Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

И на финал отива........

Анкетата завърши на 08 юли 2016 14:46

Германия
31
51%
Франция
30
49%
 
Общо гласове: 61

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 08 юли 2016 17:12

Аз съм доволен. Поне ще има на финала един отбор, който харесвам. В мач Португалия - Германия щях да се чудя кой от двата отбора по-малко искам да загуби. (Ясно ми е, че мнозинството са именно с подобна негативна настройка за Португалия - Франция, но няма как всички да сме доволни.) Не се наемам да кажа дали Рицоли не допусна грешки - при всички положения имаше спорни ситуации. Извън това се видя, че доста хора тук или надцениха Германия, или подцениха Франция, ако съдим от някои коментари не само преди този мач, ами изобщо през последните седмици. Надявам се "петлите" да спечелят и финала, макар че там ще им е по-трудно от вчера - съперникът им не е по-силен от вчерашния, но стилът на Португалия май ще им е по-неудобен от този на немците.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот Der Führer » 08 юли 2016 18:10

Red_Neck написа:
Der Führer написа:
Red_Neck написа:Дузпата си беше 99%-ова и съдийството не оказа чак толкова голямо влияние в/у резултата.
Истината е, че без Хумелс, Кедира и Гомес, Германия загуби по един много важен играч във всяка линия, а се видя, че алтернативите са далеч от нивото на титулярите.
... и въпреки всичко, швабите имаха повече положения за гол, но .... не си ги вкараха.
В такъв мач и срещу подобен отбор, ако не вкараш поне едно от всеки 3-4 положения за гол, си загубен.
Изключително разочароващ мач на Мюлер, Гьотце и Швайни .... а това (на хартия) са едни от футболистите, които биха могли да направят разликата в един мач.
Джан с картон от съблекалнята няма какво да го съдим, а Кимих има още мноооого да учи (макар ударът му в гредата да бе от висока класа), особено в дефанзивен план.


Честито на феновете на Франция. Напълно заслужена победа.

Хьоведес замени напълно Хумелс в дефанзивен план ... тоест свърши си работата . Беше и близо до гол . Кедира това ЕП не допринесе с нищо съществено , но не Джан беше човека който да го замести . Единствената истинска загуба беше Гомес .

Признавам си, че много по-изкъсо следиш немския футбол и оценявам твоето мнение, но ... ;)
Хумелс е много важен при изнасянето на топката, а Хумелс + Кедира допринасят много за по-ефективната игра на Кроос (за мен най-важният играч в отбора) и Йозил.
... иначе Хьоведес определено се справи перфектно в дефанзивен план, а шпагатът му с/у Жиру може да намери място във всеки учебник по футбол ... ;)

Не изнасянето на топката беше проблема на немците , а липса на фигура в атаката , която да подпомогне Кроос и Дракслер . С типичен нападател на върха на атаката , щеше да е съвсем друго . В селекцията на извратения , обаче само Гомес е такъв .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот Der Führer » 08 юли 2016 18:23

защо написа:Фюрер, снощи Кимих ви беше най-активният играч, ти заради една грешка го изкарваш сега абсолютен некадърник. А Гризман, който нищо особено не показа, за това, че веднъж успя да бутне топката между краката на Нойер, го изкарват герой на мача.

Те и децата които подаваха топките около терена бяха много активни , да ги номинираме за "Златна топка" . Това , че е търчал като отвъзан кон , не означава че е свършил нещо полезно . За цяло първенство няма нито едно центриране като хората . Няма скорост , нито чувство за позициониране , нито пък разполага с техника да се надиграва един на един . Има си качествата за дефанзивен халф и не е виновен че го пускаха на позиция , на която е безполезен . Но олигофренската му изява реши мача . Няма право в такъв момент , в собственото наказателно поле , да предприема при никакви рискове . Много си е повярвал , че цъкането на пасчета на 1 метър при Гуардиола , е истински футбол .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот matador1 » 08 юли 2016 18:46

Udoji90 написа:Аз съм доволен. Поне ще има на финала един отбор, който харесвам. В мач Португалия - Германия щях да се чудя кой от двата отбора по-малко искам да загуби. (Ясно ми е, че мнозинството са именно с подобна негативна настройка за Португалия - Франция, но няма как всички да сме доволни.) Не се наемам да кажа дали Рицоли не допусна грешки - при всички положения имаше спорни ситуации. Извън това се видя, че доста хора тук или надцениха Германия, или подцениха Франция, ако съдим от някои коментари не само преди този мач, ами изобщо през последните седмици. Надявам се "петлите" да спечелят и финала, макар че там ще им е по-трудно от вчера - съперникът им не е по-силен от вчерашния, но стилът на Португалия май ще им е по-неудобен от този на немците.


Много е трудно да се решиш кои лекета ти са по-малко противни... може би портокалите, понеже имат един гнусен КР7, а остатъка си е симпатичен отбор.

Скучно първенство като цяло. Имаше два момента, които наистина бяха култови: отстраняването на Англия и дузпите между Германия и Италия. Други хубави моменти... голът на Шакири например... като цяло едно по-скучноватите европейски се получи. Нямаше нито един наистина силен отбор. Ако сега беше световното, може би Чили щеше да е шампион... в Копа Америка беше лудница тази година.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 08 юли 2016 21:52

Кристиано е един от малкото "бели" в отбора на Португалия, вероятно заради това те е гнус от него.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот MCMXIII » 09 юли 2016 09:51

Furious_Monk написа:Кристиано е един от малкото "бели" в отбора на Португалия, вероятно заради това те е гнус от него.


Много бел бе :)

Разсъни ме, благодаря ти :!:
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот doktora25 » 09 юли 2016 10:27

Аз към младите (Кимих, Дракслер, Джан и Зане) имам най-малко забележки откъм желанието с което играха, активността, включването им в трудния момент, реализиран процент от потенциала им към момента. Те са бъдещето и аз съм спокоен. И за Вайгъл съм сигурен, че щеше да се включи по същия начин, но с 5-ма щеше да бъде твърде голям риск. Лидерите и стълбовете в отбора обаче изневериха. Не можеш без нито едно чисто създадено положение в полуфинала и само с 1 наистина силен мач (срещу Словакия) да стигнеш до финала (макар че същото направиха португалците).
Аз нямам никаква идея обаче за кого да бъда на финала.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43772
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот rhaegar » 09 юли 2016 10:29

MCMXIII написа:
Furious_Monk написа:Кристиано е един от малкото "бели" в отбора на Португалия, вероятно заради това те е гнус от него.


Много бел бе :)

Разсъни ме, благодаря ти :!:


Бял, бял, колко да е бял? Като някой от Факултето. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот MCMXIII » 09 юли 2016 10:40

doktora25 написа:Аз нямам никаква идея обаче за кого да бъда на финала.


Прояви джентълменство и стискай палци за К. Коман :)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Eвро 2016, 1/2 финал Гeрмания - Франция 0:2 FT

Мнениеот matador1 » 09 юли 2016 18:12

Furious_Monk написа:Кристиано е един от малкото "бели" в отбора на Португалия, вероятно заради това те е гнус от него.


Това не го разбрах :) Пък Кристиано е като порцелан направо :lol: :lol: :lol:

MCMXIII написа:
doktora25 написа:Аз нямам никаква идея обаче за кого да бъда на финала.


Прояви джентълменство и стискай палци за К. Коман :)


Или Ренато ;) Очаквам най-тъпия финал, от всички които съм гледал (за сега номер 1 в тая листа ми е Испания - Холандия).


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта