Украйна на Евро 2016

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Украйна на Евро 2016

Мнениеот levskar_95 » 26 май 2016 11:46



Разширен състав на Украйна:
Вратари: Андрий Пятов (Шахтьор), Денис Бойко (Бешикташ), Микита Шевченко (Заря)
Защитници: Йевхен Хачериди (Динамо Киев), Богдан Бутко (Амкар) Олександър Кучер (Шахтьор), Ярослав Ракицкий (Шахтьор), Вячеслав Шевчук (Шахтьор), Артьом Федецкий (Днипро), Микита Каменюк (Заря), Олександър Караваев (Заря)
Полузащитници: Андрий Ярмоленко (Динамо Киев), Олег Гусев (Динамо), Сергей Сидорчук (Динамо), Денис Гармаш (Динамо), Сергей Рибалка (Динамо), Анатолий Тимошчук (Кайрат), Тарас Степаненко (Шахтьор), Виктор Коваленко (Шахтьор), Максим Малишев (Шахтьор), Йевхен Шахов (Днипро), Руслан Ротан (Днипро), Иван Петяк (Заря), Йевхен Коноплянка (Севиля), Александър Зинченко (УФА)
Нападатели: Филип Будковский (Заря), Роман Зозуля (Днипро), Артьом Кравец (Щутгарт)

Треньор:Михаил Фоменко

ГРУПА „С“
Германия, Украйна, Полша, Северна Ирландия

ПРОГРАМА
12 юни 2016 г., Лил, „Стад Пиер-Мороа“
22:00 часа, Германия – Украйна
16 юни 2016 г., Лион, „Стад де Люмиер“
19:00 часа, Украйна – Северна Ирландия
21 юни 2016 г., Марсилия, „Стад Велодром“
19:00 часа, Украйна – Полша

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wWUYfc1c54E[/youtube]

Офтопик:
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

годе
Мнения: 520
Регистриран на: 19 апр 2014 13:35

Re: Украйна на Евро 2016

Мнениеот годе » 26 май 2016 12:32

Много се сили тая измислена държава!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Украйна на Евро 2016

Мнениеот g3_ev2 » 26 май 2016 12:39

Може да се сътвори изключително събитие в полза на световния мир - отборите на Русия и Украйна да се завърнат с общ самолет след мачовете в предварителните групи на ЕП'2016!
Но...това са мечти... Ще си се върнат, всеки поотделно, след тази фаза на турнира!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16766
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Украйна на Евро 2016

Мнениеот Udoji90 » 26 май 2016 13:38

Това е един от отборите, които харесвам, но засега не успяват да направят силно ЕП. Надявам се този път да се представят по-добре - като за начало имат реални шансове да прескочат групата.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Украйна на Евро 2016

Мнениеот JohnnieWalker » 26 май 2016 14:26

Полша ми се струват реалния фаворит в тази битка за второто място в групата !

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Украйна на Евро 2016

Мнениеот sirakov77 » 26 май 2016 15:37

Udoji90 написа:Това е един от отборите, които харесвам, но засега не успяват да направят силно ЕП. Надявам се този път да се представят по-добре - като за начало имат реални шансове да прескочат групата.

Симпатичен отбор, но в Група с Германия и Полша мисля че шансовете им да прескочат групата клонят към 0 ! ;)
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Украйна на Евро 2016

Мнениеот ЕМИЛ » 26 май 2016 15:44

Няма да прескочат групата .

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16766
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Украйна на Евро 2016

Мнениеот Udoji90 » 26 май 2016 15:50

sirakov77 написа:
Udoji90 написа:Това е един от отборите, които харесвам, но засега не успяват да направят силно ЕП. Надявам се този път да се представят по-добре - като за начало имат реални шансове да прескочат групата.

Симпатичен отбор, но в Група с Германия и Полша мисля че шансовете им да прескочат групата клонят към 0 ! ;)

Все пак имай предвид, че може да преминат напред и като 3-ти в групата. ;) Иначе аз далеч не съм убеден, че Полша са по-силен отбор от Украйна. Даже в квалификациите за СП 2014 Украйна кат' пичове си биха Полша и в двата мача. :twisted: Разбира се минали са няколко години и мач с мач не си прилича, а поляците сега определено са по-солидни, отколкото тогава. При всички положения срещата между двата отбора за мен ще бъде една от най-интригуващите в груповата фаза - вероятен пряк бой за 2-ро място, и то баш в последния кръг от групите. 8-)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Украйна на Евро 2016

Мнениеот Вал » 26 май 2016 16:22

Udoji90 написа:Това е един от отборите, които харесвам, но засега не успяват да направят силно ЕП. Надявам се този път да се представят по-добре - като за начало имат реални шансове да прескочат групата.


В тази група има 3 политически правилни отбора. Национал-Католиците, Укро-Татарите и Турко-Немците. Със сигурност ще ги тикат напред докато може.

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Украйна на Евро 2016

Мнениеот sirakov77 » 26 май 2016 16:46

Udoji90 написа:
sirakov77 написа:
Udoji90 написа:Това е един от отборите, които харесвам, но засега не успяват да направят силно ЕП. Надявам се този път да се представят по-добре - като за начало имат реални шансове да прескочат групата.

Симпатичен отбор, но в Група с Германия и Полша мисля че шансовете им да прескочат групата клонят към 0 ! ;)

Все пак имай предвид, че може да преминат напред и като 3-ти в групата. ;) Иначе аз далеч не съм убеден, че Полша са по-силен отбор от Украйна. Даже в квалификациите за СП 2014 Украйна кат' пичове си биха Полша и в двата мача. :twisted: Разбира се минали са няколко години и мач с мач не си прилича, а поляците сега определено са по-солидни, отколкото тогава. При всички положения срещата между двата отбора за мен ще бъде една от най-интригуващите в груповата фаза - вероятен пряк бой за 2-ро място, и то баш в последния кръг от групите. 8-)

Оф, прав си че регламента за това ЕП е нов, писна ми да го променят, ама това е друга тема!
Не крия, че симпатизирам на Германия и си мисля че групата е много сериозна и дори отборът на Северна Ирландия също може да поднесе някоя изненада в групата, но едва ли имат сили за нещо повече! Определено мачовете в тази група очаквам с огромен интерес. Полша в момента са много по корав тим от квалификациите за СП 2014 и според мен те ще са приятната изненада в турнирът и ще достигнат до полуфинал заедно с Германия. Дано Украйна да излезнат от групите па макар и като 3-ти в групата, пак казвам симпатичен отбор са ми!
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:



Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта