Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот FCD » 19 мар 2017 18:53

Ти като си от Русе, си имаш първо русенски отбор да подкрепяш. Ако ти подкрепяш отбор от друг град, пак си разградски фен. Те ако искат и марсианци да си купуват тяхна си е стратегията, но ми идва в повече да ни "наливат" на нас акъл кое как трябвало да бъде. Този модел може да е изгоден за тях и да го виждат за правилен, ОК, но не е добър за българския футбол. Срещу Холандия ще берем поредния национален срам.

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот Bogomil » 20 мар 2017 00:42

Той точно това прави, подкрепя си местния отбор, нищо че живее в Русе.

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот boti4eli » 20 мар 2017 06:11

Не го мислете ТОРНАДОТО, поредното платено фенче от "каузата", а твърдението му че следял и подкрепял "Антибиотик" Рз още от долните групи ме накараха да се развеселя доста :) И ТОРНАДО, не си мисли че ти завиждаме на отбора, ние просто си обичаме и подържаме нашият си, от РУСЕ и Лудогорец могат да ми станат интересни, само и единствено, ако включат марсианци в отбора си, както сам ти предложи, макар че повечето играчи си мислят, че идват именно от звездите и са извънземни, в което аз обаче силно се съмнявам! :roll:

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот Ники.Габрово » 20 мар 2017 09:35

pumpo написа:
sandi74 написа:В този мач Лудогорец ще вкара точно толкова колкото си поиска,дано все пак се смилят над Дунав и не ги разгромят.

Доказа се като футболен лаик. Айде върви си лягай!

Ами да , много точно ти го е казал човека ! Лудогорец не искаше да вкарва !
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот FCD » 20 мар 2017 15:46

Ники.Габрово написа:
pumpo написа:
sandi74 написа:В този мач Лудогорец ще вкара точно толкова колкото си поиска,дано все пак се смилят над Дунав и не ги разгромят.

Доказа се като футболен лаик. Айде върви си лягай!

Ами да , много точно ти го е казал човека ! Лудогорец не искаше да вкарва !

Всеки има право на мнение. Срещу Копенхаген също не искаха да вкарват, защото им беше писнало от тези ЕКТ. Сега е къде-къде по-яко, в българското първенство лежерно, чат-пат някакъв си Дунав им се пречка в краката там и 13 точки аванс.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот tornadooo » 22 мар 2017 15:51

boti4eli написа:Не го мислете ТОРНАДОТО, поредното платено фенче от "каузата", а твърдението му че следял и подкрепял "Антибиотик" Рз още от долните групи ме накараха да се развеселя доста :) И ТОРНАДО, не си мисли че ти завиждаме на отбора, ние просто си обичаме и подържаме нашият си, от РУСЕ и Лудогорец могат да ми станат интересни, само и единствено, ако включат марсианци в отбора си, както сам ти предложи, макар че повечето играчи си мислят, че идват именно от звездите и са извънземни, в което аз обаче силно се съмнявам! :roll:

Наистина ми се иска да ти кажа че ми плащат, на мен също много ми се ще да ми плащаха, но не ми плащат. Относно следенето на отбора има хора мои приятели които могат да го потвърдят, не че има нужда да се доказвам пред такива като вас. Като съм от Русе не съм длъжен да подкрепям Дунав. Доста сте плоски, наистина ми приличате на софиянци, платени фенове, кренвирши и т.н. много клиширано мой човек спри че се излагаш.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот tornadooo » 22 мар 2017 15:56

И още нещо, отговорих ви просто защото се подразних. Може ли да ми кажете кога някой от Лудогорец е плюл по Дунав. Мач като мач, два отбора, бяха атрактивни и двата мача този сезон. Кой от Лудогорец ви обиди с нещо за да не спирате вие да ги плюете, и пак казвам то поне да плюете с нещо по оригинално, а то просто дъвчете на софиянци лай....

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот boti4eli » 23 мар 2017 01:30

tornadooo написа:
boti4eli написа:Не го мислете ТОРНАДОТО, поредното платено фенче от "каузата", а твърдението му че следял и подкрепял "Антибиотик" Рз още от долните групи ме накараха да се развеселя доста :) И ТОРНАДО, не си мисли че ти завиждаме на отбора, ние просто си обичаме и подържаме нашият си, от РУСЕ и Лудогорец могат да ми станат интересни, само и единствено, ако включат марсианци в отбора си, както сам ти предложи, макар че повечето играчи си мислят, че идват именно от звездите и са извънземни, в което аз обаче силно се съмнявам! :roll:

Наистина ми се иска да ти кажа че ми плащат, на мен също много ми се ще да ми плащаха, но не ми плащат. Относно следенето на отбора има хора мои приятели които могат да го потвърдят, не че има нужда да се доказвам пред такива като вас. Като съм от Русе не съм длъжен да подкрепям Дунав. Доста сте плоски, наистина ми приличате на софиянци, платени фенове, кренвирши и т.н. много клиширано мой човек спри че се излагаш.

Добре бе пич, подкрепяй си когото искаш, само ми е чудно как си се родил в Русе и си се събудил един ден фен на отбор, за който допреди 6-7 години никой не знаеше или поне не се интересуваше, освен ако всичко му е платено (фен артикули, разноски по пътувания и всякъкви там изгоди) или от комплексарство иска да е със "силните" на деня. И пак от избиването на комплекси, защо всички лудогорски фенове си мислят, че всички ги мразят и завиждат? Това не мога да го разбера, все едно да завиждам на Абрамович, че е крал толкова много, че си е купил Челси. А вашия президент, бивш собственик на тараба в Илиенци, за какво да го харесвм?


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта