Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот dindan » 27 авг 2016 22:39

В следващия кръг хващаме червените от Ловеч и ги дъним кат маче у дирек
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот nitro77 » 27 авг 2016 23:25

Alexandrov93 написа:
nitro77 написа:Предпочитам "моряците" да мислят, че сме слаби и да ни подценят. Така победата ще е още по-сладка. ;)


Победата? :lol: :lol: Ама ти си и вярваш, евала. С нетърпение очаквам да ни биете в Събота!

Речено-сторено. Надявам се да си доволен. :)

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот nitro77 » 27 авг 2016 23:29

nitro77 написа:
greenpeak написа:Какви провокации? Просто си казвам мнението за мача.

Нещо невярно ли съм написал? Или съм излъгал за Будинов или Огнянов?

Будинов : http://uk.soccerway.com/players/mirosla ... ov/139468/

Огнянов : http://uk.soccerway.com/players/anton-ognyanov/129397/


Няма проблем. Надявам се наистина да дойдеш в Разград да видиш как некадърниците Будинов и Огнянов вкарват на любимия ти отбор. Предлагам да оставим изводите и заклинанията за след мача. Другарю.

Ама съм добър в прогнозите, а? ;) Че и Димов като бонус. :)
Тотални "некадърници" да те разбият с 3:0 - сам ми отговори, другарю, какво говори това за отбора ти?

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот Varnauser » 27 авг 2016 23:37

Моят "Черно море" игра слабо, защото "Дунав" не позволи да играе по-добре. Бяхте по-добри и спечелихте заслужено. Без никакво съмнение и независимо, че имахте късмет. Поздравления! Надявам се следващия път по-добри да сме ние.

Успех следващия кръг срещу онези, успех и по-нататък!

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот nitro77 » 28 авг 2016 01:08

Varnauser написа:Моят "Черно море" игра слабо, защото "Дунав" не позволи да играе по-добре. Бяхте по-добри и спечелихте заслужено. Без никакво съмнение и независимо, че имахте късмет. Поздравления! Надявам се следващия път по-добри да сме ние.

Успех следващия кръг срещу онези, успех и по-нататък!

Благодаря за добрите думи. Това се казва коректно отношение и интелигентно изказано мнение. Успехи и на вас!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот greenpeak » 28 авг 2016 10:51

nitro77 написа:
nitro77 написа:
greenpeak написа:Какви провокации? Просто си казвам мнението за мача.

Нещо невярно ли съм написал? Или съм излъгал за Будинов или Огнянов?

Будинов : http://uk.soccerway.com/players/mirosla ... ov/139468/

Огнянов : http://uk.soccerway.com/players/anton-ognyanov/129397/


Няма проблем. Надявам се наистина да дойдеш в Разград да видиш как некадърниците Будинов и Огнянов вкарват на любимия ти отбор. Предлагам да оставим изводите и заклинанията за след мача. Другарю.

Ама съм добър в прогнозите, а? ;) Че и Димов като бонус. :)
Тотални "некадърници" да те разбият с 3:0 - сам ми отговори, другарю, какво говори това за отбора ти?

Явно никогя нямя да преодолееш манталитета В-североизточна.
Ами нищо не говори. Миналата година паднахме от Пирин с 4-0 в Благоевград, и кво от това. Какво се случи с играчите на Пирин? По-добри ли станаха като ни биха?
И не слагай кавички на некадърниците, те са си такива и двамата.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот КироВарна » 28 авг 2016 11:45

Поздравявам отбора на Дунав и русенци!!!Бяхте много по добри и ефективни в този мач и заслужено ни победихте!!!Имам огромни претенции към организацията на мача и отношението към нас,но това вас,обикновените фенове на Дунав не ви касае!!!Желая ви успех срещу микренските етрополци от Ловеч,а също така и срещу другия измислен гранд от София!!!Имате симпатичен и стегнат отбор!!!Успех!!!

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот morqche » 28 авг 2016 12:44

Честито на всички русенци, вашият отбор игра а нашият гледа от близо и се учи. Дано са си научили урока и да го приложат следващия кръг с/у Лудогорец. Будинов преди години неможеше да си спре топката а вчера за 3:0 от място направи страхотен удар, явно е намерил верният пристан. Отностно срещата я проведохте така както трябваше тактически грамотно, рядки но голови контри с добре забъркан бетон в защита, така както бихме ние Локо Пд. Успех с първенството и да биете ЦСКА че да можем да се върнем в тройката :) Наздраве
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот ivan56 » 28 авг 2016 12:58

Продължавате с добрата и ефективна игра.Браво.
Тотално надиграхте "Морето", дано само задържите Юлиян Ненов, много игра има в това момче.
Само едно нещо не ми хареса, това с публиката, нямам си на идея дали е от вашето ръковдство или това на Разград.
Но е грозно и недопустимо, при празен стадион да натикаш хората в тоя лайнярник наречен клетка за гости.
Четири поредни години съм ходил в този "сектор" и всяка година има нови и нови екстри, очаквам накрая да вигнат една стена, и да не се вижда нищо.Кво пречеше хората да бъдат настанени във В сектор, нито са некви гамени, нито щяха да трошат.А уж футбола е за феновете.
Дано най- накрая се намери журналист с ташаци и пита "европееца" що така бе Кире, тикаш хората като животни в тоя клозет?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) [27.08. 17:00]

Мнениеот FCD » 28 авг 2016 16:08

ivan56 написа:Дано най- накрая се намери журналист с ташаци и пита "европееца" що така бе Кире, тикаш хората като животни в тоя клозет?

И Кирето нали знаеш какво ще му отговори? "Ти олигофрен ли си, къде видя животни?" И ще го натири, че не иска да разговаря повече с него. :lol:
Проблемът е, че цялото ни БФС е цъфнало и вързало и отдавна е прецъфтяло. Боби каза, че не е виновен за нищо и че той от 20 години не играел футбол. А де? Кой е виновен тогава за всички тези административни и футболни неразбории? Не ни ли пратиха те извън Русе и Варна, при все че първи копки на стадионите дори още няма? И не е ли този проблем само една производна на главния такъв?


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта