Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Мнениеот FCD » 19 сеп 2016 21:13

[center]Изображение Изображение Изображение[/center]

След юбилейния 40-и официален мач с Берое в елита, следва юбилеен 50-и официален мач с Ботев.
В предния кръг Дунав допусна крива стъпка след серия от фрапантни пропуски под Аязмото, гарнирани с двойно спасена дузпа и сега домакинският мач с Ботев Пловдив придобива значение на задължителен за вземане. Разбира се това няма да стане лесно срещу един отбор с опит като Ботев. Пожелаваме на бултрасите скорошно окончателно решаване на проблемите и избиране на ново ръководство, а през това време ще се позабавляваме на терена. В мачовете помежду си двата отбора са наложили домакинската традиция. За цялата история Ботев няма нито една победа като гост на Дунав. Наскоро сме играли една контрола с тях в Русе, която завърши 1:0. Надявам се традицията да бъде продължена.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Мнениеот nitro77 » 19 сеп 2016 22:12

Въпреки проблемите, които има в момента, Ботев е запазена марка в българския футбол и може да поднесе неприятна изненада на всеки. Още повече, че след последния мач срещу Локомотив ГО, спечелен с 4:0, отборът е на крилете на вдъхновението и ще се стреми да прекъсне серията от три поредни загуби като гост. И аз се надявам Дунав да победи, но никак няма да ни е лесно. Предвиждам оспорван мач и минимална победа за Дунав.

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Мнениеот ZinedineZidane » 20 сеп 2016 08:57

Браво за уважението, с което подхождате! Сред всичкия негативизъм, това взе да става някаква сериозна рядкост.

Иначе, дотук сте бялата лястовица в нашия футбол, за което само адмирации. Адмирации и за хубавата подкрепа, която осигурявате на отбора. Русе е чудесен град, а Дунав - отбор с традиции, който заслужава да е фактор.
Желая ви успех занапред, а в този мач - по-добрият да победи (както казва клишето)! Ние навън сме бом бок, ама знае ли се...
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Klaatu
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2009 12:12
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Мнениеот Klaatu » 20 сеп 2016 11:18

И аз очаквам труден мач. Ботев в последно време си имат проблеми с някакви самозвани бизнесмени, но футболните традиции там са налице. Пожелавам си да играем както досега, пък ако имаме късмет и победата ще дойде.

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Мнениеот boti4eli » 21 сеп 2016 16:58

С цялото си уважение към този традиционен български тим и въпреки проблемите, които те имат (мисля не само в последно време, както колегата по-горе спомена), по силата на логиката и моментното състояние на двата отбора, Дунав влиза в мача като фаворит, но въпреки това изхода от срещата не е сто процентов. Драконите излизат психически освободени, заради това прогнозата и надеждата ми е за една победа с 2:0! Късмет и успех на двата тима, като за Ботев пожеланието ми е за след този мач! :)

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 21 сеп 2016 22:19

На терена излизат 11 на 11 - нека по-добрият победи.

За нас всяка точка навън е ценна. На мен Дунав са ми симпатични и им пожелавам успех. Но не и срещу Ботев Пд. ;)

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Мнениеот nitro77 » 21 сеп 2016 22:46

ZinedineZidane написа:Браво за уважението, с което подхождате! Сред всичкия негативизъм, това взе да става някаква сериозна рядкост.

Иначе, дотук сте бялата лястовица в нашия футбол, за което само адмирации. Адмирации и за хубавата подкрепа, която осигурявате на отбора. Русе е чудесен град, а Дунав - отбор с традиции, който заслужава да е фактор.
Желая ви успех занапред, а в този мач - по-добрият да победи (както казва клишето)! Ние навън сме бом бок, ама знае ли се...

И на мен ми прави впечатление коректния тон, който засега и вие поддържате, за разлика от повечето фенове на досегашните ни съперници. Надявам се да стане добър мач, да неутрализираме Неделев и Жоао Пауло и да победим. Успех на Ботев в първенството след събота! Все пак съм живял две години в Пловдив и частично се чувствам "майна". :lol:

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Мнениеот FCD » 22 сеп 2016 00:54

nitro77 написа:
ZinedineZidane написа:Браво за уважението, с което подхождате! Сред всичкия негативизъм, това взе да става някаква сериозна рядкост.
Иначе, дотук сте бялата лястовица в нашия футбол, за което само адмирации. Адмирации и за хубавата подкрепа, която осигурявате на отбора. Русе е чудесен град, а Дунав - отбор с традиции, който заслужава да е фактор.
Желая ви успех занапред, а в този мач - по-добрият да победи (както казва клишето)! Ние навън сме бом бок, ама знае ли се...

И на мен ми прави впечатление коректния тон, който засега и вие поддържате, за разлика от повечето фенове на досегашните ни съперници. Надявам се да стане добър мач, да неутрализираме Неделев и Жоао Пауло и да победим. Успех на Ботев в първенството след събота! Все пак съм живял две години в Пловдив и частично се чувствам "майна". :lol:

Аз само да добавя - успех срещу другите, освен срещу нас forever and ever :mrgreen: Ако на всички отбори пожелаваме успех в първенството след деня на мача с нас, значи следващите цикли ще ядем пердах от всичките. :lol:

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Мнениеот nitro77 » 23 сеп 2016 00:50

Пуснаха билети и за трибуна "Моци", което означава, че отново се очаква солидна подкрепа за Дунав. :)

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Дунав - Ботев Пд [24.09 || 21:15 ч.]

Мнениеот pomiqr272 » 23 сеп 2016 17:39

Дано и този мач късмета да бъде с нас, защото защитата и вратаря ни са трагични. Единствения допуснат гол е плод на случайност. Ако вдявате футбола няма да го отречете. Всяка центрирана топка е положение за гол.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта