Евро 2016 1/8 финал Швейцария-Полша (1:1) FT | 5:6 Pen.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Швейцария-Полша (1:1) FT | 5:6 Pen.

Мнениеот Sardukar » 25 юни 2016 18:58

Много криво ми стана :( Швейцария показаха, че са добър отбор, но след като не можаха да си вкарат положения...могат да се сърдят само на себе си.
Полша има реален шанс да направи нещо огромно на тоя турнир.
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Швейцария-Полша 25.06 16:00ч.

Мнениеот Цецо Чука » 25 юни 2016 19:33

NOMER14 написа:
Цецо Чука написа:Много хубави дузпи биха полШаците, браво на тех....

Явно добре са се подготвили за тях - силни и извън обсега на вратаря.


Да, само моя приятел Аркадиуш да осере за малко нещата, ама му се размина.
Тва момче сериозно работи срещу собствения си отбор..
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Евро 2016 1/8 финал Швейцария-Полша (1:1) FT | 5:6 Pen.

Мнениеот мили » 25 юни 2016 19:42

Класира се по-добрия. Футбола е въпрос на умение - да бележиш и да се опазиш.
Похода на "кръстоносците" завърши безславно! :lol:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Швейцария-Полша (1:1) FT | 5:6 Pen.

Мнениеот doktora25 » 25 юни 2016 19:57

Честито на поляците и техните фенове. Радвам се, защото бях за тях. Мисля че проблемите в играта, които имаха след 60 мин. бяха причинени единствено от малоумния им треньор. Не може да вижда, че футболистите му се изморяват и дават на задна и да не прави смени. Да разчита че само с отбрана ще могат да издържат до края граничи с глупост и заслужено бе наказан. Пешко напр. много ми хареса как се включи. Постепенна подмяна на най-изморените щеше да поддържа отбора в добра кондиция и нямаше да се стигне до масовото изтощение и безидейност и щеше да бъде по-боеспособен на контраатака. Ако не си е взел поука обаче нищо хубаво не ги чака на 4-финала. Струва ми се че и резервната им скамейка изглежда къса, макар да не съм запознат с качествата на играчите там. До 60-тата минута обаче ми харесаха, особено фланговите футболисти. От Левата има какво още да се желае.

За швейцарците какво да кажа? Подкрепял съм ги в минали шампионати, ама това в което са се превърнали - сборен отбор от албанци, швейцарци, босненци, африканци, португалци и бразилци и само 3+1 местни ме кара грам да не съжалявам, че напускат турнира, защото това просто не беше Швейцария. Иначе показаха добри неща през 2-то полувреме, хубав гол вкара Шакири (най-после настоящ или бивш играч на Байерн да направи нещо запомнящо се на първенството освен добре изпълняващите задачите си в дефанзивен план Нойер, Боатенг и Кроос). Дердьок също много ми хареса - това беше пример за правилна и полезна смяна. Мисля си че ако той беше започвал като титуляр в мачовете вместо куция дървар-връзкар Сеферович "швейцарците" можеха да оставят и по-сериозна следа в турнира.

Въпреки това поляците са по-стойностният, по-сплотеният отбор, с играчи отдадени на националната кауза, с по-висока индивидуална класа на футболистите и затова заслужено продължават.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Швейцария-Полша (1:1) FT | 5:6 Pen.

Мнениеот enguerino » 25 юни 2016 20:47

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
@shakira
The first time in history that a couple both score goals in the Eurocup - Piqué and Shaquiri!!!
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Евро 2016 1/8 финал Швейцария-Полша (1:1) FT | 5:6 Pen.

Мнениеот nghcvth » 25 юни 2016 21:04

Преди мача бях за Полша, но след видяното ме хвана яд, че Швейцария не продължи. Много по- добре играха, страхотен гол на Шакири, докато поляците стигнаха до дузпите само заради Фабиански.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Швейцария-Полша (1:1) FT | 5:6 Pen.

Мнениеот dindan » 25 юни 2016 21:37

nghcvth написа:Преди мача бях за Полша, но след видяното ме хвана яд, че Швейцария не продължи. Много по- добре играха, страхотен гол на Шакири, докато поляците стигнаха до дузпите само заради Фабиански.

Фабиански трябваше да е играч на мача,но не знам защо всички гласуваха за Шакири,с един красив гол и то не победен не можеш да бъдеш играч
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Швейцария-Полша (1:1) FT | 5:6 Pen.

Мнениеот matador1 » 26 юни 2016 01:45

Полша имаше проблеми само заради треньора, който реши да не пуска смени в редовеното време и да пази резултата с идеята - "ако стане 0:1 - супер, ако ли не - ми все тая - ще го караме до дузпи". Което е глупата тактика и много рискована. Добре, че му се получи да задържи победата, но, в следващия меч не би могъл да си причини това. Рисковано е.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Евро 2016 1/8 финал Швейцария-Полша (1:1) FT | 5:6 Pen.

Мнениеот Udoji90 » 26 юни 2016 21:40

Гледах само от 100-ната минута нататък и ме хвана яд как швейцарците отпаднаха, след като тотално надиграха поляците в продълженията. Разбира се не знам как са играли двата тима преди това и дали класирането на поляците не е заслужено. Ако не друго, то поне изпълниха отлични дузпи - Зомер уцели посоката на 4 от 5-те, но просто нямаше как да спре топката, която беше насочвана силно и точно. И все пак Полша ми се виждат като цяло надценен отбор и нищо чудно да се сгромолясат лошо още срещу Португалия, макар че иберийците също не показват нищо особено до момента.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта