Левски - Дунав 02.10. 17:45

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
yuliyan_rs
Мнения: 51
Регистриран на: 12 авг 2016 13:04
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот yuliyan_rs » 27 сеп 2016 21:50

Стига се обиждахте и псувахте!!! Пишете конкретно по темата!!!!!!!!!!!!!!!!
"От Дунав започва България"

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот nitro77 » 27 сеп 2016 22:23

yuliyan_rs написа:Стига се обиждахте и псувахте!!! Пишете конкретно по темата!!!!!!!!!!!!!!!!

Конкретно по темата - може и да не спечелим мача, но и да го загубим, ще бъде след големи усилия от страна на Левски.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот FCD » 27 сеп 2016 22:34

Всичко може да се случи в такъв мач. Ние сме играли досега с Локо ГО, Монтана и не помня и аз вече с кой там... ама сме гадни копилита. :lol:

Потребителски аватар
yuliyan_rs
Мнения: 51
Регистриран на: 12 авг 2016 13:04
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот yuliyan_rs » 27 сеп 2016 22:37

nitro77 написа:Конкретно по темата - може и да не спечелим мача, но и да го загубим, ще бъде след големи усилия от страна на Левски.


И аз така мисля. Такива погроми много отбори ни вещаха, но тя каква стана :)
"От Дунав започва България"

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот nitro77 » 27 сеп 2016 23:42

yuliyan_rs написа:
nitro77 написа:Конкретно по темата - може и да не спечелим мача, но и да го загубим, ще бъде след големи усилия от страна на Левски.


И аз така мисля. Такива погроми много отбори ни вещаха, но тя каква стана :)

Усещате ли как "червени" и "сини" се обединяват срещу нас. Така де, кои сме ние? Вместо да падаме на лягане и ставане с по 4-5 гола и да хващаме пътя обратно към Б група, взехме, че им бръкнахме където не трябва и сега се надпреварват да ни плюят и атакуват. И преди съм казвал, и сега ще повторя: Който ни мрази, под нас да лази! САМО ДУНАВ!

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот nitro77 » 27 сеп 2016 23:45

FCD написа:Всичко може да се случи в такъв мач. Ние сме играли досега с Локо ГО, Монтана и не помня и аз вече с кой там... ама сме гадни копилита. :lol:

Аз това му обясних на един от "сините" колеги - че и тяхната програма досега не е била по-тежка от нашата. Но щом са стигнали дотам да си ги мерят с Дунав, това може само да ни ласкае. 8-)

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот FCD » 28 сеп 2016 00:03

nitro77 написа:
FCD написа:Всичко може да се случи в такъв мач. Ние сме играли досега с Локо ГО, Монтана и не помня и аз вече с кой там... ама сме гадни копилита. :lol:

Аз това му обясних на един от "сините" колеги - че и тяхната програма досега не е била по-тежка от нашата. Но щом са стигнали дотам да си ги мерят с Дунав, това може само да ни ласкае. 8-)

Що бе? Макар и след 25 г. Дунав си е Дунав. Ако Барбуков навремето не беше прецакал нещата с Паро Никодимов, нямаше да сме толкова време пресъхнали. Знам, че са ни позабравили, но вече пак ще си ги мерят с нас. Пък и не е лошо. Русе е сравнително голям, хубав град. По-добре с отбори като нас, отколкото с такива като Любимец, Дупница или Хасково. Аз пък им обясних, че като не ни уважават, ставаме "Гадни копилета", които е ясно с какво са известни. :twisted:

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот nitro77 » 28 сеп 2016 00:11

FCD написа:
nitro77 написа:
FCD написа:Всичко може да се случи в такъв мач. Ние сме играли досега с Локо ГО, Монтана и не помня и аз вече с кой там... ама сме гадни копилита. :lol:

Аз това му обясних на един от "сините" колеги - че и тяхната програма досега не е била по-тежка от нашата. Но щом са стигнали дотам да си ги мерят с Дунав, това може само да ни ласкае. 8-)

Що бе? Макар и след 25 г. Дунав си е Дунав. Ако Барбуков навремето не беше прецакал нещата с Паро Никодимов, нямаше да сме толкова време пресъхнали. Знам, че са ни позабравили, но вече ще си ги мерят с нас. Пък и не е лошо. Русе е сравнително голям, хубав град. По-добре с отбори като нас, отколкото с такива като Любимец, Дупница или Хасково. Аз пък им обясних, че като не ни уважават, ставаме "Гадни копилета", които е ясно с какво са известни. :twisted:

Мислеха, че ще падаме всеки мач с по 4-5 гола като Любимец и Хасково преди 2-3 години, но сега щат-нещат ще се съобразяват с нас. Ако паднем в неделя, няма да правим трагедии, но ако бием, ще бъде много яко. Ще върнем противника в, така да се каже, естествената му среда - тоест, на второто място. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот PSvilenov » 28 сеп 2016 00:47

Левски победи в контролите с 3;2 Дунав , а тогава Петрович още избистряше състава и ги учеше на елементарни позиционирания сега ли пък ще им прости баш на Герена ? :lol:

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Левски - Дунав 02.10. 17:45

Мнениеот nitro77 » 28 сеп 2016 00:52

PSvilenov написа:Левски победи в контролите с 3;2 Дунав , а тогава Петрович още избистряше състава и ги учеше на елементарни позиционирания сега ли пък ще им прости баш на Герена ? :lol:

Резултатът от една контрола няма нищо, ама нищо общо с официалните мачове. Контролите са за изпробване на различни тактически варианти и различни изпълнители. В контролите могат да се правят всякакви експерименти. И това, и миналото лято Дунав имаше предимно загуби и равенства в контролите, но после виждате сами какво става в официалните срещи. Повтарям, не сме Любимец, Марек или Хасково. Колкото по-рано го проумеете, толкова по-добре за вас. ;)


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта