Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1 AET

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот Player » 26 юни 2016 14:05

Раждането в родилното, сигурно е по-леко и приятно от този мач. Това беше мъка на квадрат. Поне имаме победа над отбор, който сред най-добрите осем в Европа. А може и повече. Макар че с голям късмет ги бихме насред Португалия. Не че този факт ги прави нещо повече от нищожествата, които са националите ни сега, но е любопитен факт и куриоз.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот Furious_Monk » 26 юни 2016 14:45

Ами не е куриоз. Португалците извадиха тактика и късмет в този мач, но влезнаха в това европейско в лошо състояние. Имат сериозни проблеми със защитата и нападението, и ако Роналдо не играе добре, могат да загубят от всеки отбор, по всяко време , на всеки турнир.

Вчера си сложиха персонален пазач на Модрич, който бе прибран като дефанзивен халф от хърватския треньор, така неговата свобода и креативност с включвания с топка в краката в чуждата половина на терена бе допълнително ограничена. Той и Ковачич го умеят най-добре от настоящите им играчи, но просто треньорът им нямаше топките да включи втория вместо Брозович или Бадел, въпреки малкото игрово време което получи Кова в Реал.

Хърватският треньор си го вкара мощно отзад, а португалците просто чакаха. Май всъщност очакваха дузпите. Едно нещо може да се каже за тях, излезнаха от психологическата дупка в която се намираха, което ме изненада. Те просто си свършиха работата, от тук насетне всичко друго е бонус, в следващите им мачове не би трябвало да го има това напрежение в играта им.
Общо взето все едно гледах Барселона срещу Атлетико. Едните цъкат топката, другите се борят здраво, грамотно като отбор(въпреки поредните простотии на Пепе в португалския тим) и чакат своя шанс.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот drvasko98 » 26 юни 2016 15:10

NOMER14 написа:Вие май малко първенства сте гледали?! Какво му е на мача - като него има доста по първенствата в големите формати. В плейофната фаза такива мачове са често явление.


115 минути без точен удар във вратите. Може би да ми посочиш друг такъв от многото, сигурно няма да си затруднен

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот marco_bailey » 26 юни 2016 15:23

Доста страхлива тактика и поведение на хърватите, които поне на книга трябваше да са явния фаворит в мача. Видя се малко преди гола, че португалците са доста палави в защита, когато бъдат притиснати.
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот bilyaletdinov » 26 юни 2016 15:40

След мача срещу Испания половината форум говореше за финал на Хърватия и как играели най-добре.
Мачовете в групите нямат абсолютно никакво значение! Португалия на Сантос е твърде вероятно да стигне на финал. Имат най-опитния отбор, а Сантос е изключителен майстор на дефанзивната игра.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот doktora25 » 26 юни 2016 15:56

Аз хубаво обвинявам треньора, той несъмнено е крив и празноглав, обаче няма да бъде обективно ако не бъде потърсена вина и в някои от играчите и аз бих се насочил към тези, които би трябвало да са най-големите звезди, а именно Модрич и Ракитич. Ако за първия може да се търси обяснение в контузията, извадила го от няколко срещи, макар че и тук има известни уговорки, то за втория какво оправдание има? Върти ми се всъщност нещо по въпроса, но е най-добре да го запазя за себе си.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот sapio0o » 26 юни 2016 16:02

doktora25 написа:.... и аз бих се насочил към тези, които би трябвало да са най-големите звезди, а именно Модрич и....

Модрич изпълняваше три роли вчера. Тази на дефанзивен халф, на градивен такъв, както и на защитник. Бе втори по рейтинг след съотборника си Сърна.

Независимо дали играе в Реал или Хърватия, Лука е винаги най-добрият в отбора, така че всякакви критики са излишни. Не може да играе сам все пак, нали?
Изображение

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот enguerino » 26 юни 2016 16:10

doktora25 написа:Аз хубаво обвинявам треньора, той несъмнено е крив и празноглав, обаче няма да бъде обективно ако не бъде потърсена вина и в някои от играчите и аз бих се насочил към тези, които би трябвало да са най-големите звезди, а именно Модрич и Ракитич. Ако за първия може да се търси обяснение в контузията, извадила го от няколко срещи, макар че и тук има известни уговорки, то за втория какво оправдание има? Върти ми се всъщност нещо по въпроса, но е най-добре да го запазя за себе си.

Ще си позволя да перифразирам КР: "Ако всички бяха на нивото на Манджукич, Хърватия можеше и да продължат".
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот NOMER14 » 26 юни 2016 16:38

Какво сте се хванали за силата на хърватите. Нашите от Американското лято бяха къде-къде по-класни от тия хърватчета. За 10 месеца биха Франция, Аржентина и 2 пъти Германия.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот doktora25 » 26 юни 2016 17:12

sapio0o написа:
doktora25 написа:.... и аз бих се насочил към тези, които би трябвало да са най-големите звезди, а именно Модрич и....

Модрич изпълняваше три роли вчера. Тази на дефанзивен халф, на градивен такъв, както и на защитник. Бе втори по рейтинг след съотборника си Сърна.

Независимо дали играе в Реал или Хърватия, Лука е винаги най-добрият в отбора, така че всякакви критики са излишни. Не може да играе сам все пак, нали?

Аз нищо против него нямам по принцип, свършил е явно немалко в дефанзиван план в мача, има принос за малкото положения пред собствената врата, обаче да се говори за рейтинг и някаква положителна оценка на който и да е от играчите при това (без)срамно, скандално и престъпно представяне на целия отбор не мисля че е редно. В градивен план за хърватите (свежи идеи, създадени положения) - кръгла нула и не може да не бъде търсена отговорност в халфовата линия. Бих го оправдал донякъде заради контузията, но Ракитич - в никакъв случай. Не трябва ли да се търси отговорност за липсата на скорост, агресия, безмилостна борба за първата топка, хитри извеждащи пасове, технични преодолявания 1:1, предвид по-високата индивидуална класа в халфовата линия?
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта