Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Tommi » 11 юли 2016 13:38

sunscres92 написа:Не мога да разбера, какво се впечатлявате толкова от цирковете покрай страничната линия. Нито е 1-вия, нито последния.

Но ако не друго, Роналдо знае как да се саморекламира и макар и поне за мен супер изкуствено - си спечели симпатиите на повечето зрители

И на мен ми изглежда много изкуствено поведение. Може и самият той да не го иска, но така се получава. Затова има играчи, които са уважавани от всички (примерно един Буфон), както и такива като Роналдо, които си остават противоречиви фигури, без значение какво печелят и каква игра показват.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот sapio0o » 11 юли 2016 13:44

Такива са му маниерите просто. Дори, когато върви по време на мачовете и не е главно лице изглежда все едно го снимат за някой филм. :lol: Всеки човек си има странни черти, не се хващайте за глупости. Едва ли му е било до пиар точно в такъв момент. Ако познавате Роналдо и историята му ще знаете, че винаги иска да печели.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4368
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот greenpeak » 11 юли 2016 14:05

Най-смешното е, че ги бихме преди три месеца точно тези:


Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот smoothc » 11 юли 2016 14:26

Те явно са си взели поука от загубата и видяхме докъде я докараха :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Red_Neck » 11 юли 2016 14:29

smoothc написа:Те явно са си взели поука от загубата и видяхме докъде я докараха :)

Перуката да вади ценоразпис за контроли преди големи турнири ...... на опашка че се редят ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот smoothc » 11 юли 2016 14:34

Не забравяйте и кой им мушна гола - Маркиньос, който лингвистично си е чист португалец :)

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3738
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Jürgen » 11 юли 2016 14:39

smoothc написа:Не забравяйте и кой им мушна гола - Маркиньос, който лингвистично си е чист португалец :)

Марселиньо, не Маркиньос 8-) .

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот smoothc » 11 юли 2016 14:44

Маркиньос, Марселиньо - все български юнаци :)

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Udoji90 » 11 юли 2016 17:16

Това е то, и Португалия успяха да си върнат на Франция за няколкото отпадания от тях - както някой писа в една друга тема, това беше турнир на разплатите. Куриозното е, че щом даден голям отбор успяваше да си върне на друг такъв за някакви минали загуби и/или негативни серии, веднага след това на свой ред ставаше жертва на "разплата": Испания :arrow: Италия :arrow: Германия :arrow: Франция :arrow: Португалия. ;)
Иначе аз бях за Франция вчера, но като видях как Роналдо се напъна всячески, за да продължи мача, а не успя, някак изпитах известно съжаление към него и отбора му, съответно нямах против, че те триумфираха. Изключително сладка победа за тях без водещия им играч, макар че както някои тук споменаха, ако не беше тази контузия, то вероятно нямаше да влезе Едер, а включването му беше отлично не само заради гола.
От шампионите вчера можем да отличим Руи Патрисио, който извади 4-5 положения. За французите Сисоко според мен показа най-добро ниво и трябваше да довърши продълженията, а не да бъде сменян точно той с Марсиал.
Определено беше голям куриоз шампионът да има само 1 победа в редовното време от цели 7 мача, но със сигурност от мач на мач заиграваха все по-добре, след като Сантош постепенно напипа верния състав. Впрочем, "мореплавателите" с тази своя титла ми напомнят доста на Челси и титлата им в ШЛ - в предишни ЕП и СП няколко пъти с много по-силни състави отпадаха на косъм в елиминациите, а сега с привидно доста по-скромен отбор и известна доза късмет стигнаха до трофея. (Разликата може би е в това, че Челси отпадаха и след някои спорни съдийски отсъждания, докато при Португалия май нямаше подобен фактор.)
Роналдо с тези спечелени ШЛ и ЕП изглежда сериозен фаворит за ЗТ поне към момента.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот paceto » 11 юли 2016 18:34

:mrgreen: :lol:

Изображение


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта