ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот nghcvth » 03 юли 2016 10:05

Тъп и скучен мач без кой знае какви положения. Дебненето и ослушването във футбола стана като при колоезденето, е, там поне има атаки. Изпълненията на дузпите- майко мила. Ударите на Пеле, Швайнщайгер и Дзадза (е това беше потресаващо тъпо) и дете от детската градина нямаше да ги бие толкова калпаво.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот matador1 » 03 юли 2016 10:23

wolf написа:
0007 написа:
matador1 написа:
Никога не съм разбирал защо толкова много в хора в България не харесват Германия. Никога. Въпреки че за разлика от почти всички западноевропейски държави само тя ни е подавала ръка в тежки моменти ;) Дори сега. За съжаление през соца много яростно ни учеха да мразим Германия.


Аз точно общо със соца нямам,извинявай :lol: Не знам колко хора мразят Германия,но 80 % от познатите ми и роднините ми от мъжки пол са от Германия(хора от всякакви поколения.Да не говорим,че по студията в БНТ пак всички са за дойчовците и то накрая става един непрестанен хайп,който откровено ме дразни.Плюс това немските футболисти винаги са ми изглеждали като такива,които смятат,че на национално ниво са много над всички.Та в общи линии това са причините. :lol:

Затова твърдо за финал Франция-Уелс!

1/2 финал, Финал, 1/2 финал, 1/2 финал, Титла, 1/2 финал. Познай защо се мислят над всички останали. И защо има такъв hype. Този отбор буквално не слиза от 1/2 финалите независимо с кого и как играе.


Пък аз мисля, че Германия са единственият по-силен отбор, който се изказва премерено за качествата си.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот iliev72 » 03 юли 2016 11:01

Ако не беше глупостта на черният германец не виждах как Италия ще вкара гол и всичко приключваше в 90 мин. Ако не се лъжа това е втора голяма глупост на Боатенг това първенство.
Боатенг има късмет , че фюрера не е жив отдавна ;)
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот RedeviL » 03 юли 2016 11:06

Авалокитешвара написа:Безобразен избор на Лъов. Нито Йозил, а още по-малко Швайнщайгер трябваше да бият дузпи. Щайгер беше видимо свършил с въздуха. Боатенг беше задължителен според мен за титуляр. Дза Дза също беше глупав избор за италианците (120 минута смяна...).

Абсолютно! Льов трябваше да заложи на най-младите да бият в първите пет, защото точно те показаха желязна психика и то в най-трудния момент.. Особено изражението на Кимих преди неговата дузпа беше като на терминатор. ;)

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот drvasko98 » 03 юли 2016 11:13

doktora25 написа:Първенството днес свърши. Французи, португалци са абонати.


Свършил е само полуфинала. Не отписвай, който и да е от двата финалиста (95% циганите). Точно те с безумно кривия си футбол и това, което съдбата има да им връща от 2004 г. са изключително опасен съперник на финал.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия

Мнениеот enguerino » 03 юли 2016 11:21

enguerino написа:3-3

Все някога ще позная :mrgreen:

Най-накрая и аз познах. Пък макар и след 5те дузпи :lol:

Тва момченце на което му викам Пеле откъде го има тва самочувствие. Почна да показва как щял да бие дузпата и накрая добре, че флагчето се наведе, че щеше да го бутне. Заза и Иванович имитираха Меси :mrgreen:

Мюлер откакто изпусна дузпата срещу Атлетико е тотална спрял и в голяма дупка.

Боатенг е нормално да направи такава дузпа, нали ония ден са играли волей. Високо, високо, постави блокадата :lol:

ПП. Без Хумелс и може би Гомес и Кедира на 1/2 финал :roll:
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот Sardukar » 03 юли 2016 11:40

Изключително съм разочарован. Няма място за оправдания, но шибаняците от УЕФА е време да разберат, че в полза на играта е отборите да разцъкват с оптималните си състави. Трябваше да направят първото наказание в турнира да е след 3 жълти картона, след като вече се играе ѝ 1/8 финал.
Първенството е провал за Италия, след като отпаднаха от Германия. Никой няма да помни добрата им игра, а (евентуално) само тъпото изпълнение на дузпи. Всички, които биха в центъра вкараха...
За да не пожелавам всичко най-лошо на отборите, които останаха в турнира...просто ще прекратя гледането му.
Image
Image
Image

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9057
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот bubka » 03 юли 2016 12:21

Някой някъде беше писал, че катеначото е мъртво, не, не е. :!: По дяволите, дори отборът на Северна Ирландия прекара повече време в противниковата половина от Италия. :shock: От голямо значение за футбола е такива отбори да си заминават възможно най-бързо. Дори Уелс и Исландия не играят такъв футбол, Уелс даже направиха много красиви мачове, Исландия малко катеначосват, ама Франция ще им види сметката довечера. :mrgreen:
Офтопик:

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот smoothc » 03 юли 2016 12:29

но шибаняците от УЕФА е време да разберат

Айде, пак УЕФА виновна...
Никой не е виновен на треньорите, че не разпределеят адекватно игровите минути на играчите, още повече, че те много добре знаят кои са рискови - и като физическа форма, и като вероятност от получаване на картони.
Ако аз съм треньор, бих направил всичко възможно всеки един от играчите които съм взел, да получи игрово време.
Презумпцията е, че щом съм го взел, значи му имам доверие и знам, че може да помогне на отбора със своите качества.

CSKA69
Мнения: 4439
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ЕВРО 2016, 1/4 финал, Германия - Италия - 1:1 (6:5 pen)

Мнениеот CSKA69 » 03 юли 2016 12:41

bubka написа:Някой някъде беше писал, че катеначото е мъртво, не, не е. :!: От голямо значение за футбола е такива отбори да си заминават възможно най-бързо.


Няма грешен или правилен модел за играене на футбол, това съм разбрал за над 20 години гледане на този спорт. Единственото важно условие е да е ПЕЧЕЛИВШ ;) Това го казвам от позицията на човек, който определено не е привърженик на италианския стил на игра, но не бих си позволил да казвам, че едва ли не е вреден за футбола като игра и тн.. Напротив - силата на този спорт е в изключително разнообразния начин, по който може да печелиш;)
Изображение

Изображение


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта