Потоци до финала

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

drvasko98
Мнения: 7066
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Потоци до финала

Мнениеот drvasko98 » 21 юни 2016 17:15

kingofpop написа:немците ще шокират света ако нарочно станат 2 ри и идат в лесния поток... :mrgreen:


Ами ако и поляците искат да идат в лесния поток, как точно немците ще идат в него :)

Потребителски аватар
zevzeka
Мнения: 102
Регистриран на: 21 ное 2009 18:54
Контакти:

Re: Потоци до финала

Мнениеот zevzeka » 21 юни 2016 21:02

merdanski написа:Моите прогнози(никога не излизат)



1/2 финали
Гермния-Уелс
Италия-Франция

Финал
Германия-Уелс

Е как да излязат като единия полуфинал и финала се повтарят!!!
Просто няма как да стане.

bm1914ls
Мнения: 194
Регистриран на: 28 фев 2011 10:07
Контакти:

Re: Потоци до финала

Мнениеот bm1914ls » 22 юни 2016 04:01

Сега вече става страшно. Всички големи фаворити изведнъж се озоваха в долния поток. Още по-интересно ще се получи, ако Португалия стане втора в групата си и се натресе на Англия. Другият мач е Испания - Италия, а французите и германците чакат противниците си. Но от всички тези изброени, до финала ще стигне един. В горния поток единственият ясен мач е Швейцария - Полша, хървати и уелсци чакат, а за четвъртия все още само гадаем. Хайде хървати!

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: Потоци до финала

Мнениеот merdanski » 22 юни 2016 04:45

zevzeka написа:
merdanski написа:Моите прогнози(никога не излизат)



1/2 финали
Гермния-Уелс
Италия-Франция

Финал
Германия-Уелс

Е как да излязат като единия полуфинал и финала се повтарят!!!
Просто няма как да стане.

;) :)
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!

drvasko98
Мнения: 7066
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Потоци до финала

Мнениеот drvasko98 » 22 юни 2016 08:02

Тъй значи
Полша-Швейцария - доста неясен мач и двата отбора играят стабилно, може би дузпи. Всички ще фаворизират поляците, но аз не съм чак такъв оптимист за тях точно срещу този противник.
Уелс-Северна Ирландия :) твърде вероятно, защото аз не очаквам Турция да се класира, може и да бъркам, но според мен те трябваше да скочат за 4-0 снощи, имаха такива възможности, но решиха да не си дават много зор (а може би нямаха и физика) на контрите в последните 10 минути. В този случай С. Ирландия остава единствен вариант за Уелс.
Италия-Испания - тук италианците имат да си връщат за две поредни ЕП, дали обаче ще стане. Много ми е трудно да кажа. Все пак победа за Италия с дузпи
Англия-Унгария (това ми е прогнозата) - безпроблемна победа на островитяните, макар че Унгария е един от най-грамотните отбори, да кажем воден най-грамотно от треньора си с оглед потенциала.
Белгия- Португалия (смятам че срещу Унгария няма да имат проблем и ще оглавят групата) - няма да ги изпуснат белгийците, които след две поредни победи ще наберат инерция.
Франция-Ейре - имат стари сметки за уреждане заради един гол с ръка на Анри. Няма да ги уредят сега с 1-0 за домакините
При това положение като гледам схемата не знам как ще се реши останалите два отбора с кого ще играят, някой в друга тема беше писал, но сега не ми се търси. Така или иначе Германия/Хърватия ще бият Австрия/Словакия, сори Исландия, оставате последни.

Четвъртфинали
Швейцария/Полша - Хърватия. Всички ще очакват хърватите да бият в този мач. Няма да стане.
Уелс-Белгия - нищо чудно да е най-добрия мач на първенството като емоция. 3-2 за Белгия след продължения.
Франция-Англия 0-0, победа с дузпи за Франция, нищо изненадващо.
Италия-Германия, тук вече ще има изненада. Да, Германия не е побеждавала Италия на голям форум от кога, от кога, ми не знам дали са ги побеждавали въобще, че не се сещам, феновете им да кажат. Може пак да не ги бият - победа за немците с дузпи.

Полуфинали
Белгия-Полша, 2-0 за Лавандулски
Франция-Германия, след като се справят със своя дълготраен кошмар Италия, немците ще излязат бодро срещу "клиентите" си и ще.. си ги победят отново.

на финала Лавандулски и компания правят мача на живота си и си отмъщават за 1939 ;) Немците губят за трети път финал на ЕП срещу "дълбок аутсайдер" след Чехия през 1976 и Дания през 1992 :)

pisna_mi
Мнения: 112
Регистриран на: 25 юни 2011 10:50
Контакти:

Re: Потоци до финала

Мнениеот pisna_mi » 23 юни 2016 03:48

.
Има ли любители на прогнозите за победител ?

Швейцария - Полша
Хърватия - Португалия ... след продължения
---
Уелс - Сев.Ирландия ... след продължения
Унгария - Белгия ... след дузпи
----------------------------
Франция - Ейре
Англия - Исландия ... след дузпи
---
Германия - Словакия
Италия - Испания ... след дузпи

Потребителски аватар
LamarinTenekijiev
Мнения: 88
Регистриран на: 05 май 2016 00:41

Re: Потоци до финала

Мнениеот LamarinTenekijiev » 24 юни 2016 15:44

pisna_mi написа:.
Има ли любители на прогнозите за победител ?

Швейцария - Полша
Хърватия - Португалия ... след продължения
---
Уелс - Сев.Ирландия ... след продължения
Унгария - Белгия ... след дузпи
----------------------------
Франция - Ейре
Англия - Исландия ... след дузпи
---
Германия - Словакия
Италия - Испания ... след дузпи


Мисля, че Полша и Швейцария ще излъчат победител след продължения, а може и дузпи.
Ще ми се Хърватия да бие Португалия. Затова залагам пристрастно за тях 2:1
Уелс-Сев.Ирландия е троен, но давам леко предимство на уелсците.
Белгия са фаворит срещу Унгария и ще спечелят в редовното време. Те не са отзад разграден двор като португалците.
Франция ще победи Ейре без много драматизъм.
Англия са си фаворит отвсякъде с/у исландците, но...трябва да имаме едно на ум.
Германия падна с 1:3 от Словакия в контрола точно преди ЕП, но мисля че тук няма да има изненади.
Италия-Испания не се наемам да прогнозирам, тъй като за мен са равностойни отбори.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта