Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6749
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот soilwork » 11 юли 2016 11:44

Бени Маккарти. Бившият нападател на Порто, който спечели Шампионската лига с "драконите" под ръководството на Жозе Моуриньо, прие повече от ентусиазирано гола на Едер в снощния финал на Евро 2016 срещу Франция. 38-годишният Маккарти беше гост в ТВ студио в родината си, но не издържа на вълнението и бурно изрази задоволството си от попадението :lol: [center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=54_SnmyoHvQ[/youtube][/center]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3969
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Pichichi

Мнениеот Странджата » 11 юли 2016 12:08

Ами като гледаш български футбол, как да не се преситиш :):)
Иначе навярно има нещо като синдром на завишените очаквания - според мене не може всяко първенство да е по-интересно от изминалото - най-малко за това, че за 4 години футболът се променя и не винаги в посоката, в която ни се иска - т.е. да става все по-вълнуваща ИГРА, напротив ...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Red_Neck » 11 юли 2016 12:22

nghcvth написа:Роналдо бил Португалия, носил ги на гърба си, ала- бала. Вчера хората си спечелиха и без него. Нека сега ми се изтъпани някой негов "фенбой" да ми обясни как без този великан спечелиха мача. 8-)

:mrgreen:
На това първенство КР ... каквото можа Усра, но .... и каквото трябваше направи. :)
Хич не го долюбвам, но си заслужава уважението.
Сега освен Златаната топка, мисля, че и поне един Оскар ще получи .... мноооо драма имаше снощи ;)

ПП: Ще е кощунство да не изиграе главната роля .......при един ... евентуален римейк на Титаник ;)
Последна промяна от Red_Neck на 11 юли 2016 12:36, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Tommi » 11 юли 2016 12:24

Измежду всички новини, снимки и видео материали, които ни натрапват драмите и емоциите на Кристиано Роналдо, нека да отбележим, че има един футболист, който не е в центъра на вниманието, който е важна фигура за клубния и националния си отбор и който за по-малко от два месеца изгуби драматично финалите на ШЛ и Евро 2016. Става въпрос за Антоан Гризман.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3738
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Jürgen » 11 юли 2016 12:26

Бях за Франция, но това няма значение. Португалия си заслужи победата - най-вече с дух.
Не харесвам Кристиано, но трябва да призная, че се радвам за него. Да те контузят толкова рано и на финал е ужасно. Но той постоянно беше край сраничната линия, надъхваше свои и фенове, с една дума - лидер! Респект, за което :!:


THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 юли 2016 13:09

Няма как да не си заслужен Шампион, след като нямаш загуба на цялото Евро.
Да, португалците успяха, да - имат и само една победа в ред. вр. но показаха, че няма кой да ги бие.
Т'ва е положението.

Колкото до качеството на мача, беше ясно, че няма да е дву-остър.
Французите също са били наясно с това, но въпреки това така и не успяха да противодействат добре на тактиката на иберийците.
А и нямаха шанс при ударът в гредата на Жиняк, мисля в последната минута.

Що се отнася до Шампионите ...
Победиха и отстраниха много, много кофти и трудни отбори, които не съм убеден, че "силните" в другият поток щяха да успеят да направят.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот Eminem » 11 юли 2016 13:13

Браво на Португалия, радвам се за тях. Победиха въпреки скапания съдия, който цял мач подпираше Франция.
Още повече се радвам заради неморалната и недостойна тактика на французите да контузят Роналдо.

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот MagicMoments » 11 юли 2016 13:26

Фернандо Сантош в хода на турнира успя да избистри състава и тактиката.Започна срещу Исландия и след това в групата с Данило вместо Карвальо,с Андре Гомеш вместо Адриен Силва,с Жоао Моутиньо вместо Ренато Санчес,с Виериня вместо Соареш,с Рикардо Карвальо вместо Фонте и в елиминационната фаза започна да налага състава,с който излезе вчера и успя да спечели.Най-важното в този отбор бе стабилната игра в защита и факта и че Нани и че Роналдо загърбиха еготата си в името на отборната игра,въпреки че вчера португалците не водеха играта и не атакуваха много често те успяха да неутрализират както Пайе така и връзката в атака Гризман-Жиру,и за целия мач вчера допуснаха само по веднъж Гризман,Жиру и Жиняк да имат чисто положение и с малко късмет успяха да се измъкнат и да спечелят отново в продълженията.На това първенство португалците и в трите си мача,в които играха повече от 90 минути впечатлиха със свежест и спокойствие и така с един миг на индивидуалност спечелиха.Колкото до Франция мен вчера ме разочарова Погба,не бе лидерът и играчът,за който се шуми,че ще го купят за 120 милиона евро.Пайе сякаш след единоборството с Кристиано се скри и не показа нищо от представянето си в групите,въобще много слаби два мача подред на Пайе срещу Германия и Португалия,гледайки играта на Жиру в нападение изниква въпроса,че Дешан нямаше план Б,в мачовете с Германия и Португалия Жиру бе изолиран и тук си пролича,че план Б за резерва на Жиру е Жиняк,който разочарова на първенството,макар че вчера можеше да стане героя,но уви стреля в 92-та минута,не в 96-тата.Отново и отново въпроса е защо Дешан не извика Гамейро или Бензема или Лаказет,да за Дешан е важно да има типичния таран,но вчера се видя,че Жиру почти не спечели единоборство с Фонте и Пепе.Радвам се,че френската домакинска серия бе нарушена и че напук на приказките за това как Португалия несправедливо е стигнала до тази фаза,отново запуши устите на критиците и то без Роналдо да има роля във финала.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Евро 2016 | ФИНАЛ: Португалия - Франция - 0:0 (1:0 aet)

Мнениеот sunscres92 » 11 юли 2016 13:31

Не мога да разбера, какво се впечатлявате толкова от цирковете покрай страничната линия. Нито е 1-вия, нито последния.

Но ако не друго, Роналдо знае как да се саморекламира и макар и поне за мен супер изкуствено - си спечели симпатиите на повечето зрители


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта