Русия на Евро 2016!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14259
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: УЕФА ще гони Русия, този път май наистина

Мнениеот damyanov1963 » 15 юни 2016 22:44

Lyubaka01 написа:
damyanov1963 написа:
Lyubaka01 написа:Въпросът ми е конкретно към капацитета damyanov1963
Не че ми пука особено за руския футболен отбор, ама като наказват тях, не е ли редно да накажат по идентичен начин и англичаните? Щото всичко друго не мирише, а направо вони на политика...

Да наказват всички, които правят размириците. Мисълта ми беше, че преди руснаците да се появят на такива форуми, обстановката се беше успокоила, нямаше ги изстъпленията от 80-те години, когато англичаните вилнееха, където си искат. И сега се появяват руснаците, които тогава ги нямаше никъде и всичко започва отначало...

Ми не е баш така. Размирици и имаше и на предните първенства(макар и не в такива мащаби), но дори и на това с изстъпленията започнаха англичаните...

Да ги наказват, макар че пак повтарям, преди да се появят руснаците нямаше такива изстъпления от години. А който ги прави да си понесе наказанието, но от вашите коментари, особено от тези на Станко излиза, че руснаците трябва да се поощряват за това, особено че са защитили бащицата си путин!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: УЕФА ще гони Русия, този път май наистина

Мнениеот FLANKER » 15 юни 2016 22:50

sin4ec написа:Английската измет пробва да вземе реванш, но пак бити...лошава работа.

2:0 за" пиянската сган".
Пожелавам си хеттрик и дано изгонят " тираните" , че и свтовното да им отнемат, та да мирясат някои...
пп.А, че са слаби това е факт, но... да видим...
Последна промяна от FLANKER на 15 юни 2016 22:56, променено общо 1 път.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: УЕФА ще гони Русия, този път май наистина

Мнениеот Lyubaka01 » 15 юни 2016 22:51

damyanov1963 написа:
Lyubaka01 написа:
damyanov1963 написа:
Lyubaka01 написа:Въпросът ми е конкретно към капацитета damyanov1963
Не че ми пука особено за руския футболен отбор, ама като наказват тях, не е ли редно да накажат по идентичен начин и англичаните? Щото всичко друго не мирише, а направо вони на политика...

Да наказват всички, които правят размириците. Мисълта ми беше, че преди руснаците да се появят на такива форуми, обстановката се беше успокоила, нямаше ги изстъпленията от 80-те години, когато англичаните вилнееха, където си искат. И сега се появяват руснаците, които тогава ги нямаше никъде и всичко започва отначало...

Ми не е баш така. Размирици и имаше и на предните първенства(макар и не в такива мащаби), но дори и на това с изстъпленията започнаха англичаните...

Да ги наказват, макар че пак повтарям, преди да се появят руснаците нямаше такива изстъпления от години. А който ги прави да си понесе наказанието, но от вашите коментари, особено от тези на Станко излиза, че руснаците трябва да се поощряват за това, особено че са защитили бащицата си путин!

Не мисля че не е имало изстъпления, но както и да е. Лично моето мнение е че и двата отбора трябва да бъдат наказани и причините за това не трябва да са политически.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: УЕФА ще гони Русия, този път май наистина

Мнениеот зеления » 15 юни 2016 22:53

Абе тия блядове какво изобщо правят в Европа? Да си играят в евразийското първенство.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: УЕФА ще гони Русия, този път май наистина

Мнениеот Балкански Орел » 15 юни 2016 22:56

И да отменят световното да е в Русия какво ? Още по-добре, на руснаците не им трябват тези пияни говеда да им трошат градовете.Да не говорим, че много бой ще ядат, а не искам да си представям когато руснаците са с числено предимство.Сигурно ще има смъртни случаи.
Важното е, че руските отбори ще имат хубави стадиони и школи и съм сигурен, че скоро Сборная ще изглежда много добре.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14259
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: УЕФА ще гони Русия, този път май наистина

Мнениеот damyanov1963 » 15 юни 2016 22:57

Lyubaka01 написа:
damyanov1963 написа:
Lyubaka01 написа:
damyanov1963 написа:
Lyubaka01 написа:Въпросът ми е конкретно към капацитета damyanov1963
Не че ми пука особено за руския футболен отбор, ама като наказват тях, не е ли редно да накажат по идентичен начин и англичаните? Щото всичко друго не мирише, а направо вони на политика...

Да наказват всички, които правят размириците. Мисълта ми беше, че преди руснаците да се появят на такива форуми, обстановката се беше успокоила, нямаше ги изстъпленията от 80-те години, когато англичаните вилнееха, където си искат. И сега се появяват руснаците, които тогава ги нямаше никъде и всичко започва отначало...

Ми не е баш така. Размирици и имаше и на предните първенства(макар и не в такива мащаби), но дори и на това с изстъпленията започнаха англичаните...

Да ги наказват, макар че пак повтарям, преди да се появят руснаците нямаше такива изстъпления от години. А който ги прави да си понесе наказанието, но от вашите коментари, особено от тези на Станко излиза, че руснаците трябва да се поощряват за това, особено че са защитили бащицата си путин!

Не мисля че не е имало изстъпления, но както и да е. Лично моето мнение е че и двата отбора трябва да бъдат наказани и причините за това не трябва да са политически.

Съгласен съм, такива нямат място на европейски и световни първенства, да ги накажат за няколко първенства напред, та дано им дойде акъла. Аз не оправдавам и британските гейове, с тяхното високомерие, които се мислеха за недосегаеми, но пък от друга страна да поощряваме останалите също ми се вижда неадекватно.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: УЕФА ще гони Русия, този път май наистина

Мнениеот sin4ec » 15 юни 2016 23:03

Толкова шампионати минаха с изцепките на английските селендури-никаква реакция. Сега дойдоха некви ушанки, строшиха от бой канчетата на английските селендури няколко пъти, унизиха ги пред цял свят-ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ! Някой да помни Шарлероа? Не. За това няма наказание, но забележете-н а някаква гара някакви бягали, някакъв репортер видял окървавен англичанин( що ще той там :?: ) и накрая- руснаците виновни!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: УЕФА ще гони Русия, този път май наистина

Мнениеот CTAHKO » 15 юни 2016 23:05

damyanov1963 написа:Да ги наказват, макар че пак повтарям, преди да се появят руснаците нямаше такива изстъпления от години. А който ги прави да си понесе наказанието, но от вашите коментари, особено от тези на Станко излиза, че руснаците трябва да се поощряват за това, особено че са защитили бащицата си путин!

Я си виж първият пост и ми кажи, къде си написал, че всички трябва да бъдат наказани ;) Голям евротолераст се извъди и ти, ама като ти обясниха няколко човека, че не си в час и почна да въртиш и да сучеш ;) Как не може да промеете, че всичко е на политическа основа и това е дразнещото ;) Щото човек ако не гледа спорт, а чете само спортните новини, ще остане с впечатлението, че единствната тенисистка която се зоби е рукиня, единствените атлети, които се зобят са руските, единствените фенове които се бият са руснаците 8-) Малко нямате ли усещане 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: УЕФА ще гони Русия, този път май наистина

Мнениеот CTAHKO » 15 юни 2016 23:08

damyanov1963 написа:Аз не оправдавам и британските гейове, с тяхното високомерие, които се мислеха за недосегаеми, но пък от друга страна да поощряваме останалите също ми се вижда неадекватно.


Аз пък приветствам и поощрявам всеки, койо е в състояние да спре английските насилници и мародери :!:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: УЕФА ще гони Русия, този път май наистина

Мнениеот iliev72 » 15 юни 2016 23:08

Нещо не схващам. Когато англичаните трошат извън стадиона не е проблем на УЕФА , но когато трошат руснаци вече е проблем на УЕФА.
Добре са изгонили руснаците френският посланик.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост