Oкончателно: Дунав ще играе в ЛЕ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот boti4eli » 24 юни 2017 19:43

MilenG35 написа:
boti4eli написа:
MilenG35 написа:Привърженици на Дунав, вие хубаво си мечтаете, но нали знаете, че мечтите са безплатни? Ако по стечение на обстоятелствата играете с Иртиш, сте дотам. Нямате добри за Европа играчи, имате сплотен отбор, но за нашето първенство. За Европа не сте достатъчни. Не се самозалъгвайте!

Някъде, някой фен на Дунав да е споменал, че ще влизаме в групите на ЛЕ и ще мачкаме наред? Не те знам на кой отбор си привърженик, но ако не си на Лудогорец, просто не ми говори за европейско ниво на играчите и класа на отборите. Мога да ти дам мноооого примери за провали на български отбори (с далеч по-големи претенции от нашите) и то от съвсем близкото минало. Заради това, малко по-скромничко и вие! Че мечтите са безплатни е ясно и следва, че не бъркаме в джоба и интересите на никого. Защо го правим на проблем тогава? И конкретно за Иртиш, това че победиха Левски преди няколко години, не значи че са някакъв непобедим отбор и супер евро-азиатски турнирен боец, така че "Мечаем по-смело!", колкото и да ви е неприятно.

На никой не му пречи, че мечтаете, както вече написах - мечтите са безплатни.
И вярно, че Иртиш не са нещо особено, но вие засега дори нещо не сте. Като класа на играчите сте на едно ниво с Нефтохимик да речем(и това е съвсем реална оценка), но имате сплотен отбор и малко по-добър треньор. Което е достатъчно за нашето първенство, обаче е твърде недостатъчно за ЕКТ.

Ок, явно Дунав е слаб, ти ми посочи отбор (без Лудогорец), който да става за ЕКТ! Аргументирано обаче, на база официални мачове в турнирите. Давам ти Лудогорец за пример, не че съм им фен и адвокат, а на база постигнати резултати. Чакам, защото е лесно да се дават мъдри и компетентни оценки за другите, ама понякога сме се вторачили в дървото, пък не виждаме гората. И пак казвам, Дунав може да няма нужната класа и опит в турнирите, но пък си има своите шансове. И благодарим за "изключителната" подкрепа на повечето от вас, тук във форума на един от БЪЛГАРСКИТЕ участници в ЕКТ!

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот Skywalker » 24 юни 2017 23:53

Дунав имат реален шанс в ЛЕ за супер добро представяне, ако треньора им си поддържа мотото, "Целта ни е да не изпаднем" :)

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Oкончателно:Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот FCD » 25 юни 2017 00:39

Ами той това си приказва, ахаха...
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... iia-437959

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Oкончателно: Дунав ще играе в ЛЕ

Мнениеот FCD » 25 юни 2017 13:01

Предлагам да се оставят настрана безсмислените към днешна дата спорове. Утре уж КАС ще решава там каквото ще решава. Първо да видим кой ще играе в ЕКТ, после трябва да минат два мача и чак след това е редно да се обясняваме кой какъв е. Някакви гурута тука мятат заклинания напосоки, но накрая ще ги видим и тях. На мен пък ми е интересно ако КАС случайно върне ЦСКА-София на нашето място и после ако се окажат туристи, някои хора дали няма да са по-ниски от тревата. Недай си Боже и се прекръстете, щото може да се окаже, че ви спасяваме да станете поредния евроидиот. ;) Иртиш ще са горди до гроб да окачат на пояса си скалповете и на двата ни фиктивни гранда. :mrgreen: Пък ние и да паднем, не би се приело за сензация. Така че спокойно засега.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта