Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Мнениеот FCD » 29 май 2017 18:56

Хора, двете ръце не ми стигат да се кръстя. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А това, което се случва на дъното, е поредното доказателство за пълния провал и несправедливост на тази измислена Всевишна лига. На лято чакаме Супер Лигата. Пълна пародия!

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Мнениеот buhata_prime » 29 май 2017 18:58

FCD написа:Хора, двете ръце не ми стигат да се кръстя. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


И аз ви стискам палци! Заслужихте си го!
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Мнениеот nitro77 » 29 май 2017 23:19

Napoli_Ultras написа:Успех на Дунав, ние от Локомотив не сме за там, и дано Биската се върне при нас.

Ние нямаме амбиции за каквото и да било в европейския турнир и го възприемаме като част от лятната подготовка и като финансова инжекция за предстоящия сезон. Не знам дали при Биската ще надделее емоцията или разума. Струва ми се, че ако при вас положението не се оправи скоро, не само че Карагарен няма да се върне, но и основни единици от сегашния състав ще напуснат клуба. Респект към феновете на Локо, че аплодираха Бирсент и го възприемат като един от тях, независимо че в момента играе в друг клуб.

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Мнениеот boti4eli » 30 май 2017 05:56

Дунав с шанс, но зависещ не само от отбора, но и от разните му там тълкувания и интериги на БФС и Хипер-цирка, наречен ППЛ. Явно за престъпника Б.М. и кликата му, колкото по-объркана и заплетена изглежда Лигата, толкова по-добре. Несправедливо е например, как за Дунав в момента всяка точица и гол са от значение, за това какво следва за отбора, а един Монтана например (15 точки за цял сезон), играл в тренировъчно темпо, почти се спаси от изпадане (за втора поредна година). Верея с 9-то място във втори ешалон само преди година и вече с шанс за ЕКТ. Ъпсурда е пълен!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Мнениеот loko1 » 30 май 2017 13:58

Честито, май няма да е бараж, а директно вместо ЦСКА-София, което още веднъж показва какъв бардак е БФС.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Мнениеот buhata_prime » 30 май 2017 17:57

Белчев взе куп младоци за Дунав

Локо Пд с петима юноши в групата срещу Лудогорец


Ами, честито! С оглед на горните две новини, Дунав е на 99,99% в ЛЕ. Или поне на бараж, което общо взето е същото :)
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Мнениеот FCD » 30 май 2017 22:00

Честно казано можем само да спекулираме какво ще стане, а относно мачовете утре трябва да се интересуваме единствено и само от нашия, трябва сами да си решим нещата. Мен само ме притеснява да не изгубим четвъртата си квота заради безумията на БФС. Няма значение към кой български отбор ще отиде. Дай Боже да си вземем и малкото, което ни трябва и да станем четвърти, а после каквото сабя покаже. От морална гледна точка ние сме си твърдо поне четвърти и всеки знае това, защото му е ясно каква сеч беше срещу Дунав през целия сезон, особено през първия дял. Айде вторият да речем малко по-нормално се свиреше вече с известни изключения. Бяхме несправедливо лишени от толкова много точки, а сега ни трябва само една. Би трябвало съдиите ни да се срамуват от себе си. Ако Дунав се класира за ЛЕ, ще бъда много любопитен да видя как ще се справи отборът ни на международния фронт. Отборът изигра напоследък доста контроли с чужди тимове, като мисля, че не би се притеснявал да излезе срещу всеки в предварителните кръгове. След една от тези контроли треньорът на Динамо Букурещ беше казал това https://www.24chasa.bg/sport/article/5742267 Дали пък няма да излезе прав?

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Мнениеот buhata_prime » 01 юни 2017 14:48

[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Мнениеот FCD » 03 юни 2017 01:25

Нещата в момента са толкова ос**ни, че все още нищо не е 100% сигурно. Нашият статут в момента е като на онези първи резерви в списъците, ако класираните по някаква причина не попълнят бройките. Такава каша сътвориха БФС, че няма повече накъде. Баражи от днес за утре, други не знаят ще играят ли, няма ли да играят, да си разпускат ли отборите, или не, кога да ходят на лагери и подготовки... Цирк голям. Ако трябваше ние да го играем, просто да ни бяха казали и пратили. Днес действително БФС потвърдиха баража Левски-Верея с мотива, че нормата, на която се позовават от правилника на УЕФА е неприложима, защото решението на УЕФА не било дисциплинарна мярка. А пък относно нашето замесване в цялата тази драма се казва следното:

"Бихме желали, също така, да Ви напомним, че до този момент Българският футболен съюз не е обявил официално ФК “Дунав” за участник от името на България в турнира на УЕФА “Лига Европа”. Това не може да се случи преди да приключи процедурата по обжалване на ПФК “ЦСКА-София” АД пред Спортния арбитражен съд в Лозана срещу решението на УЕФА от 29.05.2017 г. за недопускане на клуба в европейските клубни турнири."

...каквото и да значи това.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Дунав с шанс за бараж за Лига Европа

Мнениеот popokutepetel » 03 юни 2017 23:16

FCD написа:Нещата в момента са толкова ос**ни, че все още нищо не е 100% сигурно. Нашият статут в момента е като на онези първи резерви в списъците, ако класираните по някаква причина не попълнят бройките. Такава каша сътвориха БФС, че няма повече накъде. Баражи от днес за утре, други не знаят ще играят ли, няма ли да играят, да си разпускат ли отборите, или не, кога да ходят на лагери и подготовки... Цирк голям. Ако трябваше ние да го играем, просто да ни бяха казали и пратили. Днес действително БФС потвърдиха баража Левски-Верея с мотива, че нормата, на която се позовават от правилника на УЕФА е неприложима, защото решението на УЕФА не било дисциплинарна мярка. А пък относно нашето замесване в цялата тази драма се казва следното:

"Бихме желали, също така, да Ви напомним, че до този момент Българският футболен съюз не е обявил официално ФК “Дунав” за участник от името на България в турнира на УЕФА “Лига Европа”. Това не може да се случи преди да приключи процедурата по обжалване на ПФК “ЦСКА-София” АД пред Спортния арбитражен съд в Лозана срещу решението на УЕФА от 29.05.2017 г. за недопускане на клуба в европейските клубни турнири."

...каквото и да значи това.


Ами пародията е пълна. Утре ще трябва да чупите палци Левски да бие Верея. И това ако не е пълен ташак. Вместо баража да е Дунав - Верея съдбата на Дунав ще се решава от Левски, тъй като ако Левски бие Дунав ще играе в ЕКТ. Ако Левски падне Верея ще отиде в ЛЕ, а след като отсвирят ЦСКА-София, те ще бъде заместени по наредба от следващия в класирането т.е. Левски и Дунав пие студена вода


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта