Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Adolf
Мнения: 98
Регистриран на: 12 юни 2016 22:19
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Adolf » 27 юни 2016 22:09

icko65 написа:
Adolf написа:Два страхотни отбора, със страхотни индивидуалности - Испания и Хърватска - бяха съсипани от треньорите си.
Радвам се за Италия, но ми стана кофти за Иниеста - единствения, който знаеше защо е на терена (и Де Хеа,разбира се).
На това европейско има яки треньорски битки, звездните футболистчета остават на заден план.
Испания заприлича на Аржентина и Меси - всички очакват да направи нещо неземно и накрая нищо...испанците очакват Иниеста да ги мъкне на гърба си.
Италия не знам защо се радваха толкова, това им беше предпоследния мач...
Финала е Германия - Белгия.

А защо не Италия-Белгия?

Възможно е...но малко вероятно ;)

bilyaletdinov написа:Изключително много се радвам за този успех на Скуадрата, беше сладко отмъщение за случилото се в Киев. Ако Италия с този си отбор стигне до финал и го вземе всичко различно от Златна топка за Буфон ще е гавра с футбола...

Буфон заслужава "Златна топка" и без Италия да стигне финал, но сигурно знаеш че на вратари "не дават" - справка: Нойер - 2015...
Стига писане, че агнлетата и исландците правят егати мача :)

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот bilyaletdinov » 27 юни 2016 22:09

Вия и Милито, а зад тях Аймар вкараха Сарагоса в Европа, ако не се лъжа.
Това е положението. Не знам кои са тия 10 души дето ще ги изброиш.
Просто Испания имаше уникално поколение и изстиска абсолютно всичко от него. Две европейски и световна титла.
Не е лесно да започнеш да налагаш нов стил. Това означава да се разделиш с половин отбор, което няма да е никак безболезнено.

Колкото до Германия, вчера ги гледам ми те си играяг баш като Байерн, ама не на Юп, с дълбоката преса и бързо отнемане на топката.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Thsmith » 27 юни 2016 22:21

sapio0o написа:
Дидо написа:Точно отбори като Норич,Евертън,Саутхямптън,и не на последно място Лестър може да разкрие "великия" Конте,който може би ще бъде скрит още в събота.
Конте не е за английския футбол,мястото му е в Италия

Те затова мачкат навсякъде, понеже никой не може да ги разгадае. Спри да слушаш диема и ще поумнееш.

Der Führer написа:Ето - аз го казвам ... Искам любимия ми Байерн да играе , както го правеше по времето на Хайнкес . И възможно най-бързо да загърби олигофренския футбол на Гуардиола .

Футболът на Гуардиола не е олигофренски. Всичко зависи от това с какви футболисти разполагаш. Подходът му да разруши немския стил бе олигофренски. Не е здравословно да отидеш в чужда държава и да развалиш настоящ носител на требъл с разни каталунски философии. Все пак чест му прави, че опита де. :lol:

Иначе аз ти обещавам, че ще практикувате футболът, който искаш с Анчелоти. Може обаче да изпуснете някоя титла в Бундеслигата. :lol:

Е кое му прави чест да разруши нещо което е уникално и доминиращо бре :lol: Все едно да ти дадат едно ферари и ти да го направиш на жигула :lol:


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот sapio0o » 27 юни 2016 22:23

''Все пак му прави чест, че опита''... Че опита да си наложи идеите, смит. :lol:

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Pichichi » 27 юни 2016 22:34

Thsmith написа:
sapio0o написа:
Дидо написа:Точно отбори като Норич,Евертън,Саутхямптън,и не на последно място Лестър може да разкрие "великия" Конте,който може би ще бъде скрит още в събота.
Конте не е за английския футбол,мястото му е в Италия

Те затова мачкат навсякъде, понеже никой не може да ги разгадае. Спри да слушаш диема и ще поумнееш.

Der Führer написа:Ето - аз го казвам ... Искам любимия ми Байерн да играе , както го правеше по времето на Хайнкес . И възможно най-бързо да загърби олигофренския футбол на Гуардиола .

Футболът на Гуардиола не е олигофренски. Всичко зависи от това с какви футболисти разполагаш. Подходът му да разруши немския стил бе олигофренски. Не е здравословно да отидеш в чужда държава и да развалиш настоящ носител на требъл с разни каталунски философии. Все пак чест му прави, че опита де. :lol:

Иначе аз ти обещавам, че ще практикувате футболът, който искаш с Анчелоти. Може обаче да изпуснете някоя титла в Бундеслигата. :lol:

Е кое му прави чест да разруши нещо което е уникално и доминиращо бре :lol: Все едно да ти дадат едно ферари и ти да го направиш на жигула :lol:



:lol: :lol: :lol:
И да твърдиш че си най-добрия дизайнер на автомобили!

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот maldin1 » 27 юни 2016 22:43

Adolf написа:Буфон заслужава "Златна топка" и без Италия да стигне финал, но сигурно знаеш че на вратари "не дават" - справка: Нойер - 2015...
Стига писане, че агнлетата и исландците правят егати мача :)
Кой беше пък Нойер? Те не дадоха "Златни топки" на Буфон и О. Кан ти на Нойер искаш да дадат....
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Der Führer » 27 юни 2016 22:49

maldin1 написа:
Adolf написа:Буфон заслужава "Златна топка" и без Италия да стигне финал, но сигурно знаеш че на вратари "не дават" - справка: Нойер - 2015...
Стига писане, че агнлетата и исландците правят егати мача :)
Кой беше пък Нойер? Те не дадоха "Златни топки" на Буфон и О. Кан ти на Нойер искаш да дадат....

Най - добрия вратар в света през последните 3 години е Нойер ... според специалистите . Според мен - през последните 5 ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Adolf
Мнения: 98
Регистриран на: 12 юни 2016 22:19
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Adolf » 27 юни 2016 22:56

Der Führer написа:
maldin1 написа:
Adolf написа:Буфон заслужава "Златна топка" и без Италия да стигне финал, но сигурно знаеш че на вратари "не дават" - справка: Нойер - 2015...
Стига писане, че агнлетата и исландците правят егати мача :)
Кой беше пък Нойер? Те не дадоха "Златни топки" на Буфон и О. Кан ти на Нойер искаш да дадат....

Най - добрия вратар в света през последните 3 години е Нойер ... според специалистите . Според мен - през последните 5 ;)

....и беше главния "виновник" за световната титла 2014...

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Sardukar » 27 юни 2016 23:51

Наистина съм щастлив. Вярвах, че Италия ще им набие каските, ама чак такова пребиване. Мисля, че основната разлика идва от треньорите.
От 2008 г., чаках това да се случи. 2012 г. започне добре с мача в груповата фаза, но финалната среща...наистина ме разстрои.
След две поредни европейски, гарнирани със световна титла...нормално е да има спад при испанците. Респект за това, което постигнаха, но се надявам да мирясат малко.
Няма ги някои значими фигури, но истината е, че този отбор спрял да се развива от много време и това е основния им проблем.
Дел Боске се провали с гръм и трясък. Също така и хората, които го оставиха след световното в Бразилия.
Конте със сегашните футболисти на Испания....най-малкото щеше да изглежда много по-конкурентен. На практика, ако Италия бяха по-точни пред гола...щеше да стане много по-явно, огромната разлика в представянето.
Браво на всички в Италия!
Image
Image
Image

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот kingofpop » 28 юни 2016 00:32

doktora25 написа:Как я виждате тая работа с титла за Сити? Моу, Конте, Клоп за нищо ли ги нямате? Да не добавя и Раниери. :lol:
Уж гледахте днешния мач, а никаква поука не сте си взели. Game over. La finito. Тики таката умре и цяла нощ ще я поливам. Челси може пострадат единствено от много испанци, които събраха през последните месеци - и то от посредствените.


това го чувам за 100 тен път, помня през 2014 та като паднахме от Атлети се пишеше за край на ерата на Меси и Барса, а 1 година по късно требъл и Боатенг със счупен кръст ;) :mrgreen:

испанците са без треньор, напълно очакван крах...а и с Мората и Нолито....тоя Дел Боске е изперкал
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта