Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот kingofpop » 11 юли 2016 19:21

а безмускулестния на аватара ти викаш не е разочарование :mrgreen:

П.П. Иниеста беше единственият, дето се опитваше да направи нещо за Испания, следователно или не си гледал мачовете на Фуриите или мразиш Барса повече, отколкото се предполага друг вариант няма :)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот doktora25 » 11 юли 2016 19:46

kingofpop написа:а безмускулестния на аватара ти викаш не е разочарование :mrgreen:

П.П. Иниеста беше единственият, дето се опитваше да направи нещо за Испания, следователно или не си гледал мачовете на Фуриите или мразиш Барса повече, отколкото се предполага друг вариант няма :)

По-изчерпателен не мога и да бъда във втората част от мнението ми. 8-) Гледал съм мачовете на Испания без 1-я, поради служебна ангажираност и без 2-рото полувреме на 2-я, че загубих интерес. :lol: Третия и четвъртия обаче много внимателно ги изгледах и не съм останал с такива впечатления за Иниеста. Другото ти допускане никога не съм го крил.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот TodorT » 11 юли 2016 21:46

Разочарования: Погба, Ибрахимович и Рууни. Очаквах повече и от тримата, особено от Погба, но беше засенчен от другите в халфовата линия на Франция. Ибра сам не може да тегли цял отбор, играе с дървари, които дори не могат да му подадат точно. А Рууни.... ми не беше във форма, а дядо Рой настояваше, че той трябва да играе и ако трябва защитник ще го пусне, но да е на терена. Варди и Кейн трябваше да водят атаката на "трите лъва", но това не го решавам аз :lol:

Добрите: Бейл, Гризман, Пепе и Кроос. Първите двама направиха страхотно първенство, няма две мнения по въпроса. Пепе също се представи силно, а Кроос държеше цялата халфова линия на немците.

Най-добри млади: Ренато Санчес, Джошуа Кимих - и за двамата бях слушал повече, отколкото да ги гледам, но се представиха страхотно. Очаквах повече от младия Емболо, но нищо съществено.

Гол на турнира: Шакири!

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот nghcvth » 11 юли 2016 23:18

Разочарования: Мюлер, Ибрахимович, Левандовски, Дел Боске, Русия. Бих добавил дедо Рой, но той не е разочарование, просто показа възможностите си.

Добрите: Рамзи, Гризман, Бейл, Ренато Санчес, Исландия.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот Черният козел » 11 юли 2016 23:19

Много го плюхте,но за мен Кимих,ще стане страшен играч ! Има много дарба това момче !!!
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот Furious_Monk » 12 юли 2016 01:17

Кедира в отбора на най-добрите на това европейско, Иниеста разочарование... още ли говорите за футбол... Добре че Кедира се контузи, имаче нямаше кой да спре немската машина :lol:

Кимих показа страшен потенциал, дори и на непривична за него позиция.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот Sardukar » 12 юли 2016 14:01

Кимих има страхотен потенциал, но не е десен бек и никога не трябва да играе там! Никога!
Това е постът, на който се осети разликата от световното преди 2 години и от там дойде, най-голямата липсва в отбора на Германия. Липсваше им Филип Лам - не само чисто футболно, но и като лидер. На немците хич не им се получи атаката през зоната на Евра, която и децата от 5 клас знаят, че е най-проблемна за франсетата. Идеята на Йоги, Йозил да оставя свободно цялото крило, а там да застава Кимих, а Кроос, Джан и малко зад тях Швайни да уплътняват центъра не се получи в офанзивен план. Кимих остана поне три пъти напълно сам и с възможност да центрира и не се справи, както би го направил един специалист на десния бек.
Като цяло първенството беше доминирано от желанието на повечето отбори да контраатакуват. Много съм доволен, че имаше доста отбори, които играха с двама нападатели.
Португалия триумфира малко неочаквано, но с оглед развитието на първенството взеха своето.
При положение, че от Евро 2000 досега, само 2008 г., не играха поне 1/2 финал...според мен е "заслужена" титла.
Бейл ми хареса най-много на първенството, но ако трябва да отлича някой, който на този форум е играл на върха на своите възможности...бих казал Джакерини :) Наистина направи феноменално първенство. Първият мач срещу Белгия беше пробягал повече от 13 километра.
Бтв, адски тъпо е измислено със жълтите картони! Уелс с Рамзи и Бен Дейвис щяха да затруднят много повече Португалия! Трябваше картоните да се чистят след груповата фаза или след тях наказанието да е за три, а не за два картона...
Image
Image
Image

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот nghcvth » 12 юли 2016 14:33

И според мен наказанието трябва да става след 3 картона.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Най-добрите и най-разочароващите 11 на Евро 2016

Мнениеот PSvilenov » 15 юли 2016 05:38

Малко пристрастно ще прозвучи ама как пък никой не сложи Джо Алън в най-добрите при положение, че е в идеалната 11торка официално . Блес Матюиди не беше нищо особено не знам защо присъства масово . На контра е лесно да подадеш на фланга , голямото блестене . В дефанзивен план наистина не беше лош , но това не е достатъчно да го отличавате просто защото коментаторите на мачовете с Франция му казват името често


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта