Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
LamarinTenekijiev
Мнения: 88
Регистриран на: 05 май 2016 00:41

Re: Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Мнениеот LamarinTenekijiev » 22 юни 2016 23:53

Blue1914 написа:Разказаха играта на най-силното (според мен) и първенство за национални отбори в света. Да се връща форматът с 16 отбора и да нема празно :!: Дреме ми, че ще бъде 1 седмица по-късо

Точно така!

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Мнениеот Corwin » 23 юни 2016 00:15

И за мен 16 отбора си беше истината. А ако са повече отбори, нека да е 20 с групи по 5 отбора, така ще има бой до дупка.

try.stan
Мнения: 248
Регистриран на: 11 авг 2013 16:41
Контакти:

Re: Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Мнениеот try.stan » 23 юни 2016 00:22

Не ми харесва настоящия формат. Гледахме една от най-постните групови фази на евро/световно първенство.
Форматът с по 4 отбора в група работи само ако се класират първите 2... при сегашния вариант се получи триумф на бакалските сметки и треперене за всеки мижав хикс. Лично мнение.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Мнениеот Дидо » 23 юни 2016 00:44

Corwin написа:И за мен 16 отбора си беше истината. А ако са повече отбори, нека да е 20 с групи по 5 отбора, така ще има бой до дупка.

Трябва да са четно число,така ще има отбори които почиват
По
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Мнениеот organzata » 23 юни 2016 00:50

НЕ,спрях да го гледам след няколко мача които ми взеха здравето за цял живот(и приключих вече с футбола окончателно).

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Мнениеот 7 е добро число » 23 юни 2016 00:57

Тва Ивропейско ей пълно шиииийт .

:(
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

kalo_340
Мнения: 34
Регистриран на: 14 апр 2016 19:02
Контакти:

Re: Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Мнениеот kalo_340 » 23 юни 2016 01:10

Очаквах по-рано да се зададе тоя въпрос честно казано :)

Определено има какво да се желае като качество на мачовете, но на мен ми харесаха немалко отбори-дебютанти на това първенство,
които едва ли щяха да са тук, ако не беше капацитета от 24 отбора... Но все пак, не всеки разбира под "качество" само супер-зрелища като 3:3
на Унгария и Португалия. За някои и автобуса на Чехия с/у Испания сигурно е бил "качество" :mrgreen:

Колкото до конспираторите, които "разнищиха" кой ли не, че е уговарял и симулирал - ок, имайте си мнението, но по-полека с конспирациите,
че то да не се окаже накрая цялото първенство наредено от световния ред......

Европейското си е европейско, както футбола си е футбол. Като ви отвращава, дистанционното и сменяте канала. Тва е :)

kalo_340
Мнения: 34
Регистриран на: 14 апр 2016 19:02
Контакти:

Re: Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Мнениеот kalo_340 » 23 юни 2016 01:12

kalo_340 написа:Очаквах по-рано да се зададе тоя въпрос честно казано :)

Определено има какво да се желае като качество на мачовете, но на мен ми харесаха немалко отбори-дебютанти на това първенство,
които едва ли щяха да са тук, ако не беше капацитета от 24 отбора... Но все пак, не всеки разбира под "качество" само супер-зрелища като 3:3
на Унгария и Португалия. За някои и автобуса на Чехия с/у Испания сигурно е бил "качество" :mrgreen:

Колкото до конспираторите, които "разнищиха" кой ли не, че е уговарял и симулирал - ок, имайте си мнението, но по-полека с конспирациите,
че то да не се окаже накрая цялото първенство наредено от световния ред......

Европейското си е европейско, както футбола си е футбол. Като ви отвращава, дистанционното и сменяте канала. Тва е :)


Или не гледате TV, щото по наште ахмашки телевизии инак нищо интересно баси...

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6859
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Мнениеот veni__85 » 23 юни 2016 05:53

Същия формат е имало още през 1986 на световни финали. Съмнения за уговорени мачове е имало и при формати при които не се класира най-добър трети. Много си е добре формата. Несериозно е да се говори за директни елиминации още в началото.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6859
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Харесва ли ви формата на това европейско първенство?

Мнениеот veni__85 » 23 юни 2016 06:18

Дидо написа:Според мен тоя формат не беше удачен с оглед на нагласения мач между Унгария и Португалия които очевадно играха за едно равенство с много голове.
По този начин португалците станаха най-добрия отбор на трето място с 3 точки актив,ако случайно някой отбор завърши трети с 4 точки няма как да изхвърли португалците от следващата фаза,
Ако едно европейско даже и световно първенство се провежда направо с елиминации би било по удачно.
Направо да се класират 32 отбора и да започват още от първия кръг с директните сблъсъци за оцеляване.
По тази схема биха се изиграли 31 мача,а ако сложат мач за трето/четвърто място ще станат 32.
Тогава няма да има уговорки,кой с кого и кога да се срещне и всеки мач ще е на ниво.

Честно да ти кажа не мога да ти схвана логиката. Как отбор с 3 точки ще по-напред от друг с 4 заради голова разлика? Нямаше никакво значение дали мача ще завърши 0:0 или 3:3 Португалия пак е с голова разлика 0, а Турция и Албания (-2).


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост