Колко печелят коментаторите?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Колко печелят коментаторите?

Мнениеот matador1 » 10 юли 2016 18:22

Цяло първенство се наслушах на бисери и откровенни глупости от коментаторите. Някой знае ли колко пари вземат тия пичове, освен че получават безплатна месецна екскурзия във Франция?

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Колко печелят коментаторите?

Мнениеот Red_Pride » 10 юли 2016 18:39

Не вярвам да им дават повече от 2 бона на месец даже и те са им много :?
Image

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14017
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Колко печелят коментаторите?

Мнениеот damyanov1963 » 10 юли 2016 18:43

Ти безгрешен ли си в работата си? Коментатора предава на живо, нормално е да сбърка по някога, но това е и чара на живото предаване. Някой попита ли исландския коментатор колко взима, след като стана за посмешище на цял свят?
Коментаторски гафове винаги е имало. Ще ти кажа два, които помня от едно време - Някъде през 75, или и 76-та беше, по "Спорт и музика", водещият включвайки Пловдив попита Николай Галов - колега Галов, какво става на стадиона в Пловдив, а отговора на Галов беше - На стадиона в Пловдив има куче!
10-на години по-късно, пак Галов, само че по телевизията коментираше мача м/у пловдивското и софийското Локо, по едно време камерата се спря на Галов, който си беше сложил очила, а той малко раздразнено - Аз така понякога си коментирам с очила, но мисля че в момента по-важно е какво става на терена!
А най ми харесва изцепката с Николай Колев на световното в Мексико, през 86-та, за която си мисля че не беше неволна, а натискане пред партийното ръководство, но както и да е. Та тогава на мача България - Ю. Корея, на стадиона имаше 40 000 души, от които почти всичките корейци, които непрекъснато скандираха мощно - Кореа, Кореа, а Мичмана се изцепи - целия стадион скандира - Победа, победа :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Колко печелят коментаторите?

Мнениеот Долно уйно » 10 юли 2016 18:44

Те операторите зад камерите вземат около 2000лв на месец.
Топ коментаторите вземат сериозни за нашите стандарти заплати.
Примерно топ водещите вземат на месец около 10 000лв.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Колко печелят коментаторите?

Мнениеот Мистри » 10 юли 2016 18:46

27 години се наслушах и нагледах на такива като теб.Хора, гледащи в чуждото канче, критикари, но това не ви пречи да гласувате за малоу*ници и да не си вършите работата .
Коментаторите си имат шефове.Ако те преценят-ще ги уволнят.Кой си ти , за да даваш оценки? Знаеш ли как се коментира събитие на живо? Сигурен съм , че ако теб те сложат пред микрофона , ще се насе*еш.
И накрая.Не знаеш ли , че е анадолско , това да питаш хората , колко печелят и за кого са гласували?
се спИцИалисти седми разряд се извъдихте в тази държава.
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Колко печелят коментаторите?

Мнениеот matador1 » 10 юли 2016 18:55

Мистри написа:27 години се наслушах и нагледах на такива като теб.Хора, гледащи в чуждото канче, критикари, но това не ви пречи да гласувате за малоу*ници и да не си вършите работата .
Коментаторите си имат шефове.Ако те преценят-ще ги уволнят.Кой си ти , за да даваш оценки? Знаеш ли как се коментира събитие на живо? Сигурен съм , че ако теб те сложат пред микрофона , ще се насе*еш.
И накрая.Не знаеш ли , че е анадолско , това да питаш хората , колко печелят и за кого са гласували?
се спИцИалисти седми разряд се извъдихте в тази държава.


Аз съм съдил неподготвен хората :lol: ТИ как ме преценяваш с това мое мнение без да знаеш кой съм и без са ме чул как говоря :lol: Да не си гаджето на Алекси Смукачев? :lol: Ай ся, интересно ми е дали получават 600-те лв. които заслужават или повече.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Колко печелят коментаторите?

Мнениеот CTAHKO » 10 юли 2016 19:03

И аз си мисля, че не е много лесно да си коментатор, макар и да изглежда много лесно отстрани 8-) А за да критикуваш някого за нещо, би трябвало да си по-добър в тази работа от критикуваните обекти 8-) Поради тази причина, не че ми харесват някои коментари и коментатори, но ще се въздържа от критики. Смятам че оценки за работата им могат да дават хора, занимаващи се със същото 8-) Ако има такива, да си кажат мнението. Ще е интересно да чуем професионален анализ на работата им 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Колко печелят коментаторите?

Мнениеот Мистри » 10 юли 2016 19:08

matador1 написа:
Мистри написа:27 години се наслушах и нагледах на такива като теб.Хора, гледащи в чуждото канче, критикари, но това не ви пречи да гласувате за малоу*ници и да не си вършите работата .
Коментаторите си имат шефове.Ако те преценят-ще ги уволнят.Кой си ти , за да даваш оценки? Знаеш ли как се коментира събитие на живо? Сигурен съм , че ако теб те сложат пред микрофона , ще се насе*еш.
И накрая.Не знаеш ли , че е анадолско , това да питаш хората , колко печелят и за кого са гласували?
се спИцИалисти седми разряд се извъдихте в тази държава.


Аз съм съдил неподготвен хората :lol: ТИ как ме преценяваш с това мое мнение без да знаеш кой съм и без са ме чул как говоря :lol: Да не си гаджето на Алекси Смукачев? :lol: Ай ся, интересно ми е дали получават 600-те лв. които заслужават или повече.


А ти заслужаваш ли пенсия?
Последна промяна от Мистри на 10 юли 2016 19:25, променено общо 1 път.
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Колко печелят коментаторите?

Мнениеот GOLEADOR » 10 юли 2016 19:13

Имаше един коментатор преди доста време където обявяваше "Мистър Кранкъл" всеки път когато Кранкъл играеше с топката.Голям смях,жалко,че не запомних името на човека.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14017
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Колко печелят коментаторите?

Мнениеот damyanov1963 » 10 юли 2016 19:25

CTAHKO написа:И аз си мисля, че не е много лесно да си коментатор, макар и да изглежда много лесно отстрани 8-) А за да критикуваш някого за нещо, би трябвало да си по-добър в тази работа от критикуваните обекти 8-) Поради тази причина, не че ми харесват някои коментари и коментатори, но ще се въздържа от критики. Смятам че оценки за работата им могат да дават хора, занимаващи се със същото 8-) Ако има такива, да си кажат мнението. Ще е интересно да чуем професионален анализ на работата им 8-)

Станко, моето мнение е, че не трябва да се съди категорично и от двете страни. Все пак коментаторите коментират за зрителите, които си плащат телевизията, не за определен кръг професионалисти от тяхната работа. Така, че нормално е да има и раздразнени зрители, но трябва да има и известно разбиране.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта