Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1 AET

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот Pichichi » 26 юни 2016 07:50

Треньорчето на Португалия си стегна защитата и си отстрани уж великите хървати. Не чак толкова неочаквано е това.
Португалия като нищо може да са на финал, в потока им Унгария/Белгия, Полша и Уелс! :lol:
Аз лично си легнах на полувремето и май не съм сбъркал.

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот soundmax » 26 юни 2016 08:03

Pichichi написа:Треньорчето на Португалия си стегна защитата и си отстрани уж великите хървати. Не чак толкова неочаквано е това.
Португалия като нищо може да са на финал, в потока им Унгария/Белгия, Полша и Уелс! :lol:
Аз лично си легнах на полувремето и май не съм сбъркал.

Не си единствения който си легна след 1-вото полувреме :mrgreen: и аз се радвам, че не го догледах тоя мач, щом португалците с тоя не особенно силен отбор продължават толкова напред .... нямам думи !
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 26 юни 2016 08:40

Много грозен, направо дърварски мач. Яд ме е, че го гледах. Нищо общо с Испания-Хърватия.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот enguerino » 26 юни 2016 10:35

Брутално тъп мач. Почти съм сигурен, че играха Витор Байя и Плетикоша.

Досега оправданието беше, че всеки търси точки за да продължи. Сега е, че 1 грешка и си аут. По-тъпо Евро и от 2004 и дори 2-3 много добри мача вече няма да го променят.

Хърватите сами са си виновни - нищо общо с играта от групите. Португалия вече с 4 хикса. А играта им е... ама като имаш предвид къде е бил Сантош преди тва треньор сумати години всичко си идва на мястото.

На финала ще съм за отбора от другия поток. От този не остана нито 1 към който да имам поне малко симпатии.

ПП. Все повече имам чувството, че ония исландец направи Португалия еврошампион. Срещу Полша ще им е по-трудно, щото ще трябва да покажат нещо и в атака не като снощи да оставят топката на хърватите. После може само да се надяват да не срещнат Уелс на 1/2. За тях Белгия би бил перфектния съперник. После на финала почти сигурно пак няма да са фаворит и ще играят затворено.

Като прибавим и че късмета е на тяхна страна... гола на исландеца, гредата снощи и следващата я голова контраатака, нескопосания удар на Нани който се превръща в перфектния пас към КР.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия 25.06 22:00ч.

Мнениеот drvasko98 » 26 юни 2016 11:33

Единственият друг извод от мача, освен че хърватите имат прост треньор (никога не правя заключението от един мач, а още от мачовете на Лудогорец с Динамо) е, че Байерн Мюнхен са направили велик трансфер и тъй като там лигавини няма, този ще играе още по-добре.

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1698
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот Blagoy » 26 юни 2016 11:43

Eдин страхлив треньор провали много силния хърватски отбор (поне като единици). Уплаши се, че е на 1/8-финал в по-лесния поток и отстранявайки портокалите, би имал страхотен шанс да се очисти пътя към поне 1/2-финал. Изневери на хубавия стил, наложен в груповата фаза. Хърватите бяха единствения отбор, който се опитваше да играе красиво и нападателно, а не прагматично дотук. И най-важното - това им носеше успех. А максимата е, че когато нещо е успешно, то не се променя. Е, манталитетът на Чачич го накара да го промени. И естествено сбърка... Да не говорим за супер закъснялата смяна на Пяца. Този младеж за 10-ина минути развинти потугалската защита. След европейското едва ли вече ще е в Динамо Загреб. Жалко за хърватите, защото в момента имат най-силното си поколение, което можеше да направи нещо наистина значимо.
За портокалите какво да кажа - цяло европейско до момента се промъкват между капките. На 1/4-финал са, без победа в редовно време... Но събдата си знае своето и ще им се върне. Сещате се какво се случи с бразилците преди две години...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14924
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот miro_rz » 26 юни 2016 12:21

И аз на няколко пъти подремнах . Най-тъпият мач , който бях гледал на европейско !
Изображение

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот matador1 » 26 юни 2016 12:49

enguerino написа:Брутално тъп мач. Почти съм сигурен, че играха Витор Байя и Плетикоша.

Досега оправданието беше, че всеки търси точки за да продължи. Сега е, че 1 грешка и си аут. По-тъпо Евро и от 2004 и дори 2-3 много добри мача вече няма да го променят.

Хърватите сами са си виновни - нищо общо с играта от групите. Португалия вече с 4 хикса. А играта им е... ама като имаш предвид къде е бил Сантош преди тва треньор сумати години всичко си идва на мястото.

На финала ще съм за отбора от другия поток. От този не остана нито 1 към който да имам поне малко симпатии.

ПП. Все повече имам чувството, че ония исландец направи Португалия еврошампион. Срещу Полша ще им е по-трудно, щото ще трябва да покажат нещо и в атака не като снощи да оставят топката на хърватите. После може само да се надяват да не срещнат Уелс на 1/2. За тях Белгия би бил перфектния съперник. После на финала почти сигурно пак няма да са фаворит и ще играят затворено.

Като прибавим и че късмета е на тяхна страна... гола на исландеца, гредата снощи и следващата я голова контраатака, нескопосания удар на Нани който се превръща в перфектния пас към КР.


Ще минат през Полша. Полският треньор показа склонност към подобни глупости и за малко швейцарците да го отстранят. Вече въпросът с кои ще играят на 1/2 финал. Предвид силната отборна игра на Уелс, може би те могат да ги отранят, но само ако минат през Белгия/Унгария...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот NOMER14 » 26 юни 2016 12:51

Вие май малко първенства сте гледали?! Какво му е на мача - като него има доста по първенствата в големите формати. В плейофната фаза такива мачове са често явление. Английското първенство и купа доста са ви разглезили. Доста слаби треньорчета са се добрали до тая професия, а ние мъркаме срещу Съблечения.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10960
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Хърватия-Португалия | 0:1

Мнениеот Furious_Monk » 26 юни 2016 13:04

Гледам Ракитич се е научил от каталунците как се губи достойно. Истински Жентълмен. Та къде е онзи гений с аватар на Барселона, който критикуваше Роналдо за отношението му при загубите?

Да се научим малко и ние на поведение. :mrgreen:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта