По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот veni__85 » 11 юли 2016 01:05

Започнах да гледам по БНТ HD, чух как Ангелов сравни португалците с "грозното патенце", обърнах на Диема спорт HD, там ме издразниха пристрастните коментари на силните мъже, които подкрепяха франсетата, после върнах пак на БНТ.
В края на продълженията Ибришимов щеше да се самоуби от мъка , че франсетата са загубили.


Поздрави на момчетата избрали чуждестранен канал, вие сте печеливши.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот 7 е добро число » 11 юли 2016 06:50

veni__85 написа:Започнах да гледам по БНТ HD, чух как Ангелов сравни португалците с "грозното патенце", обърнах на Диема спорт HD, там ме издразниха пристрастните коментари на силните мъже, които подкрепяха франсетата, после върнах пак на БНТ.
В края на продълженията Ибришимов щеше да се самоуби от мъка , че франсетата са загубили.


Поздрави на момчетата избрали чуждестранен канал, вие сте печеливши.



Благодаря ...... и другият път да си знаете ;)
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: По коя телевизия ще гледате финала на това европейско?

Мнениеот КироВарна » 11 юли 2016 09:38

River Plate написа:
КироВарна написа:Глупостите,които изливат родните телевизионери върху нещастните зрители са просто непоносими!!!Това според мен се дължи на факта,че всички коментират защото са "нечии хора"!!!
............


Супер комплексарско и провинциалистко мнение. Аз гледам НБА през стриймове на американски телевизии и там е пълно с лапсуси, грешки, глупости и неверни статистики. Английското първенство го гледам през стриймове на Скай, където малоумните коментатори те заливат с идиотска статистика, на която британците са царе. Как са завършвали двата отбора на високосна година, колко пъти са играли в дадения месец, кой е печелил по-често като е бил първи център или кой е печелил по-често като е имал повече тъчове и всякакви други английско-олигофренски статистики, които никога нямат значение.

Я си кажи направо,че отбираш малко по ингилизки като ти хортуват,щото ние провинциалистите не можем да вденем какво искаш да се похвалиш!!!На мен лично ми идва малко на нагорно,от смотани льохмани дето не смеят да поздравят съседа,а на форума се изявават като всестранно надарени личности.....които гледат "НБА през стриймове"!!!


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта