Славия (София) - Дунав (Русе) 02.11. 15:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

chukanovich
Мнения: 47
Регистриран на: 02 дек 2015 12:28
Контакти:

Re: Славия (София) - Дунав (Русе) 02.11. 15:00

Мнениеот chukanovich » 02 ное 2016 20:21

nitro77 написа:Мачът ни срещу най-стария клуб в България

Бихме ви, но не е нужно да избивате комплекси. Всички знаем кой е най-старият футболен клуб в страната ;)

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Славия (София) - Дунав (Русе) 02.11. 15:00

Мнениеот nitro77 » 02 ное 2016 21:17

chukanovich написа:
nitro77 написа:Мачът ни срещу най-стария клуб в България

Бихме ви, но не е нужно да избивате комплекси. Всички знаем кой е най-старият футболен клуб в страната ;)

Съжалявам, неволен лапсус на пръстите ми по клавиатурата. :oops:
Объркването ми дойде от най-старото дерби в българския футбол с участието на "белите", та оттам. Поздрави на Ботев - един от малкото отбори, които ни надигра тази есен и напълно заслужено победи. А и Пловдив е един от любимите ми и наситен със спомени от двугодишния ми престой там град, така че ни най-малко не става въпрос за комплекси, а за досадна грешка. Поздрави и успех на Ботев! :mrgreen:

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Славия (София) - Дунав (Русе) 02.11. 15:00

Мнениеот nitro77 » 02 ное 2016 21:31

PorcoRosso написа:Официално благодаря на Дунав, че отърваха любимия ми отбор от сибирския тулуп - Ех, де да можеше с чичо Венци да се хванат за ръчичка и на първия конски вагон за Бухенвалд(Jedem das seine), но не би. :x

Моля, за нас беше удоволствие! :) В нашия клубен форум обсъждахме защо има такъв отлив на фенове на Славия и стигнахме до извода, че до голяма степен това се дължи на присъствието на такива персони и групировки в управлението на клуба и по-точно на гаврите, на които подлагат един от най-старите клубове в България. Ще се самоцитирам:
Как можеш да бъдеш фен на една перачница за пари и фабрика за черно тото? Много ясно, че трябва да си голям мазохист, за да подкрепяш нещо такова.

Така че, уважаеми слависти-"мазохисти", най-искрено ви пожелавам в скоро време да се отървете от този тумор, както и от всичко, свързано с него и да се радвате с чисто сърце на любимия си отбор. ;)

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: Славия (София) - Дунав (Русе) 02.11. 15:00

Мнениеот 1913SS » 03 ное 2016 07:30

Честита победа. За жалост не можах да го гледам. Блогадарим за хубавите думи. Относно най старият доказан отбор сме ние. Иначе първите отбори тръгват от Русе и Варна. Малко отбори знаят изобщо къде и в колко часа са създадени. Пожелаваме Ви успехи.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта