Евро 2016 Група"B" Русия - Словакия | 1:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"B" Русия - Словакия | 1:2 FT

Мнениеот g3_ev2 » 16 юни 2016 09:14

Цецо Чука написа:
g3_ev2 написа:Цеци, живееш си в Москва, обикновен човек, откъде си сигурен, че целият свят се мъкне с оръжие към границата ти!



Цеци мое да викаш на майка си,това първо.

И второ, ако не си забелязал случайно има неща като телевизия, интернет и прочее благини на съвременните комуникации...

И трето, когато (а не ако) стане война, УСА ще бъдат изтрити от лицето на майката Земя, което ще е един прекрасен ден за демокрацията по света.


Цеци беше израз на приятелско чувство, щом те е засегнало, извинявай. Майка ми е на 94 години и не е Цеци, можеше да прескочиш пасажа.
Щом обикновен човек се превръща в олигофрен под влияние на телевизия, интернет и прочее благини на съвременните комуникации, в търсене на справедливост - това какво ще рече? Връщаме се в началната точка - че руснаците стават лесна жертва на пропаганда. Живял съм в Русия, живял съм и на Запад, такава ми е работата, работил съм сред руснаци и хора от Запад, имам възможност да правя съпоставки и изводи настрани от "благините на съвременните комуникации", които, по всички краища на света представят факти, удобно извадени от общия контекст в интерес на определена цел.
Истината, поне за мен, е категорична - руският човек, когото познавам, се промени много в последните години, направо не мога да ги позная. Съвременният свят, в който всички залягат на големите пари, не е място да търсиш справедливост с олигофренско поведение, "не так поймут", както казваше бащата на Мимино от едноименния филм.

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"B" Русия - Словакия | 1:2 FT

Мнениеот atanas7510 » 16 юни 2016 09:46

Руснаците са доста слаби на това европейско, още първия мач Англия ги надигра но имаха късмет.Вчера определено бяха по слабият отбор.
А политическите заигравки нямат нищо общо с футболната класа.Русия са велика страна но нямат отбор това е.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта