Кой трябва да стане треньор на Англия?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот Черният козел » 09 юли 2016 21:45

Хич не ми пука !
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Adolf
Мнения: 98
Регистриран на: 12 юни 2016 22:19
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот Adolf » 09 юли 2016 22:08

iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:
iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:Англичанин трябва да е-Роуън Аткинсън. Така ще се смеем двойно повече.

Въобще няма да се смееш. Сър Роуън Аткинсън е изкл. интелигентен и го е доказал неведнъж - IQ 178.
Твоето IQ колко е ?!

Нали знаеш, че пишеш простотии, не съм казал, че е тъп, а смешен.

Смешен е единствено само когато трябва.А ти че си го гледал само тогава си е твой проблем.
Аз съм гледал по време на Формула 1 миналата година и човека въобще не беше смешен.

Човека ти пише за Роуън Аткинсън (мистър Бийн) - английски комик, чиято работа е да бъде смешен...
Ти къде отлетя с някакви ай кюта и формула 1 ...знаеш ли изобщо кой е мистър Бийн...егати, ти го изкара някакъв мелез между Айнщайн и Шумахер.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот organzata » 09 юли 2016 22:43

Дреме ми на дедовия,за тия дървосекачи!

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот Pragmatichen » 09 юли 2016 22:51

Английски национален отбор и футбол...хахахаха
Световното с 3 отбора да е, те пак ще са трети.
Европейското само те и Лихтенщайн да е, ще са втори.
Англия може да е родина на футбола, но само до там!!!
Навсякъде другаде по света, дори в Индия, ако наливат тези милиарди паундове годишно, хората биха се представяли доста по-прилично на национално ниво.
Онзи ден като чух, че Джо Алън от Уелс струвал 18 млн. паунда(ако не греша), направо се изсмях с глас и го бил довел Брендън Роджърс, а сега при Клоп е твърда резерва.
18 млн. паунда, по доскорошния курс си бяха 25 млн евро, ако не и повече....е, не, тези са НЕНОРМАЛНИ!
Срам, на световното не могат да бият Коста Рика, а на европейското от 1:0 за 18 минути Исландия ги обърна до 1:2 и така заспа мача до края.
На този дърварски отбор и Господ да му стане треньор, НИКОГА НИЩО ГОЛЯМО НЯМА ДА ПОСТИГНАТ!
Само лудите залагат на тях ту на СП, ту на ЕП за титла и те всеки път си тръгват или още в групите или на 1/8 финал.
За Англия има само една дума - НЕЩАСТНИЦИ!
Нито са Велика, нито са и Британия вече, нито са и Обединено Кралство.
Нацията с най-голямо самочувствие без покритие!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
gabriel
Мнения: 88
Регистриран на: 24 юли 2008 22:56
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот gabriel » 09 юли 2016 22:55

треньор на англия -христо янев с президент-гриша ганчев :) :) :) :)

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот Pragmatichen » 09 юли 2016 22:56

Като си помисля, че в последните 10-15 години...Франция, Италия, Испания и Германия се скъсаха да стават ту световни, ту европейски шампиони, и се чудя с какво право Англия се слага сред грандовете?!?
Гранд на какво са?
Грандове на пиенето и вандализма...на феновете. :lol: :lol:
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот шивача » 09 юли 2016 23:16

Азис :!: Само истински педал може да мотивира тези малки пидерасчета, наричащи се лъвове(паркетни!!!). Най-набедената нация и измислени футболисчета. Затова нямат успехи, скоро и фарьорите ще ги поздравяват с "горе ръцете" :evil:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот iliev72 » 09 юли 2016 23:23

Adolf написа:
iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:
iliev72 написа:
SANSIRO7 написа:Англичанин трябва да е-Роуън Аткинсън. Така ще се смеем двойно повече.

Въобще няма да се смееш. Сър Роуън Аткинсън е изкл. интелигентен и го е доказал неведнъж - IQ 178.
Твоето IQ колко е ?!

Нали знаеш, че пишеш простотии, не съм казал, че е тъп, а смешен.

Смешен е единствено само когато трябва.А ти че си го гледал само тогава си е твой проблем.
Аз съм гледал по време на Формула 1 миналата година и човека въобще не беше смешен.

Човека ти пише за Роуън Аткинсън (мистър Бийн) - английски комик, чиято работа е да бъде смешен...
Ти къде отлетя с някакви ай кюта и формула 1 ...знаеш ли изобщо кой е мистър Бийн...егати, ти го изкара някакъв мелез между Айнщайн и Шумахер.

Ти правиш ли разлика между истинският Сър Р.Аткинсън и неговият герой мистър Бийн ?!
За разлика от теб аз съм го виждал без да е в ролята на мистър Бийн(г-н Боб) се замисли колко трябва да си сериозен като човек за да постигнеш това което постигнал той - командор на Британската империя от 2013 г. за принос към драматургията и благотворителността.
Роуън Аткинсън първоначално учи в Дърам, а по-късно следва електроинженерство в Нюкасълския университет. Защитава магистърска степен в Оксфордския университет
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот k_oleto » 09 юли 2016 23:31

Дано вземат Вуцан. Кеф ми е да има нейде и по-слаб отбор от нашия

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Кой трябва да стане треньор на Англия?

Мнениеот гражданин от село » 09 юли 2016 23:46

Гледам, че не се възприема предложението ми за татко Карло, ами тогава да им разпределят отбора за социални помощи из пернишките села в зимния период.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта