Евро 20166 1/8 финал Англия-Исландия | 1:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Евро 20166 1/8 финал Англия-Исландия | 1:2 FT :)

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 29 юни 2016 07:49

В английските първенства играят много чужденци.За това първенствата им са интересни.А в националният отбор липсват и за това са слаби.Една спорна титла им е успеха,но самочувствието им на създатели на футбола е вечно.Без основание,както и това че на всяко първенство се обявяват за фаворити.Една държава с население колкото Пловдив отново ги свали на Земята.Брекзит и във футбола.

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Евро 20166 1/8 финал Англия-Исландия | 1:2 FT :)

Мнениеот daduradam » 30 юни 2016 14:57

kingofpop написа:реално погледнато няма нито 1 добър английски футболист в момента, а за всеки се иска 40-50 милки :mrgreen:

Айде да имат 1-2 добри играчи... Че са идиоти и се дънят - така е, но аз твърдя, че ако бяха излезнали срещу по-класен отбор, например Испания имаха далеч по големи шансове ;) В крайна сметка солидно се посмях, особено на генЯлната идея Кейн да изпълнява корнерите :lol:
kingofpop написа:интересното е, че наистина има хора, които в момента вярват, че е най-силното първенство :mrgreen: :mrgreen:

Профани... не знам шпаньолците с колко отбора трябва да са на финалите в Юропата, че да ги признаят за най-силното първенство :? Друг е въпросът, че се концентрираха най-добрите треньори в последните години именно в Англия, може би липсват само Чоло и Анчелоти. От догодина очаквам и се надявам да тръгне нагоре първенството, че битка за топ3 хич не ми е по вкуса


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта