Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот CTAHKO » 27 юни 2016 21:28

sapio0o написа:
Дидо написа:Конте ще бъде разкрит точно на албиона.

То май всички там ги разкриват, а? Пеп го нарочихте, сега Конте. И кой ще ги разкрие? Стоук и Уотфорд? Или Норич и Евертън? Да ви го таковам и на медийните логики с това английско.

Конте малко мяза на Симеоне. Страхотна страст, тактически брилянтен и най-важното знае как да изстиска максимума от играчите си. И ако Атлетико малко или много разполагат с класа, то италианците като изключим защитниците и Буфон са пълен ужас.

Смятай какъв отбор направи смешни най-добрите защитници - Рамос и Пике :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот slash1912 » 27 юни 2016 21:30

Рамос и Пике били най-добрите защитници :lol: :lol: :lol: Единия го плюят във форума на Реал всяка седмица,а другия показва среден пръст на химна на страната си :mrgreen:
Image

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот sapio0o » 27 юни 2016 21:31

^^Нали това казвам бе, Станкич. Страхотен подход на Конте и феноменална дисциплина от играчите. Напълно си заслужиха успеха.

Thsmith написа:
sapio0o написа:
Дидо написа:Конте ще бъде разкрит точно на албиона.

То май всички там ги разкриват, а? Пеп го нарочихте, сега Конте. И кой ще ги разкрие? Стоук и Уотфорд? Или Норич и Евертън? Да ви го таковам и на медийните логики с това английско.

Конте малко мяза на Симеоне. Страхотна страст, тактически брилянтен и най-важното знае как да изстиска максимума от играчите си. И ако Атлетико малко или много разполагат с класа, то италианците като изключим защитниците и Буфон са пълен ужас.

Всичко с времето си. Мен лично ме кефи как води отборите си и как разчита на дисциплина и много тичане. Не смятам обаче, че може да успее ако играе с 3 ма централни разни шантави схеми. Вярвам обаче, че ще се адаптира и ще подходи с доста по позната схема и нещата ще му тръгнат. Още повече, че няма да има мачове в Европа.


Според играчите, смит. Челси не ги знам как играят и с какви футболисти ще разполагат за сезона, но определено ги чака успешен сезон с този човек. С риск да се повторя, видяхте как Раниери внесе мъъъъничко тактика и прехвалените английски отбори го отнесоха от средняци като Варди и Марез.

Според мен все пак Пеп ще спечели титлата. Все му се падат отбори с готови футболисти и неограничен бюджет, та не вярвам да се издъни. В Европа ще го мятат де. :lol:

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Der Führer » 27 юни 2016 21:31

Балкански Орел написа:Че то пас-пас-гол си е истинския футбол за мен.
Всеки, който ще каже, че не иска любимия му отбор да играе като Барселона и Испания е лъжец.Това е магията на финтове, динамика, спринт и техника, това е футбола.Дано Испания да практикуват този стил докато съм жив.

Ето - аз го казвам ... Искам любимия ми Байерн да играе , както го правеше по времето на Хайнкес . И възможно най-бързо да загърби олигофренския футбол на Гуардиола .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Pichichi » 27 юни 2016 21:32

Испанците имат огромна нужда от освежаване на отбора и идеите им за игра, този отбор трябва да се научи да играе и на контраатака.
Не казвам това да им е основна идея за играта, но трябва да го имат като опция. Нов треньор задължително мойто предположение е Биелса!
А това че испанците имали само едно свястно крило в лицето на Васкес не е вярно ей го моя любимец Коке :mrgreen: от Севиля,
по принцип е бекче ама когато трябва е крило и голмайстор! :lol:
Сега сериозно испанците имат много силни флангови играчи- Нолито не е от тях!
Последна промяна от Pichichi на 27 юни 2016 21:37, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Дидо » 27 юни 2016 21:32

sapio0o написа:
Дидо написа:Конте ще бъде разкрит точно на албиона.

То май всички там ги разкриват, а? Пеп го нарочихте, сега Конте. И кой ще ги разкрие? Стоук и Уотфорд? Или Норич и Евертън? Да ви го таковам и на медийните логики с това английско.

Конте малко мяза на Симеоне. Страхотна страст, тактически брилянтен и най-важното знае как да изстиска максимума от играчите си. И ако Атлетико малко или много разполагат с класа, то италианците като изключим защитниците и Буфон са пълен ужас.

Точно отбори като Норич,Евертън,Саутхямптън,и не на последно място Лестър може да разкрие "великия" Конте,който може би ще бъде скрит още в събота.
Конте не е за английския футбол,мястото му е в Италия
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот sapio0o » 27 юни 2016 21:35

Дидо написа:Точно отбори като Норич,Евертън,Саутхямптън,и не на последно място Лестър може да разкрие "великия" Конте,който може би ще бъде скрит още в събота.
Конте не е за английския футбол,мястото му е в Италия

Те затова мачкат навсякъде, понеже никой не може да ги разгадае. Спри да слушаш диема и ще поумнееш.

Der Führer написа:Ето - аз го казвам ... Искам любимия ми Байерн да играе , както го правеше по времето на Хайнкес . И възможно най-бързо да загърби олигофренския футбол на Гуардиола .

Футболът на Гуардиола не е олигофренски. Всичко зависи от това с какви футболисти разполагаш. Подходът му да разруши немския стил бе олигофренски. Не е здравословно да отидеш в чужда държава и да развалиш настоящ носител на требъл с разни каталунски философии. Все пак чест му прави, че опита де. :lol:

Иначе аз ти обещавам, че ще практикувате футболът, който искаш с Анчелоти. Може обаче да изпуснете някоя титла в Бундеслигата. :lol:
Последна промяна от sapio0o на 27 юни 2016 21:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот doktora25 » 27 юни 2016 21:35

Как я виждате тая работа с титла за Сити? Моу, Конте, Клоп за нищо ли ги нямате? Да не добавя и Раниери. :lol:
Уж гледахте днешния мач, а никаква поука не сте си взели. Game over. La finito. Тики таката умре и цяла нощ ще я поливам. Челси може пострадат единствено от много испанци, които събраха през последните месеци - и то от посредствените.
Последна промяна от doktora25 на 27 юни 2016 21:41, променено общо 1 път.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот Groucho » 27 юни 2016 21:38

Голяма победа за Италия. Четвъртфиналът с Германия е ясен: единият отбор ще остане с пръст в носа, а другият ще извоюва пирова победа, защото ще трябва да се изправи срещу Англия на полуфинала, а Варди е абсолютно бесен, защото гласува с голямо "ЗА" оставането на Кралството въ Европа :lol:

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1780
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Евро 2016 | 1/8 финал: Италия - Испания / 27.06 / 19:00ч

Мнениеот locke » 27 юни 2016 21:38

slash1912 написа:Рамос и Пике били най-добрите защитници :lol: :lol: :lol:


По-лошо от Рамос и Пике е само Рамос и Пепе :lol: :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта