Евро 2016: Белгия - Италия | 0:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Евро 2016: Белгия - Италия | 13.06.2016г. 22:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 14 юни 2016 00:30

До сега за мен това беше най-интересния за гледане мач(не казвам най-стойностния).Имаше и скорост и положения и тактически "пинизи" :lol: , голове и всичко, което му трябва на един безпристрастен зрител.

Потребителски аватар
Финголфин
Мнения: 226
Регистриран на: 15 мар 2015 16:48
Контакти:

Re: Евро 2016: Белгия - Италия | 13.06.2016г. 22:00ч.

Мнениеот Финголфин » 14 юни 2016 00:31

krasun написа:И какво им харесахте на тези италианци? Били велик отбор. Били са, но сега не са. От всички фаворити досега те играха най-скръбен футбол. Добре че белгийците понаиграваха, иначе щях да счупя клечките (за очите, да не заспивам).
П.П. Баси, тия кой мач са гледали?!

На мен пък играта на Италия ми хареса, по-директна е от тази на германците. Те май са го ударили на тики-така.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Евро 2016: Белгия - Италия | 13.06.2016г. 22:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 14 юни 2016 00:33

Финголфин написа:
krasun написа:И какво им харесахте на тези италианци? Били велик отбор. Били са, но сега не са. От всички фаворити досега те играха най-скръбен футбол. Добре че белгийците понаиграваха, иначе щях да счупя клечките (за очите, да не заспивам).
П.П. Баси, тия кой мач са гледали?!

На мен пък играта на Италия ми хареса, по-директна е от тази на германците. Те май са го ударили на тики-така.

Сега като усъвършенстваме нашата чака-рака и ще видиш какви фурори ще правим. :mrgreen:

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Евро 2016: Белгия - Италия | 13.06.2016г. 22:00ч.

Мнениеот Цецо Чука » 14 юни 2016 01:05

гражданин от село написа:До сега за мен това беше най-интересния за гледане мач(не казвам най-стойностния).Имаше и скорост и положения и тактически "пинизи" :lol: , голове и всичко, което му трябва на един безпристрастен зрител.


И на мене ми хареса мача, признавам.
Тва дебелото момче какъв първи гол вкара леле, а па втория просто съдра мрежата, абе жабите са си жаби,тва е то, трудно се играе с тех...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Евро 2016: Белгия - Италия | 13.06.2016г. 22:00ч.

Мнениеот гражданин от село » 14 юни 2016 01:18

Цецо Чука написа:
гражданин от село написа:До сега за мен това беше най-интересния за гледане мач(не казвам най-стойностния).Имаше и скорост и положения и тактически "пинизи" :lol: , голове и всичко, което му трябва на един безпристрастен зрител.


И на мене ми хареса мача, признавам.
Тва дебелото момче какъв първи гол вкара леле, а па втория просто съдра мрежата, абе жабите са си жаби,тва е то, трудно се играе с тех...

И двата гола бяха красиви не само като завършващ удар, но и като комбинации, което за мен е "солта" на играта.А, дебелото момче освен това беше и доста нисичко, само перката на гърба му липсваше. :lol:

Reckless
Мнения: 2196
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Евро 2016: Белгия - Италия | 13.06.2016г. 22:00ч.

Мнениеот Reckless » 14 юни 2016 01:21

Италия винаги са били жилав съперник, независимо в какво състояние се намират. Този мач и за мен бе най-зрелищния досега. Имаше скорост, динамика, техника и много пресечени пасове и от двете страни :) Някои потребители тук ще е добре да спрат да се правят на треньори, тактици, мениджъри и разбирачи, че е много смешно отстрани :) Мислите ли, че има треньор на национален отбор, от който да разбирате повече от футбол ? Чак пък и грешки им откривате :) Смешно е бе, хора ! Спрете се ! Стига редихте съставите на хората :) Те си имат треньори !

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Евро 2016: Белгия - Италия | 13.06.2016г. 22:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 14 юни 2016 01:40

Много хубава игра от един доста лимитиран в халфовата линия откъм технически възможности отбор. Един, два мача всеки може да направи, да видим как ще продължат италианците. Изненадаха много приятно със силен колектив и успешно себераздаване. Не знам какво ще правят с тази халфова линия в бъдеще. Защото на мотивация е до време, след това вече си трябва и класа.

За Белгия нямам никакво мнение. Много са ми странни такива. Не съумяват да използват предимствата си. Мисля че им трябва качествен треньор ,но се съмнявам в това дали и някои от играчите им не са силно надценени.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Евро 2016: Белгия - Италия | 0:2 FT

Мнениеот doktora25 » 14 юни 2016 08:11

Може би има нещо такова с надценяването. Освен Куртоа, Азар и Де Бройне за друг от играчите им трудно мога да кажа примерно, че е сред 30-те най-силни футболисти в света. Играчи като Фабиан Шер и Сократис Папастатопулус са по-добри от който и да е от защитниците им, да не говорим за италианските национали. С централните нападатели - същата работа.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Евро 2016: Белгия - Италия | 13.06.2016г. 22:00ч.

Мнениеот Red_Neck » 14 юни 2016 08:31

Furious_Monk написа:....
За Белгия нямам никакво мнение. Много са ми странни такива. Не съумяват да използват предимствата си. Мисля че им трябва качествен треньор ,но се съмнявам в това дали и някои от играчите им не са силно надценени.

Белгия изглеждат силни .... на хартия!

Имат футболисти (оценени) за над половин милиард Евро, но като отбор показаха малко и играта им не се получаваше.
Големите имена бяха най-големите длъжници снощи. За капак Ориги изтърва 2 чисти гола.

Конте е развил това 3-5-2 до съвършенство и нагледно показа, че без много блясък, но с тактическа дисциплина и грамотност може да се вземе труден мач.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Евро 2016: Белгия - Италия | 0:2 FT

Мнениеот MagicMoments » 14 юни 2016 09:10

Тотално объркан състав на Белгия според мен.От около 3 сезона насам Вертонген е централен защитник в Тотнъм,но това не пречи на треньора им и на световното и на европейското да то ползва като бек,разваля сработена двойка ЦЗ,за да играе Вермален,който за Барселона за 2 сезона да има 10 мача. Халфовата линия - според мен Фелайни изобщо не трябва да почва мачовете,резерва в Юнайтед,нулева креативност,и заради това Де Бройне играе на крилото с нулев КПД. Витсел според мен е адски надценен и престоя му в Русия още повече е развалил играта му,нямат място двама с Фелайни в средата,прекалено еднотипни са. Лукаку като нападател на големи форуми разочарова,това момче сякаш няма психика да решава завързаните мачове,според мен един Батшуай ще е по-добър вариант в нападение и от Лукаку и от Ориги,които са ми адски еднотипни,непостоянни в изявите си и постоянно изпускащи положения.
Италия игра много добре,спечели тотално центъра,обезличиха нападението на Белгия,а Кандрева отляво развинти Вертонген,но е адски рано след един мач да си възхваляват и фаворитизират.Честно казано никой отбор досега не ме е впечатли,прекалено защитно се играе.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта