Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот Цецо Чука » 15 юни 2016 00:28

sapio0o написа:Цецо, ти как оценяваш играчите, че ми стана интересно? Кое според теб прави Марадона по-велик играч от един Меси да речем. Без да се заяждам, вторият е спечелил в пъти повече, било и без титла с Аржентина. :roll:


Елементарно е.
Когато САМ изтикаш отбор от играчи, в най-добрия случай средна ръка до титла, то ти си СПЕЦИАЛЕН.
А Дон Диего го направи и с Наполи и с Аржентина.
Дон Диего е ИКОНА, Меси е гениален футболист просто.
Питай който си искаш аржентинец, ако не ми вярваш на мен.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13361
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот sapio0o » 15 юни 2016 00:28

doktora25 написа:
sapio0o написа:
doktora25 написа:как преимуществото във владението на топката за пореден път не се материализира в положителен резултат.

Ти си се комплексирал страшно много на тази тема, да знаеш. Баце Пепо ви спечели три титли на немското с 95% притежание всеки мач. Барса взеха два требъла с притежание. Испания взе три поредни форума по същия начин.

Няма нищо лошо да владееш топката, стига да знаеш как и защо ти е. Специално португалците нямаха идея в нито един момент как да стигнат до положение. Роналдо веднъж не потърси топката, Нани си го знаем... и то май толкова - други няма.

Лесно ти е отстрани да го коментираш. Има лошо, ако не всичко в защитата е както трябва. При португалците също го забелязах, особено през първото полувреме.

Да, и това го има. Няма да изтърпя и 5 минути Пеп да ръководи Реал. :lol: Обаче недей заради него да се настройваш изцяло върху испанците и да ги мразиш толкова. В крайна сметка му прави чест, че дойде в една съвсем различна откъм стил страна, не се подведе по критиците и си заложи на стила. Три титли на Германия, две купи и три полуфинала в Европа са си сравнително прекрасно постижение за всеки отбор. ;) Сега с Анчелоти ще има да се радвате на директен футбол.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот Groucho » 15 юни 2016 00:32

Ae, у БНТ верно разкарват някакъв невестул :lol: :lol: :lol: :lol: Дано Н.В. Пича не гледа предаването :lol

Относно мача: хубав, много пропуски на по-матирания отбор.

Относно скандирането "Куp": очевидно Асдис Ран е запознала сънародниците си с философската доктрина "Пиши куp и да си ходим" :lol:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13361
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот sapio0o » 15 юни 2016 00:32

Цецо Чука написа:
sapio0o написа:Цецо, ти как оценяваш играчите, че ми стана интересно? Кое според теб прави Марадона по-велик играч от един Меси да речем. Без да се заяждам, вторият е спечелил в пъти повече, било и без титла с Аржентина. :roll:


Елементарно е.
Когато САМ изтикаш отбор от играчи, в най-добрия случай средна ръка до титла, то ти си СПЕЦИАЛЕН.
А Дон Диего го направи и с Наполи и с Аржентина.
Дон Диего е ИКОНА, Меси е гениален футболист просто.
Питай който си искаш аржентинец, ако не ми вярваш на мен.

То е ясно, че за аржентинците Марадона ще е по-велик. Донесе им титла в крайна сметка. Но тогава и сега футболът е тотално различен спорт, едва ли не. Не може да се сърдят на Меси, че на клубно ниво се попилява цял сезон и накрая му дават задачата да изведе страната си САМ до трофей. Откъм отборни отличия, без да обиждам идолът ти, дори Педро е постигнал повече. Виж, вече ако визираш гениалността на Марадона и с това да го въздигаш до такава величина съм съгласен. Но един Зидан си го засенчва отвсякъде, а там са още Бест, Ди Стефано, Еузебио и Роналдо9. Има още много, разбира се.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот doktora25 » 15 юни 2016 00:44

sapio0o написа:Да, и това го има. Няма да изтърпя и 5 минути Пеп да ръководи Реал. :lol: Обаче недей заради него да се настройваш изцяло върху испанците и да ги мразиш толкова. В крайна сметка му прави чест, че дойде в една съвсем различна откъм стил страна, не се подведе по критиците и си заложи на стила. Три титли на Германия, две купи и три полуфинала в Европа са си сравнително прекрасно постижение за всеки отбор. ;) Сега с Анчелоти ще има да се радвате на директен футбол.

Не е толкова заради него. Просто считам че взеха повече, отколкото им се полага и заслужаваха - и заради индивидуалните качества на играчите (не отричам че имат такива, но не мога да приема че са били най-добрите към съответния момент), и заради стила, който налагаха. Не мога да се примиря, че играчи като Иниеста, Шави, Торес, Пике, Бускетс, Рамос взеха повече трофеи (особено с националния си отбор) от Нойер, Швайнщайгер, Лам, Хумелс, Мюлер.
Иначе на моменти ми харесва хищническият инстинкт, безкомпромисността и безпогрешността пред гола на някои испански играчи (примерно Мората, Алкасер), даже бих се радвал да видя такива в Байерн, макар че в момента "латинизацията" на отбора е сериозен проблем и трябва да се мисли в обратната посока.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот Цецо Чука » 15 юни 2016 00:45

sapio0o написа:Но един Зидан си го засенчва отвсякъде, а там са още Бест, Ди Стефано, Еузебио и Роналдо9. Има още много, разбира се.


Тва са абсолютни глупости пич, но е вече късно и мисля да се оттеглям, тъй че, let's agree to disagree, жив и здрав...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13361
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот sapio0o » 15 юни 2016 01:34

Защо да са глупости? Нали за теб титла с националния определя кой е велик и кой не? Зидан има и световно, и европейско. Спечелил е и всичко на клубно ниво, играл е за два от най-великите отбори - РМ и ЮВЕ. И ЗТ има, ако това е някакъв фактор. За финесът в играта му мисля всички знаем. Наскоро добави още 2 ШЛ, първо като асистент мениджър, после и като старши такъв. Баш си остави следа, не по-малка от тази на Марадона.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43892
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот rhaegar » 15 юни 2016 01:57

Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

miroxp
Мнения: 119
Регистриран на: 30 авг 2014 18:38

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот miroxp » 15 юни 2016 02:57

sapio0o написа:
Hohohoho написа: Ако само титлите с националния определят кой е велик и кой не - Кедира е над Меси. :roll:

Че той Вермаален без записана минута игра за един сезон спечели повече, отколкото повечето футболисти въобще в цялата си кариера...

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Евро 2016 Група"F" Португалия-Исландия | 1:1 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 15 юни 2016 06:06

doktora25 написа:Не е толкова заради него. Просто считам че взеха повече, отколкото им се полага и заслужаваха - и заради индивидуалните качества на играчите (не отричам че имат такива, но не мога да приема че са били най-добрите към съответния момент), и заради стила, който налагаха. Не мога да се примиря, че играчи като Иниеста, Шави, Торес, Пике, Бускетс, Рамос взеха повече трофеи (особено с националния си отбор) от Нойер, Швайнщайгер, Лам, Хумелс, Мюлер.
Иначе на моменти ми харесва хищническият инстинкт, безкомпромисността и безпогрешността пред гола на някои испански играчи (примерно Мората, Алкасер), даже бих се радвал да видя такива в Байерн, макар че в момента "латинизацията" на отбора е сериозен проблем и трябва да се мисли в обратната посока.



Германия загуби на две големи първенства от Испания и ти ми казваш, че испанците взели повече отколкото заслужават :mrgreen: Германия да палят свещи да не играят с Италия или Испания, че пак да довиждане...

Браво на Исландия. Тва е все едно сборен отбор на Люлин да вземе хикс на Роналдо и компания. А публиката им беше култова. Като цяло спечелиха симпатиите ми.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта