Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15577
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот fcb_bg » 21 юни 2016 09:18

demy27 написа:
fcb_bg написа:
demy27 написа:
fcb_bg написа:
demy27 написа::cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Вие нормални ли сте, бе? На какво се радвате? Не виждате ли, че вече няма спорт, няма надпревара, няма състезание? Всичко е политика. Не видяхте ли как евроатлантическите ченгета предопределиха изхода на първенството, като изхвърлиха с мръсни средства най-добрия отбор, който при нормални условия щеше да спечели без проблем? Всички голове на Уелските дървари бяха от двуметрови засади, съдията не даде 4 хилядапроцентови дузпи за сборная и спести поне 5 червени картона на играчите на Уелс, които бяха назобени с конски допинг. Европа трепери пред моща на Русия и се мъчи с всякакви мръсни средства да я унижи и унищожи. Но следващия голям футболен форум ще е в Матушка Русия, а там дългата ръка на евротолерастите не достига. Там ще видите как при едни нормални условия Сборная громи противниците си, а Дзубяй ниже гол след гол. Тази подигравка само ще направи отбора още по-силен и той ще се завърне триумфално. Всички които искат да унищожат Матушката само я правят по-силна. Това вчера беше поредния голям триумф на Велика Россия и на всички русофили.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Стига се напъва, ще ти излезе тампона от цвичката. И по-големи отбори са се осирали в груповата фаза. И то нееднократно.

Какви по големи отбори - няма по-голям отбор от Сборная.

Тва кой ти го каза?

gong/viewtopic.php?f=54&t=196535&hilit=%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%B8

Аз пък си мислех, че поне ше ми дадеш линк в който Дзюба вика " Ще станем шампиони, аз ше бухна 18 хеттрика"...
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот demy27 » 21 юни 2016 09:32

fcb_bg написа:Аз пък си мислех, че поне ше ми дадеш линк в който Дзюба вика " Ще станем шампиони, аз ше бухна 18 хеттрика"...

Благодарение на теб и на подобните ти, сега се забавляваме толкова много. И ти много разсмиваш. Само като прочете някой, който е запознат с изявите ти тук, "Аз мислих..." и избухва в смях :)
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 21 юни 2016 10:40

demy27 написа:
fcb_bg написа:Аз пък си мислех, че поне ше ми дадеш линк в който Дзюба вика " Ще станем шампиони, аз ше бухна 18 хеттрика"...

Благодарение на теб и на подобните ти, сега се забавляваме толкова много. И ти много разсмиваш. Само като прочете някой, който е запознат с изявите ти тук, "Аз мислих..." и избухва в смях :)

Смешни сте тези, които от половин месец предъвквате едни и същи "смешки", защото някакъв трол казал нещо си. А може да се забавляваме наистина покрай представянето на отбори като Русия и Украйна :mrgreen:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот v.r.s. » 21 юни 2016 10:51

Сега очаквам съфорумеца "двете седмици" - (77), да започне да пуска теми и пише под ново име.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот sin4ec » 21 юни 2016 10:56

Най-слабия отбор на първенството. Силите им стигнаха единствено за хикс с другите ботушари в групата-Англия.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот Вал » 21 юни 2016 10:56

Този мач ми приличаше най-много на Бразилия-Германия на последното Световно.

От една страна тотална медийна кампания срещу отбора, играчите, привържениците, президента, страната. То не беше отстраняване, арестуване, депортиране. Играчите бяха смазани.

От друга страна един разумен прагматичен стил. Конят Бейл от 5 чисти положения вкара 1 гол. Даже на времето Елкер беше по-техничен.

Потребителски аватар
Маги Стралска
Мнения: 749
Регистриран на: 10 мар 2014 18:45

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот Маги Стралска » 21 юни 2016 11:02

YANTRA_FOREVER написа:
demy27 написа:
fcb_bg написа:Аз пък си мислех, че поне ше ми дадеш линк в който Дзюба вика " Ще станем шампиони, аз ше бухна 18 хеттрика"...

Благодарение на теб и на подобните ти, сега се забавляваме толкова много. И ти много разсмиваш. Само като прочете някой, който е запознат с изявите ти тук, "Аз мислих..." и избухва в смях :)

Смешни сте тези, които от половин месец предъвквате едни и същи "смешки", защото някакъв трол казал нещо си. А може да се забавляваме наистина покрай представянето на отбори като Русия и Украйна :mrgreen:

аз се забавлявам наистина..... дзюбата rules.... :)

drvasko98
Мнения: 7039
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот drvasko98 » 21 юни 2016 11:03

Досега не съм виждал подобно нещо на голямо първенство. Отбор, който освен че не може, въобще и не иска да играе и треньорът разбиращ това, си стои кротко на пейката. А това какво правеше Бейл по терена е голям резил за съперника. Русия и Украйна показват, че моралът в спорта върви ръка с ръка с морала в живота. Ние сме на същия хал.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот Вал » 21 юни 2016 11:09

drvasko98 написа:Досега не съм виждал подобно нещо на голямо първенство. Отбор, който освен че не може, въобще и не иска да играе и треньорът разбиращ това, си стои кротко на пейката. А това какво правеше Бейл по терена е голям резил за съперника. Русия и Украйна показват, че моралът в спорта върви ръка с ръка с морала в живота. Ние сме на същия хал.


Както казах виждал съм много подобни: Холандия-Испания 6:1, Бразилия-Германия 1:7....Къде са сега Холандия? За другия мач просто няма начин да оплюваш еден отбор тотално и той да не се срине психически.

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"В" Русия-Уелс - 0:3 FT

Мнениеот demy27 » 21 юни 2016 11:11

Най-добрия играч на Русия - Акинфеев, цяла вечер е сънувал кошмари, мятал се на сън и бълнувал: "Мамо, затваряй вратата, че Бейл и Рамзи пак идват"
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост