил защо такива проекти ги създават примерно в Разград, а не в София или Пловдив да речем. Вчера-онзи ден новата версия - в Кърджали. Ми там няма фенове, няма традиции. И отговорът е много прост. Вижте само на какво приличат Левски и ЦСКА в момента - това са ходещи трупове, пардон, ЦСКА вече умря, на тяхно място има лешояди. Разядени от корупция, шуробаджанащина, с вечните търтеи - функционери и деятели на хранилка от-до и не на последно място и разните фенски фракции, също на хранилка. Това няма оправия докато не умре и не го изградят наново. Гришевият експеримент ще завърши по същия незавиден начин, просто едни пари текат като пясък между пръстите без никакъв резултат и накрая като свършат следва поредната драма. Литекс като го преместиш в София няма да стане нещо по-хубаво, а обратното - всичкото паразит ще се закачи на новия клон докато не му изпие кръвчицата. А резултати така или иначе няма - има всичките срамоти в Европа в последните 10-20 години. На фона на това идват Лудогорец и....да, разликата всички я знаем.

Отдавна вече не сме 90-те където цяла България бяха фенове на Левски или ЦСКА и фенклубове имаше във всяко село. Аз помня дори агитката на Дунав бяха повечето левскари и след някои мачове директно хващаха влака за София. Сега е пълен леш, останали са само в градове и градчета където в повечето случаи няма местен футбол и дори там където все още са силни, са повечето на приятелски принцип и без продължение - до няколко години ще се пенсионират и няма да има нова смяна. На никой не му пука за футбол, какво остана да му пука за ЦСКА или Левски. И това не е така само извън София, ами и в София.

Та така де...очакват ни още години на проекти и проектчета. Грандовете от едно време или тотално ще се затрият, или ще преминат големия катарзис, нямам идея какво ще стане, но натам отиват нещата.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот FCD » 22 юни 2017 02:19

Bogomil написа:
Офтопик:
Истината е че в България единственият отбор където нещо се прави като хората в момента е Лудогорец, трябва да го призная, колкото и да не им се радвам на изпълненията на феодала и при положение че знам какво беше там преди него. Как се финансира няма значение, важното е че се прави професионално на фона на всичко останало в България. Ама нямали фенове - ОК нямат, ама тя и фенщината вече умря. Левски и ЦСКА като имат уж милиони фенове къде са, на последното им дерби двата отбора общо имаха на стадиона по-малко хора, отколкото имаше на Дунав - Локо Пловдив, не е ли смешно това? Аз доста съм мислил защо такива проекти ги създават примерно в Разград, а не в София или Пловдив да речем. Вчера-онзи ден новата версия - в Кърджали. Ми там няма фенове, няма традиции. И отговорът е много прост. Вижте само на какво приличат Левски и ЦСКА в момента - това са ходещи трупове, пардон, ЦСКА вече умря, на тяхно място има лешояди. Разядени от корупция, шуробаджанащина, с вечните търтеи - функционери и деятели на хранилка от-до и не на последно място и разните фенски фракции, също на хранилка. Това няма оправия докато не умре и не го изградят наново. Гришевият експеримент ще завърши по същия незавиден начин, просто едни пари текат като пясък между пръстите без никакъв резултат и накрая като свършат следва поредната драма. Литекс като го преместиш в София няма да стане нещо по-хубаво, а обратното - всичкото паразит ще се закачи на новия клон докато не му изпие кръвчицата. А резултати така или иначе няма - има всичките срамоти в Европа в последните 10-20 години. На фона на това идват Лудогорец и....да, разликата всички я знаем.

Отдавна вече не сме 90-те където цяла България бяха фенове на Левски или ЦСКА и фенклубове имаше във всяко село. Аз помня дори агитката на Дунав бяха повечето левскари и след някои мачове директно хващаха влака за София. Сега е пълен леш, останали са само в градове и градчета където в повечето случаи няма местен футбол и дори там където все още са силни, са повечето на приятелски принцип и без продължение - до няколко години ще се пенсионират и няма да има нова смяна. На никой не му пука за футбол, какво остана да му пука за ЦСКА или Левски. И това не е така само извън София, ами и в София.

Та така де...очакват ни още години на проекти и проектчета. Грандовете от едно време или тотално ще се затрият, или ще преминат големия катарзис, нямам идея какво ще стане, но натам отиват нещата.

Това въобще не е офтопик, ама нейсе... Не е за сефте.
Аз като сравнявам моделите на футбола в други страни спрямо нашия, нашето е още тип соц, пълен тоталитаризъм във футбола, и то в посока София. Е, как да има конкуренция, как да има успехи в Европа? Затова и нямаме качество. Имам чувството, че ако Левски и един от новите цесеката не са задължително на поне 2-о, 3-то място, значи се срива държавата и целият свят е в заговор срещу тях и ореван. Ама много е комично това отстрани. Да, Лудогорец е първият проект, в чието лице срещнаха жестока конкуренция и вместо да се радват, те ги изкарват убийци на футбола. Обаче се вижда Лудогорец какво прави в Европа и какво уж грандовете. Е, аз на кого да вярвам? Вярвам на фактите. Тази година срещнахте втора сериозна конкуренция в лицето на Дунав и пак видяхте заплаха, вместо да се радвате, че се вдига нивото. Какво е това? Нормално ли е? Да не мислите, че сме паднали от небето изневиделица? Този отбор мачкаше наред из долните дивизии, видяхте какво направи и този сезон и все още доста хора нямате уважение. Това се нарича злоба и завист българска. Дано сега и в ЛЕ се представим добре заедно с останалите евроучастници, аз не желая на никого лошото и да му пожелавам само първия кръг. Когато ЦСКА-София играе, и на тях ще стискам палци да стигнат колкото се може по-напред за България. Защото съм българин.

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот boti4eli » 23 юни 2017 06:51

Хайде малко по-умерено пък вие с изказванията, били сме си повярвали и защо не пък? Вие от ЦСКА - София като си повярвахте, че сте ЦСКА и вие от Левски - София като си повярвахте, че нямате дългове, пък имате козирка, аз какво да кажа? Ами вярвайте си, дреме ни на онази работа, ама акъл да ни давайте, в какво да вярваме или не, няма да стане! Ние си мечтаехме смело предния сезон и всичко се подреди дори и над очакванията ни, докато вашите очаквания бяха далеч под това, което ви се случи, съдба! Сега мотото ни е "Мечтай по-смело!" https://www.facebook.com/fcdunav/ и това НИКОЙ, дори и вие "грандовете", не може да ни го отнеме, така че айде няма нужда! С пожелание към всички да си мечтаят и вярват в любимите си отбори, каквито и да са! Само Дунав от Русе!!!

MilenG35
Мнения: 52
Регистриран на: 18 юни 2017 16:10

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот MilenG35 » 23 юни 2017 17:28

Привърженици на Дунав, вие хубаво си мечтаете, но нали знаете, че мечтите са безплатни? Ако по стечение на обстоятелствата играете с Иртиш, сте дотам. Нямате добри за Европа играчи, имате сплотен отбор, но за нашето първенство. За Европа не сте достатъчни. Не се самозалъгвайте!

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот boti4eli » 24 юни 2017 08:59

MilenG35 написа:Привърженици на Дунав, вие хубаво си мечтаете, но нали знаете, че мечтите са безплатни? Ако по стечение на обстоятелствата играете с Иртиш, сте дотам. Нямате добри за Европа играчи, имате сплотен отбор, но за нашето първенство. За Европа не сте достатъчни. Не се самозалъгвайте!

Някъде, някой фен на Дунав да е споменал, че ще влизаме в групите на ЛЕ и ще мачкаме наред? Не те знам на кой отбор си привърженик, но ако не си на Лудогорец, просто не ми говори за европейско ниво на играчите и класа на отборите. Мога да ти дам мноооого примери за провали на български отбори (с далеч по-големи претенции от нашите) и то от съвсем близкото минало. Заради това, малко по-скромничко и вие! Че мечтите са безплатни е ясно и следва, че не бъркаме в джоба и интересите на никого. Защо го правим на проблем тогава? И конкретно за Иртиш, това че победиха Левски преди няколко години, не значи че са някакъв непобедим отбор и супер евро-азиатски турнирен боец, така че "Мечаем по-смело!", колкото и да ви е неприятно.

MilenG35
Мнения: 52
Регистриран на: 18 юни 2017 16:10

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот MilenG35 » 24 юни 2017 12:58

boti4eli написа:
MilenG35 написа:Привърженици на Дунав, вие хубаво си мечтаете, но нали знаете, че мечтите са безплатни? Ако по стечение на обстоятелствата играете с Иртиш, сте дотам. Нямате добри за Европа играчи, имате сплотен отбор, но за нашето първенство. За Европа не сте достатъчни. Не се самозалъгвайте!

Някъде, някой фен на Дунав да е споменал, че ще влизаме в групите на ЛЕ и ще мачкаме наред? Не те знам на кой отбор си привърженик, но ако не си на Лудогорец, просто не ми говори за европейско ниво на играчите и класа на отборите. Мога да ти дам мноооого примери за провали на български отбори (с далеч по-големи претенции от нашите) и то от съвсем близкото минало. Заради това, малко по-скромничко и вие! Че мечтите са безплатни е ясно и следва, че не бъркаме в джоба и интересите на никого. Защо го правим на проблем тогава? И конкретно за Иртиш, това че победиха Левски преди няколко години, не значи че са някакъв непобедим отбор и супер евро-азиатски турнирен боец, така че "Мечаем по-смело!", колкото и да ви е неприятно.

На никой не му пречи, че мечтаете, както вече написах - мечтите са безплатни.
И вярно, че Иртиш не са нещо особено, но вие засега дори нещо не сте. Като класа на играчите сте на едно ниво с Нефтохимик да речем(и това е съвсем реална оценка), но имате сплотен отбор и малко по-добър треньор. Което е достатъчно за нашето първенство, обаче е твърде недостатъчно за ЕКТ.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта