Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

pupesh
Мнения: 253
Регистриран на: 25 сеп 2014 20:58
Местоположение: един път град
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот pupesh » 15 мар 2017 15:45

gihuelo написа:Някой от Лудогорец да разкаже кое е това момче Александър Василев?

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0 ... 1%80._1995)
фен на еднодневката

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот gihuelo » 15 мар 2017 16:44

pupesh написа:
gihuelo написа:Някой от Лудогорец да разкаже кое е това момче Александър Василев?

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0 ... 1%80._1995)

Благодаря за изчерпателния отговор!

fixxxsers
Мнения: 98
Регистриран на: 04 май 2012 16:07
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот fixxxsers » 15 мар 2017 17:45

ха- ха , форума не се справя коректно с линка даден към уикито, затова направо- тук
На мен Василев много ми харесва и се надявам в бъдеще да има шанса да играе повече.
Относно предстоящата среща- не знам защо, но наближи ли подобен мач и все се намират хора да покачат напрежението, да провокират. Сега си мерим градовете! Е, кой от Разград се сравнява с Русе? Заповядайте на мача и просто да се насладим на футбола- дано стане добър мач!
Изображение

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот PFC Litex » 15 мар 2017 18:34

fonkez написа:Много труден мач, впредвид, че играем срещу Домусчиев и целият съдийски колектив! Трябва ни точка и сме твърдо в шестицата! Дано да я вземем в този мач! Само Дунав от Русе, але!

И за какво им на Лудогорец да ви режат в мач срещу Дунав?
Левски, колкото и да куцат ще победят Ботев, с което приключва и дилемата около първата шестица
Изображение

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот gihuelo » 15 мар 2017 18:52

fixxxsers написа:ха- ха , форума не се справя коректно с линка даден към уикито, затова направо- тук
На мен Василев много ми харесва и се надявам в бъдеще да има шанса да играе повече.
Относно предстоящата среща- не знам защо, но наближи ли подобен мач и все се намират хора да покачат напрежението, да провокират. Сега си мерим градовете! Е, кой от Разград се сравнява с Русе? Заповядайте на мача и просто да се насладим на футбола- дано стане добър мач!

Аз това в уикито го видях.Питах за лични впечатления.Изненадващ национал.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот FCD » 16 мар 2017 02:05

Не виждам какво толкова имаме да делим тази година със съседите от Разград, освен един стадион, и то не по наше изискване. Изчетох всички исторически, социални, икономически и политически анализи, но почти нищо не видях за мача. Като за български форум е нормално де. :lol:
Като сте гледали Дунав на живо или по телевизията, досега би трябвало да сте разбрали едно нещо - отборът не е слаб и неслучайно се намира, където е. И това е ощетено място. Дунав може да падне от всеки, ако се лигави и може да удари всеки, ако е до стената. Във всеки случай не е обречен и има своите оръжия, с които може да противодейства дори на Лудогорец, ако не видим същата съдийска свинщина и в двете посоки каквато гледахме есента. Относно съдийството... Ако някой смята, че се опрадаваме, ето тук в Гонг има записи, документирано са мачовете и да гледа, да гледа...Да гледа там шефа на съдиите декември и така нататък. Мисля, че с добрата си желязна защита и експлозивната контраатака можем да успеем да стигнем до нещо и да не го губим толкова наивно. Проблем за нас е отсъствието на ключов нападател, за Ларин лично аз не съжалявам, но мисля, че имаме достатъчно други варианти.

4akala
Мнения: 506
Регистриран на: 05 авг 2010 22:55
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот 4akala » 16 мар 2017 20:33

Успех на Дунав.Ако се напънат може да вземат нещо от мача.Естествено и трябва да се надяват и на подценяване от страна на Лудогорец и на коректно съдийство.А на тези,които пишат,че Домусчиев трябва да е луд,за да плаща на съдии при такава голяма разлика,ще ги помоля да си пуснат отменения гол на Верея преди 2-3 кръга.Нека сами си правят изводите.

krumeto
Мнения: 3596
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот krumeto » 16 мар 2017 21:03

4akala написа:Успех на Дунав.Ако се напънат може да вземат нещо от мача.Естествено и трябва да се надяват и на подценяване от страна на Лудогорец и на коректно съдийство.А на тези,които пишат,че Домусчиев трябва да е луд,за да плаща на съдии при такава голяма разлика,ще ги помоля да си пуснат отменения гол на Верея преди 2-3 кръга.Нека сами си правят изводите.

Има вероятност, Домусчиев да продаде мача на Дунав, само ако малко поне си затворят устата и отворят портмонето. ;) :)
И колко е платил на съдията за отменения гол? :roll: :)
Хайде кажете, че и другите съдии да знаят колко да му искат!
Хайде народе, Домусчиев пари раздава, бързайте! :lol: :lol: :lol:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 16 мар 2017 21:17

4akala написа:Успех на Дунав.Ако се напънат може да вземат нещо от мача.Естествено и трябва да се надяват и на подценяване от страна на Лудогорец и на коректно съдийство.А на тези,които пишат,че Домусчиев трябва да е луд,за да плаща на съдии при такава голяма разлика,ще ги помоля да си пуснат отменения гол на Верея преди 2-3 кръга.Нека сами си правят изводите.

Аз лично не мисля, че гола беше отменен заради поръчка на Домусчиев. Просто реферите ни имат две "прекрасни" черти, които могат да съсипят дори мач без значение:
1. както 1 от тях се изрази "правят си чики рики", тоест хич не си дават зор ако не им се налага.
2. имат навика да се гъ*ят на силните на деня. Особено ако става дума за отбор, чийто собственик е и фактор в БФС или нещо от сорта.

С това не казвам, че по принцип е невъзможно Домусчиев да плати на съдия. Или да си уреди мач по друг начин. Важи впрочем за всеки собственик на отбор в страната ако има пари или лоби. Просто точно в онзи мач, с оглед на това колко време имаше до края на мача, разликата в класите на двата отбора, поведението им в конкретния мач дотогава и каква преднина има Лудогорец в класирането ми се вижда безмислено.

Смисъл да се бара подобен мач с "други начини" има само ако Домусчиев просто да не понася идеята отбора му да губи точки дотолкова, че е готов да купува и подобни мачове или да е залагал за резултат на полувремето. Инак просто няма логика, ама никаква.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]



Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта