Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [11.09. || 21:15, Разград]

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4079
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [11.09. || 21:15, Разг

Мнениеот JACKO » 12 сеп 2016 10:06

Честото на Дунав, играха сърцато и заслужено победиха, поздравления и за феновете!
Източната страна е 200%, да му мислят гражданите селяци!
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [11.09. || 21:15, Разг

Мнениеот fen-fen » 12 сеп 2016 16:08

Браво на Дунав! Напълнихте ми душата! Абсолютно заслужена победа!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [11.09. || 21:15, Разг

Мнениеот FCD » 12 сеп 2016 18:17

Първо, благодаря на всички за пожеланията. Радвам се, че и вие сте се изкефили. :)

ELFen написа:Грешката на тоя отбор, дето игра срещу Дунав, е че са сложили няква петолъчка за емблема, а то на арената в Разград носещите я, се прибират...айде да кажем - бити ;)
Иначе сериозно : Дунав играха достатъчно стегнато, отборно и мотивирано !Заслужена победа и лидерство в групата! Слушам обаче журналята как навиват плочата, да почвали да мислят "за нещо повече" от оставане ...Трябва да е ясно, че първенството е достатъчно дълго и почват контузии, наказания, където трябва дълга скамейка !Желая им наистина да останат в първата шестица! Поздрави за мача и успех нататък!
Две думи и за играчите облечени с червени екипи: Имаха своите шансове през първата част, но като цяло бяха надиграни!

ELFen, наясно сме с тези неща, но въпреки това имаме вече тренинг на маратон на дълги разстояния. Нямаме никакви грандиозни въжделения, освен че играем мач за мач и каквото стане. Ние ще излизаме срещу всеки един предлагайки най-доброто от себе си, пък докъдето ни стигат реално силите. За скамейката си прав и междувременно ако успеем да се подсилим и да вдигнем още една идея класата, ще бъдем наистина сила и на теория, и на пракитка. Нали целта е да си вдига конкурентноспособността в тази Всевишна лига, за да може като излязат заслужилите в Европа, поне да не се излагат там? Не можем да додрапаме до едни групи на Лига Европа колко време вече, срамота! Само Лудогорец ни отсрамва, и то как! В този ред на мисли, успех в групата от Шампионската лига и се надявам да заразите и останалите с европейския дух.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [11.09. || 21:15, Разг

Мнениеот pomiqr272 » 12 сеп 2016 21:01

mozart написа:
BEROE_StZ написа:Честита победа на Дунав! :):)
Браво на Дунав, напълнихте ми душата. :)
Браво за посещаемостта в Разград. :) Колко семейства с децата си, нарушиха спокойствието си в неделя вечер заради отбора си ! :)
Имахте и късмет след първия гол, но Антон застреля хибрида.
Абе хит сте!

Поне 4000! Ако този мач беше в Русе щеше да се играе пред 15000 зрители!


На кой стадион щяха да се съберат тези 15 000? Май не си стъпвал на Градския от 5 години.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [11.09. || 21:15, Разг

Мнениеот nitro77 » 12 сеп 2016 21:29

pomiqr272 написа:
mozart написа:
BEROE_StZ написа:Честита победа на Дунав! :):)
Браво на Дунав, напълнихте ми душата. :)
Браво за посещаемостта в Разград. :) Колко семейства с децата си, нарушиха спокойствието си в неделя вечер заради отбора си ! :)
Имахте и късмет след първия гол, но Антон застреля хибрида.
Абе хит сте!

Поне 4000! Ако този мач беше в Русе щеше да се играе пред 15000 зрители!


На кой стадион щяха да се съберат тези 15 000? Май не си стъпвал на Градския от 5 години.

Ами може и никога да не е стъпвал. Човекът е от Разград все пак!
В момента капацитетът е около 15 000, но заради буферните зони с новата клетка за гости, максимумът е около 12-13 000 заедно с гостуващите фенове.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [11.09. || 21:15, Разг

Мнениеот mozart » 12 сеп 2016 22:09

pomiqr272 написа:
mozart написа:
BEROE_StZ написа:Честита победа на Дунав! :):)
Браво на Дунав, напълнихте ми душата. :)
Браво за посещаемостта в Разград. :) Колко семейства с децата си, нарушиха спокойствието си в неделя вечер заради отбора си ! :)
Имахте и късмет след първия гол, но Антон застреля хибрида.
Абе хит сте!

Поне 4000! Ако този мач беше в Русе щеше да се играе пред 15000 зрители!


На кой стадион щяха да се съберат тези 15 000? Май не си стъпвал на Градския от 5 години.


Ходил съм на този стадион няколко пъти, виждал съм го и пълен. Много подобен на Армията, да кажем че беше малко по-малък от Армията преди ремонта, с който скопиха централните сектори, но не те правят капацитета на стадиона. На тези стадиони с писта, голяма част от местата са именно в секторите зад вратите, а те в Русе все още не са пипнати. Точно затова казвам, че стадионът е с капацитет около 15 000 вместо 20 -22 000 колкото беше преди ремонта.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
Илич Рамирес
Мнения: 151
Регистриран на: 27 ное 2013 10:57
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [11.09. || 21:15, Разг

Мнениеот Илич Рамирес » 12 сеп 2016 23:55

Дунав играят тактически много грамотно,раздават се на 200%,но им липсва класа и физическа подготовка,ако искат да са в първата 6ца трябва много да работят и да засилят конкуренцията за всеки пост.Именно класата компенсира дългия сезон.Дано успеете.Пожелавам го от все сърце.
Вратаря направо ме утрепа като взе мегафона след мача :)
След мача не една и две коли бяха надули "Тих бял Дунав се вълнува" !
Честита победа.Явно в Разград ви върви.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [11.09. || 21:15, Разг

Мнениеот nitro77 » 13 сеп 2016 00:55

Илич Рамирес написа:Дунав играят тактически много грамотно,раздават се на 200%,но им липсва класа и физическа подготовка,ако искат да са в първата 6ца трябва много да работят и да засилят конкуренцията за всеки пост.Именно класата компенсира дългия сезон.Дано успеете.Пожелавам го от все сърце.
Вратаря направо ме утрепа като взе мегафона след мача :)
След мача не една и две коли бяха надули "Тих бял Дунав се вълнува" !
Честита победа.Явно в Разград ви върви.

За физическата подготовка не съм съгласен. Сам видя, че в дълги периоди от мача прилагахме висока преса на противника, а след това не сме изпадали в глуха защита, което говори за добра кондиция. За другото си прав до голяма степен.
Това, което си видял от Мартин Луков е така след всеки домакински мач на Дунав. Той е "тарторът на агитката", ако мога така да се изразя и повдига настроението на публиката след мача. :)

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - ЦСКА-София (София) [11.09. || 21:15, Разг

Мнениеот FCD » 13 сеп 2016 13:33

nitro77 написа:Това, което си видял от Мартин Луков е така след всеки домакински мач на Дунав. Той е "тарторът на агитката", ако мога така да се изразя и повдига настроението на публиката след мача. :)

Ако мога да си позволя една корекция. Въобще след всички мачове надъхва агитката. :)


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта