Пирин (Бл) - Дунав (Русе) [30.11 || 13:00]

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Пирин (Бл) - Дунав (Русе) [30.11 || 13:00]

Мнениеот nitro77 » 28 ное 2016 11:46

Мачът е в сряда, противникът има два дни повече за възстановяване, но нашите "Дракони" доказаха, че могат да се представят добре и да печелят напук на обстоятелствата. Дано и в Благоевград да бъде така!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Пирин (Бл) - Дунав (Русе) [30.11 || 13:00]

Мнениеот ЕМИЛ » 28 ное 2016 16:05


g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Пирин (Бл) - Дунав (Русе) [30.11 || 13:00]

Мнениеот g3_ev2 » 28 ное 2016 21:55

nitro77 написа:Мачът е в сряда, противникът има два дни повече за възстановяване, но нашите "Дракони" доказаха, че могат да се представят добре и да печелят напук на обстоятелствата. Дано и в Благоевград да бъде така!


Те няма какво да възстановяват - след 25-та мин. срещу Нафтата си направиха тренировка!

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Пирин (Бл) - Дунав (Русе) [30.11 || 13:00]

Мнениеот FCD » 29 ное 2016 15:08

Очаквам труден мач. Пирин са силен домакин, но неразбориите покрай времето може и да са в наша полза. Това за съжаление може би ще повлияе на техничната игра, понеже по принцип двата отбора играят приятен футбол и при по-добри условия съм убеден, че биха направили зрелищен мач. Дано да успеят да разчистят добре терена или да се поразтопи снегът, за да не гледаме по-скоро фигурно пързаляне. Иначе "Пирин - Дунав" ми звучи като класика - голямата река посещава голямата планина. Жалко, че съм на работа и не мога да пия, но ако успеем да откопчим трите точки, вечерта ще се почерпя едно пиринско по случай победата. :)

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Пирин (Бл) - Дунав (Русе) [30.11 || 13:00]

Мнениеот nitro77 » 29 ное 2016 19:24

FCD написа:Очаквам труден мач. Пирин са силен домакин, но неразбориите покрай времето може и да са в наша полза. Това за съжаление може би ще повлияе на техничната игра, понеже по принцип двата отбора играят приятен футбол и при по-добри условия съм убеден, че биха направили зрелищен мач. Дано да успеят да разчистят добре терена или да се поразтопи снегът, за да не гледаме по-скоро фигурно пързаляне. Иначе "Пирин - Дунав" ми звучи като класика - голямата река посещава голямата планина. Жалко, че съм на работа и не мога да пия, но ако успеем да откопчим трите точки, вечерта ще се почерпя едно пиринско по случай победата. :)

Първите кръгове добре ги бяхме наредили - Бургаско, Пиринско, Горнооряховски суджук, варненски еклери и ловешко свинско. Надявам се и сега да е така. :lol:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Пирин (Бл) - Дунав (Русе) [30.11 || 13:00]

Мнениеот miro_rz » 29 ное 2016 21:22

nitro77 написа:
FCD написа:Очаквам труден мач. Пирин са силен домакин, но неразбориите покрай времето може и да са в наша полза. Това за съжаление може би ще повлияе на техничната игра, понеже по принцип двата отбора играят приятен футбол и при по-добри условия съм убеден, че биха направили зрелищен мач. Дано да успеят да разчистят добре терена или да се поразтопи снегът, за да не гледаме по-скоро фигурно пързаляне. Иначе "Пирин - Дунав" ми звучи като класика - голямата река посещава голямата планина. Жалко, че съм на работа и не мога да пия, но ако успеем да откопчим трите точки, вечерта ще се почерпя едно пиринско по случай победата. :)

Първите кръгове добре ги бяхме наредили - Бургаско, Пиринско, Горнооряховски суджук, варненски еклери и ловешко свинско. Надявам се и сега да е така. :lol:

След този коментар се досетих за Русенкото варено :lol: .
Мачът за мен е Х2 , 1-2 ми е прогнозата .
Изображение

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Пирин (Бл) - Дунав (Русе) [30.11 || 13:00]

Мнениеот nitro77 » 30 ное 2016 00:07

miro_rz написа:
nitro77 написа:
FCD написа:Очаквам труден мач. Пирин са силен домакин, но неразбориите покрай времето може и да са в наша полза. Това за съжаление може би ще повлияе на техничната игра, понеже по принцип двата отбора играят приятен футбол и при по-добри условия съм убеден, че биха направили зрелищен мач. Дано да успеят да разчистят добре терена или да се поразтопи снегът, за да не гледаме по-скоро фигурно пързаляне. Иначе "Пирин - Дунав" ми звучи като класика - голямата река посещава голямата планина. Жалко, че съм на работа и не мога да пия, но ако успеем да откопчим трите точки, вечерта ще се почерпя едно пиринско по случай победата. :)

Първите кръгове добре ги бяхме наредили - Бургаско, Пиринско, Горнооряховски суджук, варненски еклери и ловешко свинско. Надявам се и сега да е така. :lol:

След този коментар се досетих за Русенкото варено :lol: .
Мачът за мен е Х2 , 1-2 ми е прогнозата .

Офтопик:
Е, не ядохме разградски кренвирш от Лудогорско пиле, но никога не е късно. :lol: (Колега, шегувам се, да не се впрегнеш) ;)

В Благоевград положението със снега е доста сериозно и за утре е сформирана бригада, която от ранни зори ще чисти снега на стадиона, за да има изобщо мач.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

"Ало Русе, тук е Благоевград"

Мнениеот obi4am_pirin » 30 ное 2016 13:10

"Няма да се махна, ко ша ми направите", казал чуждоземецът

Шофьорът на автобуса на футболистите от Дунав - Русе, които ще играят срещу "Пирин" възмути до дъно благоевградчани, след като най-нагло се движил по плочките пред паметника на Гоце Делчев снощи, правейки маневра, за да паркира.
Група жени от Благоевград му направили забележка, че това не е място за паркиране, на която водачът на рейса се обърнал и казал: "Що, няма да се махна, ко ша ми направите" и преместил возилото зад операта, с което затруднил минаването на пешеходците.. Тази сутрин рейсът отново беше там.
Безобразното държание на водача скандализира благоевградчани и най-вече майките с деца, които с количките си в тази поледица е трудно да минават по улицата зад операта и които тази сутрин запалиха отново редакционните ни телефони.
"Ало Русе, тук е Благоевград, ко ша ти направим ли? Просто ще следим дали органите на реда ще те глобят, ако не се случи, ще ги питаме защо и кой ви даде привилегията, да паркирате на площада? Все пак сме европейски град и подобни номера не ни минават. Има платени паркинги, на които можете да спирате...
Явно в Русе е пълна селяния...
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: "Ало Русе, тук е Благоевград"

Мнениеот forever bluet » 30 ное 2016 13:19

Прав си! Русе не е Благоевград. Русе е прекрасен град с вековна история,култура и традициѝ. Благоевград съществува благодарение на Университетите и студентките :). Носи името на червен болшевик и никога и по нищо не е можел да стъпи по нищо на Русе. А че шофьора им е простак е друга тема. Но запита ли се дали точно Полицията не му е посочила там да паркрира? Не. Не и ти. Ти си благоевградски бек :).
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: "Ало Русе, тук е Благоевград"

Мнениеот obi4am_pirin » 30 ное 2016 13:26

forever bluet написа:Прав си! Русе не е Благоевград. Русе е прекрасен град с вековна история,култура и традициѝ. Благоевград съществува благодарение на Университетите и студентките :). Носи името на червен болшевик и никога и по нищо не е можел да стъпи по нищо на Русе. А че шофьора им е простак е друга тема. Но запита ли се дали точно Полицията не му е посочила там да паркрира? Не. Не и ти. Ти си благоевградски бек :).

Да бе големи традиции...вижда се.Един русенски овчар в центъра на Благоевгра.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта