ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот nitro77 » 13 дек 2016 18:53

du4ko написа:Регистрирах се само за да напиша този коментар.
Първо съм привърженик на Левски, нямам нищо общо с града Русе , дори не съм бил там. Това го пиша за да нямат оражевите за какво да се хванат, макар ,че те по стар ченгесарски стил могат и за нищо да се хванат.

Макар ,че бях против сформирането на това ново първество. Отборите на Дунав, Верея, Локомотив ГО и дори Нефтохимик са свежа глътка за тоя изстрадал наш футбол. Дунав показа ,че не е нужно да си купиш 150 чужденеца за да играеш сносен футбол , супер приятен и атрактивен футбол играят. За разлика от други отбори доидоха на Герена и играха атакуващо и със самочуствие, вместо да убият мача с 10 човека в глуха защита. Дунав е един от отборите ,които ако евентуално влезнат в Европа бих подкрепил на стадиона , ако мача се играе в София! Също така всеки път когато ги гледам се чудя защо някои от фуболистите им не получават повиквателна за Националния отбор.

Ще стискам палци за тях не само защото играят срещу отбора символизиращ "всичко грешно" в Българския футбол , ами и защото искам да видя един отбор изцяло Български които може да покаже истинската страна на България в Европа!
Успех Дунав.

Като фен на Дунав благодаря за добрите думи и пожеланията. Само че... самите ние вече сме обезверени, че може да постигнем нещо повече от почетно шесто място. А вече има и напъни да бъдем изхвърлени от шестицата. Тотално ощетяване в мачовете с Верея и Черно море. Затваряне на стадиона за нарушение, при което няма пострадали хора, нито изпочупено имущество. В същото време ЦСКА-София за уцеления полицай получи само частично затваряне на сектор. Да не говорим, че от самото начало сме наказани от "принципното" БФС да играем в Разград. Въпреки всичко успяваме да поддържаме прилично ниво. Напролет очаквам още по-големи балтии, докато не ни свалят там, където ни е мястото според предварително начертаното класиране.
За този мач не си правим никакви илюзии, че някой ще ни позволи да победим или дори да вземем точка. Гриша Ганчев се е подсигурил отлично за празника със съдия, при когото Литекс няма загуба в цялата му кариера досега. Ако играта на неговия отбор не потръгне, ще стане страшно.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот nitro77 » 13 дек 2016 19:02

Dim_Nikodim написа:
мили написа:ПФК ЦСКА – ФК Дунав 2010
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС: Георги Спасов Славов Андрей Венков Николов
4-ТИ: Пламен Хинков Хинков ДАС: Петър Стефанов Доровски Румен Красимиров Христов
СН: Валери Николов Цветков

Никой не може с пръст да пипне ЦСКА-София при този! ;)
И Господ не може да помогне на Дунав :?

Така е! Ако ЦСКА-София "случайно" бие в този мач, да знаете че е само и единствено благодарение на съдията. Без значение как е свирил. Явно Дунав са някакъв гранд, който е в серия от 10 мача без загуба и не би следвало да си мислим, че точно в този мач могат да загубят. :roll:
Офтопик:
Много разбирачи, много нещо бе, с х*й да ги сочиш! :lol:

П.С. Русенци може и удар в очертанията на вратата да не отправят в този мач/примерно/, но ако загубят ще е заради съдията. :o То бива, бива, ама вашето състояние е трудно за диагностициране.

Що пишеш глупости ве, пич? Естествено, че ако нямаме удари във вратата и играем глуха защита, няма как да кажем на черното бяло. В изминалия ни мач с Черно море си признахме, че през първото полувреме бяхме тотално надиграни и на почивката резултатът можеше да бъде поне 3:0 за варненци. Бъди сигурен, че аз ще съм първият, който ще поздрави отбора ви за победата, ако е постигната без съдийска помощ. Обаче самото назначение на точно това синче за съдия е показателно до каква степен нещата са предрешени. Ако поведете рано с два гола, подкрепата от негова страна няма да е необходима, но ако мачът се закучи, можеш да бъдеш сигурен, че ще намери начин да ви изведе до победата.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот HardWork » 13 дек 2016 19:47

мили написа:ПФК ЦСКА – ФК Дунав 2010
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС: Георги Спасов Славов Андрей Венков Николов
4-ТИ: Пламен Хинков Хинков ДАС: Петър Стефанов Доровски Румен Красимиров Христов
СН: Валери Николов Цветков

Никой не може с пръст да пипне ЦСКА-София при този! ;)
И Господ не може да помогне на Дунав :?

Я изброй мачовете които Ангел Ангелов е свирил в полза на ЦСКА! Много ми е интересно кои са тези мачове, и как са завършили?! След това ще разгледаме заедно и клипчета от мачовете!
Имам чувството, че цялата злоба, завист и комплексарщина е събрана и перманентно изливана върху ЦСКА! Този форум бъка от тролове, избиващи чудновати и редки по характер комплекси! Разбирам, че сте жертви, че живота ви унижава и гази, че сте жалки и безпомощни, и единствената ви утеха са бясните злобоизлеания срещу ЦСКА по форумите! Разбирам, че плюенето по нещо толкова велико като ЦСКА, ви дава измамното усещане, че представлявате нещо повече от торба с фекални отпадъци! Но не мога да разбера от къде извира тази дързост и това безочие?? ...

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот nitro77 » 13 дек 2016 20:01

HardWork написа:
мили написа:ПФК ЦСКА – ФК Дунав 2010
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС: Георги Спасов Славов Андрей Венков Николов
4-ТИ: Пламен Хинков Хинков ДАС: Петър Стефанов Доровски Румен Красимиров Христов
СН: Валери Николов Цветков

Никой не може с пръст да пипне ЦСКА-София при този! ;)
И Господ не може да помогне на Дунав :?

Я изброй мачовете които Ангел Ангелов е свирил в полза на ЦСКА! Много ми е интересно кои са тези мачове, и как са завършили?! След това ще разгледаме заедно и клипчета от мачовете!
Имам чувството, че цялата злоба, завист и комплексарщина е събрана и перманентно изливана върху ЦСКА! Този форум бъка от тролове, избиващи чудновати и редки по характер комплекси! Разбирам, че сте жертви, че живота ви унижава и гази, че сте жалки и безпомощни, и единствената ви утеха са бясните злобоизлеания срещу ЦСКА по форумите! Разбирам, че плюенето по нещо толкова велико като ЦСКА, ви дава измамното усещане, че представлявате нещо повече от торба с фекални отпадъци! Но не мога да разбера от къде извира тази дързост и това безочие?? ...

Става въпрос за мачове на Литекс - отборът на Гриша Ганчев, който понастоящем се нарича ЦСКА-София. За мен няма никакво съмнение, че "вълкът козината си мени, а нрава - не" и че ако има някакви зависимости по линия на Гриша Ганчев, те със сигурност ще се проявят в предстоящия мач.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот amoros » 13 дек 2016 20:08

Време е ЦСКА да почне да влиза в график.Материалът не е лош,но големите очаквания и напрежение сковаха младите таланти.Португалците нещо не се вписаха.Ганчев вярно ,че не е зализан като Домусчиев и Божков но също има желание да успее.Фигура като Аспарух Никодимов би обединила цялата червена общност ,той е треньорът необходим да вдъхне вяра и кураж на отбора.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот HardWork » 13 дек 2016 20:22

nitro77 написа:
HardWork написа:
мили написа:ПФК ЦСКА – ФК Дунав 2010
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС: Георги Спасов Славов Андрей Венков Николов
4-ТИ: Пламен Хинков Хинков ДАС: Петър Стефанов Доровски Румен Красимиров Христов
СН: Валери Николов Цветков

Никой не може с пръст да пипне ЦСКА-София при този! ;)
И Господ не може да помогне на Дунав :?

Я изброй мачовете които Ангел Ангелов е свирил в полза на ЦСКА! Много ми е интересно кои са тези мачове, и как са завършили?! След това ще разгледаме заедно и клипчета от мачовете!
Имам чувството, че цялата злоба, завист и комплексарщина е събрана и перманентно изливана върху ЦСКА! Този форум бъка от тролове, избиващи чудновати и редки по характер комплекси! Разбирам, че сте жертви, че живота ви унижава и гази, че сте жалки и безпомощни, и единствената ви утеха са бясните злобоизлеания срещу ЦСКА по форумите! Разбирам, че плюенето по нещо толкова велико като ЦСКА, ви дава измамното усещане, че представлявате нещо повече от торба с фекални отпадъци! Но не мога да разбера от къде извира тази дързост и това безочие?? ...

Става въпрос за мачове на Литекс - отборът на Гриша Ганчев, който понастоящем се нарича ЦСКА-София. За мен няма никакво съмнение, че "вълкът козината си мени, а нрава - не" и че ако има някакви зависимости по линия на Гриша Ганчев, те със сигурност ще се проявят в предстоящия мач.

Става въпрос за тролове, спекулиращи с несъществуваща подкрепа за ЦСКА! До момента имаше грешки в полза на ЦСКА само 2,3 мача, в също толкова двубоя отборът беше ощетен! За разлика от другия столичен гранд, в полза на ЦСКА не се дават дузпи и червени картони във всеки мач! Ако ЦСКА найстина беше подкрепян във всеки мач, както се опитват да изкарат масово троловете във форума, нямаше да има 5 равенства, 4 загуби и да е на 15 точки от първото място! Сигурно се опитват да отклонят вниманието от бруталната съдииска подкрепа в полза на Левски ...
Не съм гледал много мачове на Литекс, но по бегли спомени те бяха един от от най - брутално рязаните отбори!Спомням си един мач миналата година срещу Левски, в който през първото полувреме съдията си измисли 2 червени картона и 1 дузпа в полза на подуенския гранд!

Потребителски аватар
Sorcerer
Мнения: 97
Регистриран на: 24 сеп 2013 20:45
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот Sorcerer » 13 дек 2016 20:26

Teo написа:Бойкот... тия отрепки на терена не заслужават подкрепа!
@ Аз ментаци не подкрепям!
Искам да виждам армейски дух и сърце, а тия само разхождат свещената червена фланелка!
САМО ЦСКА!

А така, браво и аз ментаци не подкрепям, така че победа за Дунав и жужето да си прибира стоилас и сие и у Ловеч, където си му е мястото :!:
Левски това е България

Потребителски аватар
pl1
Мнения: 43
Регистриран на: 28 окт 2016 20:54
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот pl1 » 13 дек 2016 20:28

Става въпрос за тролове, спекулиращи с несъществуваща подкрепа за ЦСКА! До момента имаше грешки в полза на ЦСКА само 2,3 мача, в също толкова двубоя отборът беше ощетен! За разлика от другия столичен гранд, в полза на ЦСКА не се дават дузпи и червени картони във всеки мач! Ако ЦСКА найстина беше подкрепян във всеки мач, както се опитват да изкарат масово троловете във форума, нямаше да има 5 равенства, 4 загуби и да е на 15 точки от първото място! Сигурно се опитват да отклонят вниманието от бруталната съдииска подкрепа в полза на Левски ...
Не съм гледал много мачове на Литекс, но по бегли спомени те бяха един от от най - брутално рязаните отбори!Спомням си един мач миналата година срещу Левски, в който през първото полувреме съдията си измисли 2 червени картона и 1 дузпа в полза на подуенския гранд!

Може би си прав с това за Левски защото фактите наистина са такива.....
Но току що гледах и мача Верея Монтана...и там същата работа за Верея...къде ги бутат тези напред не е ясно

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот TNT » 13 дек 2016 20:32

Чисто футболно отбора на микренчето едва ли може да ви надиграе,но съм убеден,че ДРУГАРЯ Ганчев ще вземе необходимите мерки това да се случи. :( Ако случайно вкарате първи гол ме съмнява дали и съдийчето ще може да им помогне на.... новите софиянци. :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот damyanov1963 » 13 дек 2016 20:50

Успех на най-симпатичния отбор в България - този от Русе!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта