ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
pl1
Мнения: 43
Регистриран на: 28 окт 2016 20:54
Контакти:

ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот pl1 » 12 дек 2016 21:21

Понеже са ми на сърце и двата отбора разрешете ми да пусна темата :)
Дано стане интересен мач и този път да няма намеса на чернодрешковците......
Успех на Дунав все пак :)

Изображение

Ръководството на ЦСКА е взело решение за нещо уникално в петък на мача с Дунав! Ето и съобщението на клубния сайт:

Армейци,

На любимия ни отбор му остава още един мач за 2016-а година – домакинството на Дунав (Русе). Срещата е в петък (16 декември) от 14:30 часа.
Нека превърнем този мач първо в благородна кауза, а след това и в коледен празник!
Ръководството на клуба взе решение 50 процента от приходите от всички продадени билети да бъдат дарени на семействата на жертвите от трагедията в Хитрино, а другите 50 процента за Българската Коледа!
Цената на билетите за всички сектори за мача ЦСКА – Дунав ще бъде 10 лева.
ЦСКА ще изненада ВСЕКИ един зрител на срещата в петък със специални подаръци, закупени от футболистите. Освен това с нашите партньори организираме и томбола, в която ще раздадем големи награди!
Преди мача пък ви каним на коледен концерт. Той стартира в 13 часа на пистата на стадион „Българска армия“ и в него ще се включат едни от най-известните изпълнители в България!
През целия ден на алеята на „Армията“ ще бъде организиран коледен фест, на който ви очакват вкусни кулинарни изненади.
Заповядайте в петък на „Българска армия“!
Приканваме и всички картодържатели да минат през Администрацията, за да получат покани и така да участват в томболата.

Да покажем в навечерието на Коледа, че сме преди всичко хора!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот Teo » 12 дек 2016 21:24

Бойкот... тия отрепки на терена не заслужават подкрепа!
@ Аз ментаци не подкрепям!
Искам да виждам армейски дух и сърце, а тия само разхождат свещената червена фланелка!
САМО ЦСКА!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот Mathias_Coureur » 12 дек 2016 21:29

1:2
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот icko65 » 12 дек 2016 21:35

Предколедно 1-1.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
pl1
Мнения: 43
Регистриран на: 28 окт 2016 20:54
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот pl1 » 12 дек 2016 21:37

Teo написа:Бойкот... тия отрепки на терена не заслужават подкрепа!
@ Аз ментаци не подкрепям!
Искам да виждам армейски дух и сърце, а тия само разхождат свещената червена фланелка!
САМО ЦСКА!


Да ти кажа честно...така е ,но поне се знае в каква насока да се работи,а когато някакви боклуци ти режат отбора който играе прилично срещу противници като Верея ,Черно море, Лудогорец....аз лично нямам идея каква оправия има :)

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот Teo » 12 дек 2016 21:48

Какви противници?!
Мъчим се на Армията с отборчета дето трябва да ги мачкаме с по 5 гола още първото полувреме.
Буферите ни биха на Армията.... повече няма какво да коментирам!!!!!!!
Равен с Верея на Армията?!?!?!? Пфффффффффффффф :x

Потребителски аватар
pl1
Мнения: 43
Регистриран на: 28 окт 2016 20:54
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот pl1 » 12 дек 2016 21:54

Teo написа:Какви противници?!
Мъчим се на Армията с отборчета дето трябва да ги мачкаме с по 5 гола още първото полувреме.
Буферите ни биха на Армията.... повече няма какво да коментирам!!!!!!!
Равен с Верея на Армията?!?!?!? Пфффффффффффффф :x


Много се надявах ЦСКА да ги накаже тези комедианти (Верея)поне с 5 ама ..уви,не се получи

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот nitro77 » 12 дек 2016 22:14

pl1 написа:Понеже са ми на сърце и двата отбора разрешете ми да пусна темата :)
Дано стане интересен мач и този път да няма намеса на чернодрешковците......
Успех на Дунав все пак :)

Разрешаваме, но и недоумяваме как може на сърцето ти да е един ГМО-отбор. Както и да е, за този мач са ни изпратили съдия-килър, който ако се закучи мача за единия от любимите ти отбори, веднага е готов да извади наточената секира и да посече другия ти любим отбор. Съдия, който има традиции в скандалното съдийство, и то свързани с отбора със сменено жителство:
http://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/vizhte-zashcho-skandalniyat-angel-angelov-ne-tryabva-da-e-sdiya_76363.html

Потребителски аватар
pl1
Мнения: 43
Регистриран на: 28 окт 2016 20:54
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот pl1 » 12 дек 2016 22:27

nitro77 написа:
pl1 написа:Понеже са ми на сърце и двата отбора разрешете ми да пусна темата :)
Дано стане интересен мач и този път да няма намеса на чернодрешковците......
Успех на Дунав все пак :)

Разрешаваме, но и недоумяваме как може на сърцето ти да е един ГМО-отбор. Както и да е, за този мач са ни изпратили съдия-килър, който ако се закучи мача за единия от любимите ти отбори, веднага е готов да извади наточената секира и да посече другия ти любим отбор. Съдия, който има традиции в скандалното съдийство, и то свързани с отбора със сменено жителство:
http://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/vizhte-zashcho-skandalniyat-angel-angelov-ne-tryabva-da-e-sdiya_76363.html

ГМО отбори няма....има просто отбори. Ние отиваме на гости на ЦСКА и това е положението. А това на кого съм фен не понадлежи на дискусия,обичам и двата отбора . ЦСКА- защото е най-велият клуб в нашата мила Родина,Дунав защото съм играл за него...не мога да се разделя :). На тези съдии все някой ден,някой ще им е съдник....

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот Кашчей » 12 дек 2016 22:40

pl1 написа:
nitro77 написа:
pl1 написа:Понеже са ми на сърце и двата отбора разрешете ми да пусна темата :)
Дано стане интересен мач и този път да няма намеса на чернодрешковците......
Успех на Дунав все пак :)

Разрешаваме, но и недоумяваме как може на сърцето ти да е един ГМО-отбор. Както и да е, за този мач са ни изпратили съдия-килър, който ако се закучи мача за единия от любимите ти отбори, веднага е готов да извади наточената секира и да посече другия ти любим отбор. Съдия, който има традиции в скандалното съдийство, и то свързани с отбора със сменено жителство:
http://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/vizhte-zashcho-skandalniyat-angel-angelov-ne-tryabva-da-e-sdiya_76363.html

ГМО отбори няма....има просто отбори. Ние отиваме на гости на ЦСКА и това е положението. А това на кого съм фен не понадлежи на дискусия,обичам и двата отбора . ЦСКА- защото е най-велият клуб в нашата мила Родина,Дунав защото съм играл за него...не мога да се разделя :). На тези съдии все някой ден,някой ще им е съдник....


Хубав дракон си си сложил за аватар, но съм на 100% убеден, че искаш ЦСКА-София да победи..То си личи и от темата!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта