Италия на Евро 2016

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43886
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Италия на Евро 2016

Мнениеот rhaegar » 01 юни 2016 14:09

Ти все си разбрал. :lol:

Нищо, така също се получи добре. :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Италия на Евро 2016

Мнениеот ЕМИЛ » 01 юни 2016 14:38

Няма такова нещо .Не заблуждавайте хората .

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16754
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Италия на Евро 2016

Мнениеот Udoji90 » 02 юни 2016 11:43

На теория има и по-добри отбори от тях, но без да блестят много, Италия са способни да стигнат до последния мач, че и да го вземат. Иначе очаквам да видят зор още в предварителната група, но след това може да стигнат много далеч.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Италия на Евро 2016

Мнениеот Sardukar » 03 юни 2016 00:08

Разочарован съм от контузиите....
Не ми харесва избора на Конте. Жоржиньо и Бонавентура ми се струваха "задължителни". Ругани > Огбона.
Италия няма големи единици, но игровия им план ми дава надежди.
Имам огромни резерви към резервите в отбора. Най-много ме тревожи, как ще се представи Де Роси. От една страна, зад него (най-вероятно) ще има трима централни бранители, а от двете му страни "две мухи без глави", които да търчат...От друга, той е бавен, прекалено агресивен на моменти и бързо свършва въздуха...
Дано играта с двама нападатели се получи. Мисля, че план Б ще е 3-4-3.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Италия на Евро 2016

Мнениеот Kamisha » 03 юни 2016 21:45

Майтапа настрана, но от последните мачове на Буфон имам чувството, че той вече е оставил най-силните си години като вратар зад себе си. Иначе като фен на германския футбол бих желал, ако бундестимът среща скуадрата, това да стане на възможно най-късен етап от първенството... ;)
П.П. Нойер може да играе спокойно като либеро в някой отбор от втора или трета бундеслига, или от нашата "А" група... 8-)[/quote]
Аз пък като симпатизант на Маншафта изобщо не искам среща с тези... Тъй като гледам разширения състав не представляват кой знае какво Италия,но винаги са способни да бият с по всеки съперник с 1-0.М/у другото авторът на темата е дал програмата на Белгия за Евро 2016 ;)
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

CapO
Мнения: 366
Регистриран на: 07 ное 2008 21:39
Контакти:

Re: Италия на Евро 2016

Мнениеот CapO » 05 юни 2016 18:56

Captain Stottlemeyer написа:
rhaegar написа:
modor написа:
Warped написа:Киелини не е вратар....:D

Поправено :mrgreen:


Край, пропаднаха. :cry:

Майтапа настрана, но от последните мачове на Буфон имам чувството, че той вече е оставил най-силните си години като вратар зад себе си. Иначе като фен на германския футбол бих желал, ако бундестимът среща скуадрата, това да стане на възможно най-късен етап от първенството... ;)
П.П. Нойер може да играе спокойно като либеро в някой отбор от втора или трета бундеслига, или от нашата "А" група... 8-)


Кои мачове си му гледал, защото аз не съм пропускал негов мач с фанелката на Ювентус и бих ти казал, че той е като виното, с времето става все по-добър.
Предполагам, че се правиш на разбирач и си чешеш езика, защото това човек гледал мачове на Буфон не би го казал никога...

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Италия на Евро 2016

Мнениеот matador1 » 06 юни 2016 10:53

CapO написа:
Captain Stottlemeyer написа:
rhaegar написа:
modor написа:
Warped написа:Киелини не е вратар....:D

Поправено :mrgreen:


Край, пропаднаха. :cry:

Майтапа настрана, но от последните мачове на Буфон имам чувството, че той вече е оставил най-силните си години като вратар зад себе си. Иначе като фен на германския футбол бих желал, ако бундестимът среща скуадрата, това да стане на възможно най-късен етап от първенството... ;)
П.П. Нойер може да играе спокойно като либеро в някой отбор от втора или трета бундеслига, или от нашата "А" група... 8-)


Кои мачове си му гледал, защото аз не съм пропускал негов мач с фанелката на Ювентус и бих ти казал, че той е като виното, с времето става все по-добър.
Предполагам, че се правиш на разбирач и си чешеш езика, защото това човек гледал мачове на Буфон не би го казал никога...


И аз така мисля. Буфон си е Буфон.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Италия на Евро 2016

Мнениеот enguerino » 10 юни 2016 11:35

Очаквам 2 хикса и отпадане в групата :mrgreen: :roll:
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта