Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Emmanuel
Мнения: 172
Регистриран на: 03 юли 2014 22:29
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот Emmanuel » 17 мар 2017 13:07

NEFTOCHIMIK 1962 написа:Есенния мач не беше много лесен :)

Ама тогава бяхме гости, а сега ще сме домакини. Друго си е да играеш у дома :P

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот nevinen_autist » 18 мар 2017 20:05

Днес Лудогорец и Дунав направиха силен и зрелищен мач. И единият, и другият отбор показаха, че имат потенциал да донесат на България достойно представяне в европейските клубни състезания. :)

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот FCD » 18 мар 2017 22:47

nevinen_autist написа:Днес Лудогорец и Дунав направиха силен и зрелищен мач. И единият, и другият отбор показаха, че имат потенциал да донесат на България достойно представяне в европейските клубни състезания. :)

Благодаря за оценката, тя е абсолютно реална. Казах го в нашия форум, ще го повторя и тук, за да стигне до повече аудитория. Нас отначало ни подценяваха и ни се подиграваха, мислейки ни за поредния "новак" и натрапник, въпреки че е известно кои сме. Да, имаме своите си слаби епизоди, кой ги няма? Но "Дунав" е единственият отбор от тази измислена лига, който досега два пъти влезе в мъжка и непредвидима битка с големия и скъпия Лудогорец на Лудогорец Арена, едва не би Левски, които ги спаси измислена дузпа и засада в първия мач, би ЦСКА-София и втория път получи два гола от засада и е крайно време всички, вкл. БФС, да осъзнаят, че заслужаваме съответното уважение и да ни оставят да си играем играта, за да видим докъде можем да стигнем. А то е далеч, особено като се върнем някой ден у дома.

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот Bogomil » 19 мар 2017 03:26

Хахахаха що очаквания на разни гении заложили в еврофутбола потънаха и сега никакви ви няма :)

Кажете, гениите, рязград как разгромява "градчето от областта" бвахахаха. Капански орки, скатавайте лизинговото съкровище с регистрация РР и айде пак на тръстиката. Живи и здрави да сте че да има все пак някой балък да купува имоти в панелните коптори в дружбите и чародейките.

Klaatu
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2009 12:12
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот Klaatu » 19 мар 2017 08:21

Много съм доволен как играха Дунав, а и се получи зрелищен мач като цяло. Отлично съдийство, рядко се случва на нашите мачове напоследък, позволи ни да играем и да покажем какво можем. Каквото и да говорят за Моци, Лудогорец нямат равностоен заместник за него в защита.

Показахме, че заслужаваме да сме в шестицата и се надявам да оправят стадиона по-бързо, за да можем да си играем мачовете в Русе.

Потребителски аватар
pumpo
Мнения: 1060
Регистриран на: 07 мар 2010 00:21
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот pumpo » 19 мар 2017 12:41

sandi74 написа:В този мач Лудогорец ще вкара точно толкова колкото си поиска,дано все пак се смилят над Дунав и не ги разгромят.

Доказа се като футболен лаик. Айде върви си лягай!

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот tornadooo » 19 мар 2017 12:58

Не знам защо продължавам да се чудя на хорската простотия. Чета пак мнения на някои дунавци, ама колко българи имало в Лудогорец. Пичове, твърдите явно че разбирате от футбол гледате и т.н. Колко италианци има в Рома, колко англичани има в Арсенал... да не продължавам до безкрай, смешни сте с подобни псевдопатриотични изцепки. Ами имат, могат да си ги позволят имат, и колкото пъти искат ще са в шампионска лига. Ок Дунав играе добре не отричам, ама само на хъс и мускули кой знае какво няма да стане, ако ставаше...Не се превръщайте в подобия на феновете на софийските отбори, приказката за лисицата и гроздето нали я знаете :)

Потребителски аватар
pumpo
Мнения: 1060
Регистриран на: 07 мар 2010 00:21
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот pumpo » 19 мар 2017 15:26

tornadooo написа:Не знам защо продължавам да се чудя на хорската простотия. Чета пак мнения на някои дунавци, ама колко българи имало в Лудогорец. Пичове, твърдите явно че разбирате от футбол гледате и т.н. Колко италианци има в Рома, колко англичани има в Арсенал... да не продължавам до безкрай, смешни сте с подобни псевдопатриотични изцепки. Ами имат, могат да си ги позволят имат, и колкото пъти искат ще са в шампионска лига. Ок Дунав играе добре не отричам, ама само на хъс и мускули кой знае какво няма да стане, ако ставаше...Не се превръщайте в подобия на феновете на софийските отбори, приказката за лисицата и гроздето нали я знаете :)


Прав си, можете да си позволите на купувате бразилци, купувате ги! Но защо веднага им се вадят български паспорти на въпросните чужденци! Не смяташ, че по този начин играете анти-феърплей спрямо другите отбори, които не вадят български паспорти на чужденците си извън ЕС! И не ми излизай с цитата "можем да си го позволим". Иначе относно т.нар. проект Лудогорец той е толкова пагубен за българския футбол, колкото и баскетболния Лукойл!

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот FCD » 19 мар 2017 15:33

tornadooo написа:Не знам защо продължавам да се чудя на хорската простотия. Чета пак мнения на някои дунавци, ама колко българи имало в Лудогорец. Пичове, твърдите явно че разбирате от футбол гледате и т.н. Колко италианци има в Рома, колко англичани има в Арсенал... да не продължавам до безкрай, смешни сте с подобни псевдопатриотични изцепки. Ами имат, могат да си ги позволят имат, и колкото пъти искат ще са в шампионска лига. Ок Дунав играе добре не отричам, ама само на хъс и мускули кой знае какво няма да стане, ако ставаше...Не се превръщайте в подобия на феновете на софийските отбори, приказката за лисицата и гроздето нали я знаете :)

Айде ако обичаш да не квалифицираш хората, става ли? А вие на какви се изживявате, на някакви ментори ли? Някои разградски фенчета май са се самозабравили през последните 5 години. Ние не се и опитваме да сме подобие на софийски фенове, защото те си имат друг манталитет и виждане за нещата, но като се казва истината, тя май хич не ви отърва. Не ми давай за пример Рома (апропо навремето сме ги били със 100% българи) и не знам си кой от държави и футболни първенства, където дори последния отбор от групата им е по-скъп от вас. Хората имат много право, защото българските футболисти са тотално игнорирани, подценени и без шанс, за да налагаме чернокожи от Тринидат и Тобаго. То по националния отбор се вижда какво е положението. В някои наши отбори няма дори 50/50 паритет. Ако случайно ти не си разбрал, футболът ни е на този хал, защото унищожихме нашите бази и школи, които раждат талантите и пръскаме милиони за някой дето днес е тук, а утре - не. Ето това е грешният корпоративен модел от днес за утре, а ти не го осъзнаваш. Това не е ли простотия?

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот tornadooo » 19 мар 2017 16:36

FCD написа:
tornadooo написа:Не знам защо продължавам да се чудя на хорската простотия. Чета пак мнения на някои дунавци, ама колко българи имало в Лудогорец. Пичове, твърдите явно че разбирате от футбол гледате и т.н. Колко италианци има в Рома, колко англичани има в Арсенал... да не продължавам до безкрай, смешни сте с подобни псевдопатриотични изцепки. Ами имат, могат да си ги позволят имат, и колкото пъти искат ще са в шампионска лига. Ок Дунав играе добре не отричам, ама само на хъс и мускули кой знае какво няма да стане, ако ставаше...Не се превръщайте в подобия на феновете на софийските отбори, приказката за лисицата и гроздето нали я знаете :)

Айде ако обичаш да не квалифицираш хората, става ли? А вие на какви се изживявате, на някакви ментори ли? Някои разградски фенчета май са се самозабравили през последните 5 години. Ние не се и опитваме да сме подобие на софийски фенове, защото те си имат друг манталитет и виждане за нещата, но като се казва истината, тя май хич не ви отърва. Не ми давай за пример Рома (апропо навремето сме ги били със 100% българи) и не знам си кой от държави и футболни първенства, където дори последния отбор от групата им е по-скъп от вас. Хората имат много право, защото българските футболисти са тотално игнорирани, подценени и без шанс, за да налагаме чернокожи от Тринидат и Тобаго. То по националния отбор се вижда какво е положението. В някои наши отбори няма дори 50/50 паритет. Ако случайно ти не си разбрал, футболът ни е на този хал, защото унищожихме нашите бази и школи, които раждат талантите и пръскаме милиони за някой дето днес е тук, а утре - не. Ето това е грешният корпоративен модел от днес за утре, а ти не го осъзнаваш. Това не е ли простотия?

Първо не съм разградско фенче защото съм от Русе, второ много мои приятели могат да потвърдят, как когато подкрепях Лудогорец още в долните групи, и казвах докъде ще стигне този отбор ми се смееха. Относно колко е скъп Лудогорец спрямо последните в другите държави направи си справка преди да говориш. Не съм против българските играчи, нито против базите за които не е виновен Лудогорец че са унищожени. Всеки има стратегия, Дунав разчита на българи, Пирин на местни кадри, някой може и на марсианци да разчита на вас какъв ви е проблема. Защо Лудогорец не казва ми вие защо сте само с българи, гледат си хората клуба а другите само в чуждите паници. Не казвам че всичко в Лудогорец е наред, обаче такава злоба и завист към тоя отбор ме дразнят. Относно колко не сте като софийските фенове, вчера на мача не бях аз тоя дето палеше вестници в сектора за гости, и после защо такива били условията там, ами условия като за маймуни...съжалявам за квалификацията но ...


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта