Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 15 мар 2017 04:34

LSFC 1914 написа:Домусчиев плаща във всеки един мач на съдиите, така че победата на Лудогорец е 100 %.

Трябва да е луд да плаща за мачове като този: отбора му е домакин, вече не играе в ЕКТ, което да кара играчите да пестят сили за мачовете там, преднината на Лудогорец е 15 точки и дори да спадне с малко в плейофите ще влязат с безумна преднина. И въобще тази година се очертава сигурно най-лесната им титла досега.

Разбира се, не изключвам варианта реферите да грешат от пълно безхаберие и небрежност.. или просто от желание по своя инициатива да се подмажат на силните на деня, това винаги е било на мода.

Очаквам Дунав да опита да окаже сериозна съпротива, ама без резултат. С или без издънки на съдията за мен въпроса е по-скоро с колко ще бие Лудогорец. В миналия мач помежду им Лудогорец би с 2 гола въпреки, че Дунав игра много силно и им заби 3 гола, а в А група това е рядкост. Сега очаквам това да е най-малката възможна разлика.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот greenlandia » 15 мар 2017 06:41

Точка не Ви върши работа,трябват ви 3т за да сте сигурни за 6-та
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот sandi74 » 15 мар 2017 06:51

В този мач Лудогорец ще вкара точно толкова колкото си поиска,дано все пак се смилят над Дунав и не ги разгромят.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот Готвача » 15 мар 2017 10:47

Има мач в който могат да си позволят отпускане лудите и той не е с Дунав.Такъв мач им се явява този с Черно море,защото както и да се напъват играчи и съдии,успяват да го дотикат до равен. :) Това в кръга на шегата,разбира се.За мача на лудите с Дунав,очаквам освободена игра от разградчани и с лекота да вкарат повече от три гола на едно градче от областа си.Дунав са под напрежение,защото ако загубят този мач,може и да излетят от шестицата/не че им го желая,аз ги харесвам по принцип/ и ще играят с мисълта да не загубят,което от своя страна води до разгромни резултати.Очаквам нещо от рода на 4-1,5-2...но поне с трии гола разлика за лудите.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

fonkez
Мнения: 9
Регистриран на: 05 авг 2016 20:47
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот fonkez » 15 мар 2017 11:52

Готвача написа:Има мач в който могат да си позволят отпускане лудите и той не е с Дунав.Такъв мач им се явява този с Черно море,защото както и да се напъват играчи и съдии,успяват да го дотикат до равен. :) Това в кръга на шегата,разбира се.За мача на лудите с Дунав,очаквам освободена игра от разградчани и с лекота да вкарат повече от три гола на едно градче от областа си.Дунав са под напрежение,защото ако загубят този мач,може и да излетят от шестицата/не че им го желая,аз ги харесвам по принцип/ и ще играят с мисълта да не загубят,което от своя страна води до разгромни резултати.Очаквам нещо от рода на 4-1,5-2...но поне с трии гола разлика за лудите.

То и есента давахте прогнози от сорта 4:1, 5:1, 6:1... но до края на първото полувреме беше 2:2 с коректно свирене! След като излязоха за второто и изведнъж господата в оранжево тръгнаха да тикат "каузата", но пак в 66-та минута взеха, че пустите и тези от "градчето" от региона им тикнаха за 3:3! След това подпирането се усили и към края "каузата" дръпна с 2 гола. Аз очаквам реми от сорта 1:1 или 2:1 за "каузата", защото Будинов и Ларин няма да бъдат на разположение за мача! "Каузата" пък няма да си дават зор, за да си пазят силите за после, а и да се предпазят от контузии(капитана им е аут вече за 4 седмици). Естествено, че ще им е по-леко, защото има кой да им удари едно рамо, а именно тези "хубави" мажоретки в оранжево :!:

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот pink_pig8 » 15 мар 2017 12:20

fonkez написа:
Готвача написа:Има мач в който могат да си позволят отпускане лудите и той не е с Дунав.Такъв мач им се явява този с Черно море,защото както и да се напъват играчи и съдии,успяват да го дотикат до равен. :) Това в кръга на шегата,разбира се.За мача на лудите с Дунав,очаквам освободена игра от разградчани и с лекота да вкарат повече от три гола на едно градче от областа си.Дунав са под напрежение,защото ако загубят този мач,може и да излетят от шестицата/не че им го желая,аз ги харесвам по принцип/ и ще играят с мисълта да не загубят,което от своя страна води до разгромни резултати.Очаквам нещо от рода на 4-1,5-2...но поне с трии гола разлика за лудите.

То и есента давахте прогнози от сорта 4:1, 5:1, 6:1... но до края на първото полувреме беше 2:2 с коректно свирене! След като излязоха за второто и изведнъж господата в оранжево тръгнаха да тикат "каузата", но пак в 66-та минута взеха, че пустите и тези от "градчето" от региона им тикнаха за 3:3! След това подпирането се усили и към края "каузата" дръпна с 2 гола. Аз очаквам реми от сорта 1:1 или 2:1 за "каузата", защото Будинов и Ларин няма да бъдат на разположение за мача! "Каузата" пък няма да си дават зор, за да си пазят силите за после, а и да се предпазят от контузии(капитана им е аут вече за 4 седмици). Естествено, че ще им е по-леко, защото има кой да им удари едно рамо, а именно тези "хубави" мажоретки в оранжево :!:

Самото ти твърдение,че Лудогорец плащат на съдиите за мача точно с вашия отбор е меко казано смешно :lol: :lol: :lol: :lol: Те винаги са имали проблеми с отбори които ритат топката напред и там каквото стане :lol: Когато само двамата им нападатели имат голове колкото целия ти отбор а ти се оправдаваш със съдиите хахахахахахахаха Надявам се Лудите да успеят да се мотивират за тоя мач колкото и трудно да е и да ви покажат някои неща :)

gihuelo
Мнения: 5600
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот gihuelo » 15 мар 2017 12:31

Някой от Лудогорец да разкаже кое е това момче Александър Василев?

Потребителски аватар
dickinson
Мнения: 485
Регистриран на: 30 ное 2012 22:16
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот dickinson » 15 мар 2017 12:32

petrovic.london написа:
dickinson написа:и освен съдийте играете срещу БФС, УЕФА и ФИФА , правителството и Европейския съюз и да не забравя КГБ, ЦРУ и Мосад.
Поради тези причини няма да бъде позволено да вземете нещо от мача.
Няма други причини ...

Първо, форумът е на Дунав и нищо лошо да се напише нещо бодро и пълно с надежда за начало!
Ако започнем бавно да се връщаме към реалността, трябва да кажем, че Лудогорец е най-добрият тим в България в момента, но резултата от всеки мач зависи главно от конкретното представяне в съответния момент! Русенци винаги са твърдо мотивирани да се доказват след огромната комунистическа несправедливост преди много години, когато България за пръв път разбра откъде е бай Пенчо Кубадински /добре, че тогава пропуснаха да направят Летница областен център/.
Така, че трите гола във вратата на Владо Стоянов есента, далеч не бяха случайност.
Между другото, друже, след като държиш да си ироничен, поне научи, че няма нищо притеснително при изписването на двойно И в множественото число на съществителното съдия! Съдия - съдии, простичко е!
Хубав ден на всички и самоооо Дунаааааав!


Сега аз да ти кажа няколко простички неща (не за съдиите и как се пишат)

"трите гола във вратата на Владо Стоянов есента" - не знам за какви голове говориш, есента пази Милан Борян на мача с вас

"Русенци винаги са твърдо мотивирани да се доказват след огромната комунистическа несправедливост преди много години" - колко русенци има в отбора ви, аз се сещам за капитаната Димов (добър футболист, спомням си като игра при нас, но не знам защо Петев го махна). Аз съм живял 6 години в Русе и никой не ме е обвинявал за несправедливости. Но сега разбира е супер справедливо - всичко е в София и за София. Разбира се Русе е процъфтяващ град (Най-задлъжняла община с правилно усвоени пари и за стадиона разбрах правилно са усвоени и събота ще питам моите приятели що Мола им е празен, след като процъфтяват )

" бай Пенчо Кубадински /добре, че тогава пропуснаха да направят Летница областен център/. " бай Пенчо Кубадински е бил шеф в Русе преди да отиде в София и ви направи Университет и други благини, бъдете му благодарни

и не ми се спори по форуми

petrovic.london
Мнения: 58
Регистриран на: 18 май 2016 12:40
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот petrovic.london » 15 мар 2017 14:14

dickinson написа:
petrovic.london написа:
dickinson написа:и освен съдийте играете срещу БФС, УЕФА и ФИФА , правителството и Европейския съюз и да не забравя КГБ, ЦРУ и Мосад.
Поради тези причини няма да бъде позволено да вземете нещо от мача.
Няма други причини ...

Първо, форумът е на Дунав и нищо лошо да се напише нещо бодро и пълно с надежда за начало!
Ако започнем бавно да се връщаме към реалността, трябва да кажем, че Лудогорец е най-добрият тим в България в момента, но резултата от всеки мач зависи главно от конкретното представяне в съответния момент! Русенци винаги са твърдо мотивирани да се доказват след огромната комунистическа несправедливост преди много години, когато България за пръв път разбра откъде е бай Пенчо Кубадински /добре, че тогава пропуснаха да направят Летница областен център/.
Така, че трите гола във вратата на Владо Стоянов есента, далеч не бяха случайност.
Между другото, друже, след като държиш да си ироничен, поне научи, че няма нищо притеснително при изписването на двойно И в множественото число на съществителното съдия! Съдия - съдии, простичко е!
Хубав ден на всички и самоооо Дунаааааав!


Сега аз да ти кажа няколко простички неща (не за съдиите и как се пишат)

"трите гола във вратата на Владо Стоянов есента" - не знам за какви голове говориш, есента пази Милан Борян на мача с вас

"Русенци винаги са твърдо мотивирани да се доказват след огромната комунистическа несправедливост преди много години" - колко русенци има в отбора ви, аз се сещам за капитаната Димов (добър футболист, спомням си като игра при нас, но не знам защо Петев го махна). Аз съм живял 6 години в Русе и никой не ме е обвинявал за несправедливости. Но сега разбира е супер справедливо - всичко е в София и за София. Разбира се Русе е процъфтяващ град (Най-задлъжняла община с правилно усвоени пари и за стадиона разбрах правилно са усвоени и събота ще питам моите приятели що Мола им е празен, след като процъфтяват )

" бай Пенчо Кубадински /добре, че тогава пропуснаха да направят Летница областен център/. " бай Пенчо Кубадински е бил шеф в Русе преди да отиде в София и ви направи Университет и други благини, бъдете му благодарни

и не ми се спори по форуми


Последното прозвуча като прословутата обява на оня, който давал уроци по английски, немски, френски, испански и какъвто още се сетиш, но не искал. След което си оставил телефонния номер в края на обявата.
Дали головете са вкарани във врата, пазена от Владо Стоянов или на Милан Борян, това е без значение. Вкарани са във вратата на доминанта от последните пет години в нашия футбол... За когото никой дотогава не бе чувал. Никога и никъде. Ей така, вакуум на тема футбол в Разград, нещо като македонска история. Започва от Кирил Домусчиев, поради определени причини на място, където тази игра никога не е играна на ниво А група.
Под русенци, естествено имам предвид Дунав, а ако някой от Разград се дразни от това, то няма да му е по-лесно да намери не разградлия, а българин в тима на Лудогорец.
Русе като град е винаги мачкан от комунистите и ироничното ти писане напълно е лишено от логика. Русенската интелигенция се преселва в София, а и в чужбина /който успява да стори това/ в началото на 50-те години на 20 век. И там са създали далеч по-големи и велики неща от Русенския университет! Горкият ни град, след като от благословията на хора като Пенчо Кубадински /роден в Лозница Разградско, както вече бях поправен/ е зависело да има или няма това или онова. Не на такива хора Русе и русенци следва да сме благодарни! Попрочети нещо за града на първите неща в България.
А иначе, дори и да си живял в Русе, поради какво си очаквал някой да те обвинява за несправедливости? Да не би градът да е зависел от решенията ти?
Хайде със здраве!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Лудогорец Разград - Дунав Русе, 18.03.2017, 17:30

Мнениеот g3_ev2 » 15 мар 2017 15:34

Като цяло, нашият среден познавач на футбола обича лъженето, финтчетата, късите пасчета и пр. и за класен приема отбора, които интерпретира този му идеал най-добре. Приема го за класа.
Футболът е голяма игра, защото има много начини да се наложиш, споменатият по-горе тип сръчности е само част от тях. За мен Лудогорец са класа в наш мащаб най-вече поради упоритата и ефективна игра при посрещането, умението да се разиграва по ширина на терена с внезапни пориви в дълбочина и най-вече - физическата стабилност на отбора в хода на мача. Ако Дунав искат да вземат обективно нещо в този мач, те трябва да използват началния устрем на домакините, да заложат на добрата си организация в защита и да се опитат ефективно да прехвърлят топката на освободени полета за контраатака - така могат да постигнат ранен гол, както стана в предния мач (Лудогорец веднага изравни, след като Дяков взе топка от половин метър аут, а защитата на Дунав беше спряла да играе). Това би объркало, в някаква степен, играта на Лудогорец, и оттам вече да се търси равновесие. Изключително важно е Дунав да не хаби сили напразно в мача, за да издържи до края. И най-важното - да се внимава особено много за Кешерю - най-опасната фигура в атаката на Делиормана!
А какво градче е Русе в сравнение с "мегаполиса" Разград - по 15 мин. разходка в двата града стигат, за да усетиш разликата, макар Русе да е почти изоставен от жителите си град!


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта