Всичко за Дунав Русе

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Всичко за Дунав Русе

Мнениеот Altarf » 31 дек 2016 17:51

Привет, дунавци!

Можете ли да ми кажете кое е търговското дружество, което стои зад футболен клуб Дунав? Не можах да намеря в Търговския регистър дружество, за което са изпълнени едновременно следните условия:
- е акционерно дружество
- занимава се със спортна дейност
- съдържа в името си "Дунав"

Благодаря!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всичко за Дунав Русе

Мнениеот Кашчей » 31 дек 2016 19:45

Altarf написа:Привет, дунавци!

Можете ли да ми кажете кое е търговското дружество, което стои зад футболен клуб Дунав? Не можах да намеря в Търговския регистър дружество, за което са изпълнени едновременно следните условия:
- е акционерно дружество
- занимава се със спортна дейност
- съдържа в името си "Дунав"

Благодаря!


ДърПатка, "Дунав 2010" не е дружество, а клуб, тъй де, само отбор е и си мени дружествата както си поиска, затова и няма регистрация в ТР :mrgreen:
А сериозно, провери регистрация по ЗЮЛНС, но преди това прочети ЗФВС. Вярно, че теб закони не те вълнуват, ама тогава и не задавай тъпи въпроси!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всичко за Дунав Русе

Мнениеот шивача » 07 апр 2017 17:04

защо са ви пребили като кучета феновете в Разград?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Всичко за Дунав Русе

Мнениеот krumeto » 07 апр 2017 22:52

шивача написа:защо са ви пребили като кучета феновете в Разград?

Задай въпроса така:
"Защо някои хулигани са ви пребили в Разград?"
Аз предполагам, че повечето фенове от Разград се разграничават от тези престъпници.
Вече са в ареста, дано да ги изпратят в дранголника.
Против съм да страдат невинни хора. Да бяха намерили виновните за изгарянето на артикули на Лудогорец и да бяха ги наказали.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Всичко за Дунав Русе

Мнениеот FCD » 08 апр 2017 01:00

Егати шалчето, голяма драма :!: Вие нормални ли сте :?: Мога да изкупя целия магазин с шалчета, да седна на центъра на Разград и да си ги режа с ножицата. И никой няма право да ми каже и копче, щом са моя собственост, камо ли пък да ме залавят за това. И какво? Ще ме накажат за прекомерен стокооборот ли? :lol: Посагянето обаче срещу човешко същество и нанасянето на тежки телесни повреди е престъпление по Наказателния кодекс и няма нищо общо с някакво си там неодушевено предметче. Някои май първо действат, после мислят. Ако въобще могат да мислят.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всичко за Дунав Русе

Мнениеот miro_rz » 09 апр 2017 15:11

И днес ще има подобни глупости на стадиона най-вероятно , но дано да не съм прав !
Изображение

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: Всичко за Дунав Русе

Мнениеот nevinen_autist » 12 май 2017 19:04

В изиграния днес мач между Дунав и Лудогорец имаше основание за дузпа за Дунав Русе, обаче реферът подмина дузпата. Ясно, че играчът на Лудогорец беше в пнеалта, когато направи забранено действие. Защо реферът пусна подобна отявлена аванта на Лудогорец в този мач, не ми е съвсем ясно...
Както и да е, ясно е, че беше справедливо Дунав Русе да победи Лудогорец в срещата. :)

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Всичко за Дунав Русе

Мнениеот pink_pig8 » 15 май 2017 12:24

nevinen_autist написа:В изиграния днес мач между Дунав и Лудогорец имаше основание за дузпа за Дунав Русе, обаче реферът подмина дузпата. Ясно, че играчът на Лудогорец беше в пнеалта, когато направи забранено действие. Защо реферът пусна подобна отявлена аванта на Лудогорец в този мач, не ми е съвсем ясно...
Както и да е, ясно е, че беше справедливо Дунав Русе да победи Лудогорец в срещата. :)

НЕ ми е ясно що наглеете след като втория ви гол е от засада а и първия е доста съмнителен :)

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Всичко за Дунав Русе

Мнениеот pomiqr272 » 11 юли 2017 21:49

Започва тегав сезон за Дунав 2010, който със зъби и нокти ще се бори за оцеляването си. Дунав 2010 ще трябва да се надяват, че в "Б" група вторите и третите ще са слабички и ще имат шанс да останат в елита. Естествено не трябва да губят баража за баража.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Всичко за Дунав Русе

Мнениеот FCD » 12 юли 2017 16:17

Когато не съм в настроение, влизам да чета в този форум и веднага се развеселявам. :lol:


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта