Германия на Евро 2016

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, modor, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот Neron » 26 май 2016 14:37

pens написа:
Neron написа:Няма да забравя какво каза Мюлер преди СП 2014. Беше нещо от сорта "Ще бутна няколко гола" :) Та очаквам в близките дни подобно интервю. Хубавото е, че в състава на Германия няма кадрови проблеми. В другите топ отбори има по няколко отсъстващи и това след дългия сезон може да се окаже решаващо.
Проблем ще бъде защитата и най-вече бековете. Без Лам ще бъде много трудно.


За съжаление, едва ли ще видим онзи боец Швайнщайгер от 2014-а. И все пак мисля, че няма кой да ги спре. Онова с печката преди четири години още ми лази по нервите...

Наистина Швайни изигра страхотно Световно. Помня на финала беше с бушон и последните минути буквално беше малтретиран от Масчерано, но картон за цигането нямаше. Аз очаквах Кроос да със същия характер и борбеност, но в много мачове той се губи тотално. Просто не иска да се нагърби и си кротува.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот ЕМИЛ » 26 май 2016 18:18

Минимум финал

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот Pragmatichen » 27 май 2016 03:39

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Мисля че Гари Линекер го беше казал.,,Футбола е проста игра за умни хора.Играят два отбора и на финала винаги са германците''.Който ги подцени греши.Може и да не станат шампиони,но поне е интересно с тях.Фактор са.Както испанците и домакините,които ще разчитат на собствена публика.По принцип някой по-скромен отбор прави фурор,според вас кой ще е.


Португалия и Полша ще са приятните изненади, според мен. :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот matador1 » 01 юни 2016 22:37

Аврамов написа:Бундестимът е любимият ми отбор и ще се радвам те да спечелят европейското. Мисля си обаче, че ще им бъде доста трудно да излязат от тази тежка група с Полша и Украйна, а и Северна Ирландия са корав отбор. Като цяло домакинът Франция е основен претендент за титлата и вероятно къде с класа, къде със съдийска помощ ще бъдат добутани до финала. На това европейско ще има много изненади - Исландия, Уелс и др.


Излизат по три отбора в повечето групи. Имаме си шанс.

Neron написа:Няма да забравя какво каза Мюлер преди СП 2014. Беше нещо от сорта "Ще бутна няколко гола" :) Та очаквам в близките дни подобно интервю. Хубавото е, че в състава на Германия няма кадрови проблеми. В другите топ отбори има по няколко отсъстващи и това след дългия сезон може да се окаже решаващо.
Проблем ще бъде защитата и най-вече бековете. Без Лам ще бъде много трудно.


За мен Лам е най-голямата загуба след световното. Помните как играше Германия без него на поста си (напр., мачът с Гана).

Но от новите има много добри попълнения.

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот enguerino » 10 юни 2016 11:36

Кофти за Сър Стенли. Само той ми е симпатичен от немците.

Надявам се поне кака Ани да е на трибуните :oops:
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Германия на Евро 2016

Мнениеот matador1 » 01 юли 2016 13:25

Жалко, че Германия не играе днес:

Изображение


Върни се в “Euro 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта